Termín:
27. 10. – 3. 11. 2018
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha

100 m od pláže a 1,5 km od centra městečka, celkem 50 apartmánů.

Ubytování

apartmány mají kuchyňské kouty, sociální zařízení, fén, TV, wi-fi, balkon, za poplatek klimatizaci a trezor. Bilo pro 6 osob – obývací místnost s  rozkládacím gaučem a palandou, ložnice se 2 lůžky nebo  manželskou postelí, trilo pro 8 osob – obývací pokoj s dvougaučem a palandou, 2 ložnice s manželskou postelí nebo 2 lůžky, 2 balkony.

Vybavení

bazén, dětský bazén, recepce, restaurace, bar, nedaleko obchody a supermarket, plážový servis (slunečník, křeslo a lehátko) a parkoviště za poplatek, k dispozici je i veřejná pláž, wi-fi zdarma, městský autobus do Alghera a na okolní pláže.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Cena

    ubytování v apartmány za týden, pobyty sobota-sobota, spotřeby energií, zdarma wi-fi, použití bazénu (23/04-31/10).

Základní cena nezahrnuje

Cena

    Povinný příplatek: pobytová taxa, závěrečný úklid 35 €/bilo, 50 €/trilo (kuchyňský kout musí být uklizený jinak 30 €).Nepovinný příplatek: klimatizace 8 €/den/bilo, 10 €/den/trilo, ložní prádlo a ručníky 14 €/osoba/výměna, dětská postýlka 42 €/týden,  parkoviště 5 €/den – nutno hlásit při rezervaci, trezor 10 €/den, prádelna. Příplatek výhled na moře pouze u apartmánu bilo 6 - € 5- €10/den platba na místě.Domácí zvířata: povolena zdarma malých rozměrů.Vratná kauce: 100 €/apartmán.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Color Travel, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Sardinie
  • Místo dle CK: Alghero

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Residence Buganvillea ***
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 20 m

Všechny zájezdy do Residence Buganvillea

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.


Rezidence Buganvillea s bazénem

Číslo zájezdu: 948508
Itálie, Sardinie, Alghero

Všechny termíny a možnosti (0)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu