REZIDENCE LA PIGNA

Itálie, Benátsko, Rosolina Mare

4/5

REZIDENCE LA PIGNA

  Itálie, Benátsko, Rosolina Mare
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha:

REZIDENCE LA PIGNA
Oblíbená rezidence s výhodnou cenou, asi 600 m od písčité pláže, v blízkosti centra.

Vybavení:

Bazén (v provozu 01.06. - 11.09.), výtah, WiFi, jedno parkovací místo pro každý byt. Další parkovací místo za poplatek 15 EUR/týden (v závislosti na dostupnosti). Cukrárna, obchod asi 100 m od rezidence.

Ubytování:

Byty s kuchyňským koutem, koupelnou a WC, klimatizací, balkónem.

MONO 2: jedna místnost se dvěma lůžky (rozkládací gauč).
BILO 4: obývací pokoj s jedním lůžkem (gauč), ložnice se třemi lůžky.
BILO 5: obývací pokoj se dvěma lůžky (rozkládací gauč), ložnice se třemi lůžky.
TRILO 6: obývací pokoj se dvěma lůžky (rozkládací gauč), dvě ložnice se dvěma lůžky.
TRILO 8: obývací pokoj se dvěma lůžky (rozkládací gauč), dvě ložnice se třemi lůžky.

Stravování:

Vlastní. Možnost stravování v restauraci Zefrido (asi 350 m) - VEČEŘE NEBO POLOPENZE. Snídaně servírované (ne bufet), večeře servírované (2 chody + 0,5 l vody). Příplatek za večeři nebo polopenzi je již započten u příslušné ceníkové položky.

Povinné smluvní údaje

Delegátský servis v českém jazyce je garantovaný od 16.05. do 19.09., mimo toto období je k dispozici v češtině telefonická asistence z ČR. V letovisku se platí pobytová taxa cca 10 EUR/byt/týden. Na místě se při příjezdu platí povinná vratná kauce 50 EUR/byt a povinný příplatek za spotřebu energií MONO 2: cca 20 EUR/týden, BILO 4/5: cca 25 EUR/týden, TRILO 6: cca 30 EUR/týden, TRILO 8: cca 35 EUR/týden. Občanům EU stačí k vycestování platný občanský průkaz nebo cestovní pas, víza ani očkování nejsou potřeba. Pro uskutečnění zájezdu/cestovní služby není nutný určitý počet osob, pro uskutečnění nástupního místa je nutný min. počet 6 osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu/cestovní služby proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Pobyt v rezidenci je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. V případě večeře/polopenze je třeba uvážit, že na jídlo se dochází do restaurace Zefrido (asi 350 m od rezidence). Časy odjezdu jsou přibližné, platné časy budou uvedeny v Informacích k odjezdu a mohou se od předběžných časů lišit.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Pobyt v apartmánu s vybraným typem stravování a vybraným typem dopravy, služby delegáta.

Pobyt: sobota - sobota.

Základní cena nezahrnuje

POVINNÉ PŘÍPLATKY: kauce (vratná jistina): 50 EUR/byt. Spotřeba energie, plynu a vody: MONO 2: cca 20 EUR/týden, BILO 4/5: cca 25 EUR/týden, TRILO 6: cca 30 EUR/týden, TRILO 8: cca 35 EUR/týden. Pobytová taxa: cca 10 EUR/byt/týden. Zavedení pobytové taxy či její výše může být v průběhu sezóny upravena bez ohledu na to, že o tom budeme předem informováni. Výše pobytové taxy je plně v kompetenci místních úřadů.

NEPOVINNÉ PŘÍPLATKY:
Ložní prádlo: vlastní nebo 5 EUR/os./výměna (nutno objednat předem).
Dětská postýlka: 20 EUR/týden (nutno objednat předem).
Závěrečný úklid: 30 EUR.
Malý pes: 30 EUR/týden (nutno nahlásit předem).
Cestovní pojištění:

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Campanatour, IČ: 62619012. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Adriatická riviéra
  • Místo dle CK: Rosolina Mare

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Residence La Pigna (Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 500 m
Všechny zájezdy do  Residence La Pigna

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 575 125
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

152. nejlepší hotel v destinaci Benátsko

4/ 5 14 recenzí


Michaela září 2019
Rezidence La Pigna s bazénem. Celkově ubytování super kuchyň plně zařízená všude čisto... Zařízení bylo moderní.. Co se týče WiFi ta nás zklamala na pokojích ne... celá recenze


Michaela Kosová červenec 2019
Residence La Pigna s bazénem. Hodnotíme velmi příjemně, všude byli milí usměvavý paní delegátka poradila vždycky vyhověla, byli jsme maximálně spokojeni ... celá recenze


Jiřina červen 2019
Jiřina Lukeslová Mgr.. Pobyt v La Pigna se nám líbil.Bylo vše v pořádku.... celá recenze

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-rezidence-la-pigna-benatsko-italie-z1575125/1096068269/#mapa

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

REZIDENCE LA PIGNA
  Itálie, Benátsko, Rosolina Mare

Cena
5 597 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 575 125

Zájezd

za osobu na pevném lůžku (při obs. 2 os.)
2
5 050 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
408 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
198 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
708 Kč