Termín:
31. 3. – 7. 4. 2018
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha

rezidence leží pár kroků od vleků Oga, Isolaccia je 2 km, Bormio 7 km, skibus není k dispozici.

Ubytování

apartmány jsou vybaveny sociálním zařízením, kuchyňským koutem, TV, balkon nebo patio, mono pro 2 osoby – jedna místnost s dvougaučem, možnost 1 přistýky, bilo pro 2-4 osoby – obývací pokoj s dvougaučem, ložnice s manželskou postelí.

Vybavení

recepce, parkoviště, lyžárna.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

ubytování v daném typu apartmánu, spotřeby.

Základní cena nezahrnuje

Povinný příplatek: pobytová taxa, závěrečný úklid 40 € mono, 50 € bilo (kromě kuchyňského koutu).Nepovinný příplatek: ložní prádlo a ručníky 8 €/osoba, garáž, přistýlka v mono.Vratná kauce: 100 €/apartmán.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Color Travel, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Lombardie
  • Místo dle CK: Valdisotto - Oga

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Residence Dello Stelvio ***
(Webové stránky hotelu)

Vzdálenost od sjezdovky: 3000 m

Itálie

Italská republika se dělí do 20 krajů a 101 provincií. Krajina je převážně hornatá s mnoha sopečnými masivy a aktivními sopkami. Pobřeží je málo členité a je omýváno Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem. K Itálii náleží řada ostrovů – k nejvýznamnějším se řadí Sicílie a Sardinie, dále pak Elba, Capri, Ischia a Liparské ostrovy. Nachází se zde množství architektonických památek a zajímavostí dokumentující bohatou historii této části Evropy a fakt, že Itálie je rodištěm mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů. Podnebí je středomořské, subtropické, na severu mírně středoevropské. Převažuje středomořská vegetace. Díky své nekonečné rozmanitosti a snadné dostupnosti z České republiky patří Itálie mezi velmi vyhledávané letní destinace.


Rezidence dello Stelvio

Číslo zájezdu: 884327
Itálie, Lombardie, Valtellina, Alta Valtellina, Bormio / San Colombano, Oga