Rezidence La Posta s bazénem

Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo

Rezidence La Posta s bazénem

  Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo
Číslo zájezdu: 2 043 349
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Nachází se v rušnější části letoviska na Piazza Brescia a 400 m od pláže.

Ubytování

Apartmán typu: bilo pro 4 osoby – ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem a dvougaučem, v přízemí je koupelna s WC a malá zahrádka

trilo pro 6 osob (dvoupodlažní) - V 1. patře je dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem a gaučem pro jednu osobu, koupelna se sprchovým koutem a balkón. V podkroví je třílůžková ložnice a koupelna s vanou.

V apartmánech je barevná TV

Vybavení

privátní pláž (1 slunečník + 2 křesílka na apartmán), parkoviště, bazén (01.06.-15.09.).

Základní cena zahrnuje

  • Nájem apartmánu na týden (pobyty sobota – sobota), spotřeby energií, plážový servis od 1.6. do 15.9., použití bazénu a 1 parkovací místo.

Základní cena nezahrnuje

  • Povinný poplatek:pobytová taxa cca 0,60 –2 € osoba /den dle typu ubytování.
  • Nepovinný poplatek: ložní prádlo 10 € / osoba / výměna, ručníky vlastní, úklid perfektně vlastní nebo za poplatek, dětská postýlka 40 € / den, přistýlka na vyžádání, druhé parkovací místo 50 €.
  • Vratná kauce: 200-300 € / apartmán.
  • Domácí zvířata: nejsou povolena.
  • Autobusová doprava možná pouze k italské agentuře, autobus nezajíždí k rezidenci (doprava k ubytovací kapacitě na vlastní náklady klienta – 15 € 1-4 osoby/cesta, nebo MHD od agentury 1,30 € osoba + 1,30 € zavazadlo).

Informace o zájezdu

Pořadatel: COLOR TRAVEL s.r.o., IČ 26149150.
Lokalita dle pořadatele: Benátsko, Lido di Jesolo

565 656 410 Číslo zájezdu: 2 043 349
dnes 8–18 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Rezidence La Posta s bazénem
  Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo

Cena od
1 700 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 043 349

Pobyt

celá ubytovací jednotka
1
6 800 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč