Termín:
24. 3. – 31. 3. 2018
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha

rezidence leží v části Vason, Monte Bondone, 150 m od vleků (cca 100 m přejezd na lyžích mimo sjezdovku), s krásným výhledem na pohoří Brenta,  pouhých 15 km od sjezdu z dálnice.

Ubytování

komplex tvořený několika budovami a centrální budovou, apartmány mají vybavené kuchyňské kouty, sociální zařízení, fén, TV,  některé byty mají balkon. Mono pro 2-4 osoby – jedna místnost s manželskou postelí nebo obývací část se 2 lůžky a částečně oddělenou manželskou postelí, mono pro 2 osoby je mansarda (attico), bilo pro 4-5 osob – ložnice s manželskou postelí oddělená od obýváku dřevěnou stěnou , bilo pro 5 je mansarda (attico), trilo pro 6 osob – ložnice s manželskou postelí, malá ložnice s palandou, obývák 2 lůžka nebo může být typologie ložnice 3 lůžka, ložnice 1 lůžko a ložnice palanda.

Vybavení

parkování, zastřešené parkoviště za poplatek, recepce, společenská místnost, restaurace, pizzerie, bar, diskotéka, dětský koutek, wi-fi za poplatek, lyžárna, v centrálním bloku výtah, wellness za poplatek – bazén, sauna. 

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

ubytování v apartmánu za týden, pobyty sobota-sobota, na vyžádání kratší pobyty za příplatek. Ložní prádlo, ručníky, spotřeby, závěrečný úklid vlastní jinak za poplatek.

Základní cena nezahrnuje

Povinný příplatek: pobytová taxa.Nepovinný příplatek: bazén 5 €/osoba/den nebo 25 €/osoba týden, 1 sezení v sauně (15 minut)  15 €/osoba, dětská postýlka 35 €/týden, v případě neprovedení závěrečného úklidu 40 €-50 € dle velikosti bytu, kryté parkoviště 5 €/noc. Kratší pobyt +1.100/byt./pobyt.Domácí zvířata: 49 € malých rozměrů na vyžádání.Vratná kauce: 100 €/apartmán.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Color Travel, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Trentino - Alto Adige
  • Místo dle CK: Monte Bondone

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Residence Cielo Aperto ***
(Webové stránky hotelu)

Vzdálenost od sjezdovky: 150 m

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

8 uživatelů

Pořadí

40. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Trentino - Alto Adige

Poslední komentář

20.3.2016 | Marcela a Standa
Datum pobytu: březen 2016
Vzhledem k tomu, že jsme již starší generace, důchodci, tak jsme byli v tomto malém středisku moc spokojeni. Vyhledáváme raději klidnější destinace, malé děti nám nevadí, jsme na ně zvyklí, takže za nás je to na jedničku!

Nejnovější recenze

4
2.3.2016 | Standa
Datum pobytu únor 2016
4/5 - Skvělé
Dojem dobrý
4
19.3.2015 | Pavla Benýšková
Datum pobytu březen 2015
4/5 - Skvělé
Spokojenost.
4
15.3.2015 | Turista z Plzně
Datum pobytu březen 2015
4/5 - Skvělé
Ubytování pro nenáročné lyžaře, nebo rodiny s dětmi, které odpovídá ceně. Zvažujeme příští rok stejné ubytování - největší výhodou je poloha u sjezdovek.

Itálie

Italská republika se dělí do 20 krajů a 101 provincií. Krajina je převážně hornatá s mnoha sopečnými masivy a aktivními sopkami. Pobřeží je málo členité a je omýváno Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem. K Itálii náleží řada ostrovů – k nejvýznamnějším se řadí Sicílie a Sardinie, dále pak Elba, Capri, Ischia a Liparské ostrovy. Nachází se zde množství architektonických památek a zajímavostí dokumentující bohatou historii této části Evropy a fakt, že Itálie je rodištěm mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů. Podnebí je středomořské, subtropické, na severu mírně středoevropské. Převažuje středomořská vegetace. Díky své nekonečné rozmanitosti a snadné dostupnosti z České republiky patří Itálie mezi velmi vyhledávané letní destinace.