Termín:
24. 3. – 31. 3. 2018
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha

rezidence se nachází na klidném místě, 500 m od centra střediska Tesero, lyžařský areál Pampeago (Ski centrum Latemar) 8 km, lyžařský areál Cavalese (Alpe Cermis) 4 km, zastávka skibusu 250 m od rezidence.

Ubytování

pěkně vybavené apartmány různých velikostí, všechny s koupelnou a WC, kuchyňským koutem, TV, telefonem s přímou volbou, mikrovlnka, Wi-Fi za příplatek, kromě apartmánu trilo 5/6 jsou všechny po rekonstrukci. Mono pro 2 osoby (cca 20 m?) - obývací pokoj s rozkládacím dvojlůžkem, balkón, bilo pro 4 osoby sever (cca 34 m?) -  ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem nebo samostatným lůžkem, nemají balkón, bilo pro 4 osoby jih – ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s palandou nebo s dvougaučem, v přízemí nebo v patře s balkónem, bilo pro 5 osob (cca 40 m?) -  ložnice s manželským lůžkem a jedním lůžkem, obývací pokoj s rozkládacím dvojlůžkem, balkón, trilo pro 5-6 osob (cca 44 m?) -  ložnice s manželským lůžkem,  ložnice 2 lůžka nebo  palanda, obývací pokoj s rozkládacím dvojlůžkem, balkón, trilo pro 8 osob (cca 55 m?) -  ložnice s manželským lůžkem,  ložnice se 2 lůžky a palandou, obývací pokoj s  rozkládacím dvoulůžkem, balkón.

Vybavení

recepce, vstupní hala, internet, herna, ping-pong, relax centrum (krytý bazén 8 x 8 m, sauna, malé fitnes), parkování, garáž za poplatek, lyžárna, prádelna.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

nájem apartmánu na uvedený počet nocí, pobyty sobota- sobota, v termínu 10.12.-22.12., 02.01.-20.01. minimálně 4 noci, 07.12.-10.12, 22.12.-26.12. a  30.12.-02.01. kdy je pobyt možný minimálně 3 noci, spotřeby energií, závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu), ložní prádlo a ručníky. Zdarma použití bazénu (koupací čepice nutná).

Základní cena nezahrnuje

Povinný příplatek: pobytová taxa cca 2  €/osoba/den od 14ti let.Nepovinný příplatek: dítě do 2 let 70 €/týden  postýlka, garáž 5 €/den. Wi-fi 15 €/ týden. Byty nad bazénem příplatek 5 €/den, bilo 4 50 €/týden, 40 € mono 2/týden.Domácí zvířata: malých rozměrů povolena na vyžádání a za poplatek 49 €/týden (nesmí do společných prostor a bytů na jih), nutno objednat předem, platba na místě.Vratná kauce: 150 € / apartmán.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Color Travel, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Val di Fiemme / Obereggen
  • Místo dle CK: Tésero

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Residence Lagorai ***
(Webové stránky hotelu)

Vzdálenost od sjezdovky: 6000 m

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

2 uživatelů

Pořadí

83. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Trentino - Alto Adige

Poslední komentář

31.3.2016 | Hanka
Datum pobytu: březen 2016
Nejhorší dovolená-spíše očistec-v našem životě!! Nikdy více,ani zadarmo

Nejnovější recenze

1
31.3.2016 | Hanka
Datum pobytu březen 2016
1/5 - Nic moc
Nejhorší dovolená-spíše očistec-v našem životě!! Nikdy více,ani zadarmo
5
4.1.2014 | Jitka
Datum pobytu prosinec 2013
5/5 - Úžasné
Super, doporučuji.

Itálie

Italská republika se dělí do 20 krajů a 101 provincií. Krajina je převážně hornatá s mnoha sopečnými masivy a aktivními sopkami. Pobřeží je málo členité a je omýváno Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem. K Itálii náleží řada ostrovů – k nejvýznamnějším se řadí Sicílie a Sardinie, dále pak Elba, Capri, Ischia a Liparské ostrovy. Nachází se zde množství architektonických památek a zajímavostí dokumentující bohatou historii této části Evropy a fakt, že Itálie je rodištěm mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů. Podnebí je středomořské, subtropické, na severu mírně středoevropské. Převažuje středomořská vegetace. Díky své nekonečné rozmanitosti a snadné dostupnosti z České republiky patří Itálie mezi velmi vyhledávané letní destinace.