Termín:
24. 3. – 31. 3. 2018
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha

komplex 2 budov (hotel a rezidence s apartmány) spojených pasáží leží na klidném, panoramatickém místě 2 km od centra Cavalese. Zastávka skibusu 50 m od rezidence. Lyžařský areál Alpe Cermis – Val di Fiemme - Obereggen 3,5 km. 

Ubytování

apartmány pro 2-5 osob jsou zařízené v typickém horském stylu a jsou vybavené pro maximální pohodlí hostů. Všechny mají vybavený kuchyňský kout, sociální zařízení, balkon (kromě mansardy), TV a telefon. Mansarda mono pro 2-4 osoby  - velká obytná místnost s dvoulůžkem a dalšími 2 lůžky, oddělenými závěsem,  mono pro 4 osoby - velká obytná místnost s dvoulůžkem a palandou oddělenou posuvnými dveřmi, trilo pro 5 osob - 1 ložnice s manželským lůžkem, 1 ložnice s palandou a některé se samostatným lůžkem, v obývacím pokoji je gauč. 

Vybavení

recepce, taverna, diskotéka, bazén (koupací čepice povinná), parkoviště, lyžárna, stolní tenis, TV místnost, dětská herna, za poplatek wellness – sauna, turecká lázeň, zona relax. Rezidence je členem klubového produktu Giocovacanza, který se specializuje na dětskou animaci (3-10 let)Klubová karta (povinně za příplatek) zahrnuje: spotřeby energií, ložní prádlo a ručníky, utěrky, závěrečný úklid, kromě kuchyňského koutu (upozorňujeme, že v Trentinu je povinné třídit odpad), TV.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

nájem apartmánu na týden (pobyty sobota – sobota, kratší termín 02.01.-06.01. kdy je pobyt a uvedená cena na 4 nocí, vstup do bazénu (koupací čepice nutná), fitness, dětské aktivity - miniklub, využití sportovního a společenského zázemí,  parkovací místo.

Základní cena nezahrnuje

Povinný příplatek: klubová karta 22 €/ apartmán při obsazení do 4 osob /noc,  30 €/noc apartmán nad 4 osoby. Pobytová taxa.Nepovinný příplatek: garáž 10€ /den,  závěrečný úklid v ceně kromě kuchyňského koutu (uklízí klient), jinak bude poplatek 30€ stržen z kauce, vstup do wellness (sauna, zona relax, turecká lázeň) 10 € osoba/ vstup nebo 40 € /osoba/5 vstupů.Domácí zvířata: malých rozměrů do 10 kg jsou povolena (ne štěňata) 10 €/den.Vratná kauce: 200 € / apartmán.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Color Travel, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Val di Fiemme / Obereggen
  • Místo dle CK: Carano

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Centro Vacanze Veronza ***
(Webové stránky hotelu)

Vzdálenost od sjezdovky: 2000 m

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

5 uživatelů

Pořadí

38. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Trentino - Alto Adige

Poslední komentář

12.3.2018 | Petr H
Datum pobytu: únor 2018
Poplatky navíc - mínus.

Nejnovější recenze

5
11.3.2015 | Budinský
Datum pobytu březen 2015
5/5 - Úžasné
Doporučuji.
5
5.3.2015 | Gomisch
Datum pobytu únor 2015
5/5 - Úžasné
skvelá dovca
5
10.2.2015 | Mirek B.
Datum pobytu leden 2015
5/5 - Úžasné
mužu jen doporučit určitě když bude možnost za rok jedu

Itálie

Italská republika se dělí do 20 krajů a 101 provincií. Krajina je převážně hornatá s mnoha sopečnými masivy a aktivními sopkami. Pobřeží je málo členité a je omýváno Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem. K Itálii náleží řada ostrovů – k nejvýznamnějším se řadí Sicílie a Sardinie, dále pak Elba, Capri, Ischia a Liparské ostrovy. Nachází se zde množství architektonických památek a zajímavostí dokumentující bohatou historii této části Evropy a fakt, že Itálie je rodištěm mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů. Podnebí je středomořské, subtropické, na severu mírně středoevropské. Převažuje středomořská vegetace. Díky své nekonečné rozmanitosti a snadné dostupnosti z České republiky patří Itálie mezi velmi vyhledávané letní destinace.