Termín:
25. 3. – 1. 4. 2018
Počet dní:
8 (ne – ne)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis zájezdu

Residence je umístěna v oblasti Folgaria, která leží v centru Trentina pouhých 20km od dálnice. Tato oblast nabízí velké množství vzájemně propojených sjezdovek (až 100km). Dále spousta tratí na běžky, které Vás zavedou do překrásné místní přírody. Residence se nachází 800m od centra Folgaria a je především vhodná pro mladší klientu, vyhledávající spíše nízkonákladové ubytování.
Služby
Residence pro své klienty nabízí relaxační a odpočinkovou místnost, TV místnost, wifi a automat na nápoje a snacky. Klienti pak mají také možnost využití vnitřního bazénu, mini clubu pro děti ve věku 4-10 let a za příplatek také saunu a prádelnu.

Stravování

vlastní - vlastní

Ubytování

rezidence - Residence nabízí dva druhy apartmánů. Apartmán MONO se skládá z obývacího pokoje s kuchyňkou, skládací dvoulůžkové postele a palandy, koupelny se sprchou a balkónu.
Apartmán BILO se skládá z obývacího pokoje s kuchyňkou, skládací dvoulůžkové postele, malé ložnice s dvoulůžkem či palandou, koupelny se sprchou a balkónu.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

 • Cena za pronájem apartmánu při jeho plném obsazení na uvedený počet nocí včetně spotřeby energií.
 • Možnost pouze týdenních pobytů, kratší pobyty na vyžádání (za příplatek).
 • Dětský set (do 3 let) zdarma - nutno objednat dopředu při rezervaci - dětská postýlka, přebalovací pult, dětská židlička, ohřívač lahví

Základní cena nezahrnuje

 • Kauce: 200€/apartmán (platí se při příjezdu)
 • Garáž: 10€/den (na vyžádání)
 • POVINNĚ SI KLIENTI MUSÍ VYBRAT Z NÁSLEDUJÍCÍH MOŽNOSTÍ:
 • a) PRINCESS SERVICE - 22€/apartmán/den (apartmán do 4 lůžek), 30€/apartmán/den (větší apartmány), zahrnuje zapůjčení 1 kuchyňského setu, satelitní TV, spotřebu energie, finální úklid (kromě kuchyně a vynesení odpadků)
 • b) QUEEN SERVICE - 44€/apartmán/den (apartmán do 4 lůžek), 60€/apartmán/den (větší apartmány), zahrnuje zapůjčení 1 kuchyňského setu, satelitní TV, spotřebu energie, finální úklid (kromě kuchyně a vynesení odpadků), denní úklid
 • Důkladný úklid kuchyně musí klienti provést sami, v jiném případě je příplatek minimálně 30€

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Petra Tour, která zájezd organizuje.

 • Lokalita dle CK: Trentino - Alto Adige
 • Místo dle CK: Folgaria

Itálie

Italská republika se dělí do 20 krajů a 101 provincií. Krajina je převážně hornatá s mnoha sopečnými masivy a aktivními sopkami. Pobřeží je málo členité a je omýváno Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem. K Itálii náleží řada ostrovů – k nejvýznamnějším se řadí Sicílie a Sardinie, dále pak Elba, Capri, Ischia a Liparské ostrovy. Nachází se zde množství architektonických památek a zajímavostí dokumentující bohatou historii této části Evropy a fakt, že Itálie je rodištěm mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů. Podnebí je středomořské, subtropické, na severu mírně středoevropské. Převažuje středomořská vegetace. Díky své nekonečné rozmanitosti a snadné dostupnosti z České republiky patří Itálie mezi velmi vyhledávané letní destinace.


REZIDENCE ALPINE SMART

Číslo zájezdu: 915370
Itálie, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Val di Sole, Folgaria, Folgaria / Lavarone