Termín:
10. 12. – 17. 12. 2017
Počet dní:
8 (ne – ne)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Frankfurt 1:30
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
9 961
(392 EUR)
Nezávazná objednávka
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
https://www.zajezdy.cz/dovolena-riadh-palms-sousse-tunisko-z841011/548618766/

Popis ubytování a programu zájezdu

Následující text je strojově přeložen... zobrazit v originále zobrazit v originále
Rodinná atmosféra ... LÁZNĚ ... ALL INCLUSIVE ...

 • GUIDE NÁVŠTĚVA do hotelu
 • 24-hodinová SPOKOJENOST slibuje
 • bezdrátový V CENĚ
 • DIRECT BEACH POLOHA
 • pozdní snídaně


Poloha: Přímo na dlouhé písečné pláži. Staré Město Sousse je to cca 1 km. Doba přenosu z letiště v Monastiru: asi 30 minut.

Vybavení: 650 pokojů na 9 podlaží. Vybavení recepce, výtahy, satelitní TV koutek, internetový koutek Počet (v ceně), Wi-Fi v prostoru recepce a lobby (v ceně), Nekuřácká restaurace, stylová restaurace, bary, maurská kavárna, snack bar a obchody. V zahradě areálu je bazén s samostatný dětský bazén, bar u bazénu, sluneční terasou a trávníkem. Lehátka a slunečníky jsou zahrnuty v bazénu a pláže.

Ubytování: Dvoulůžkový pokoj (A1-3A): minibar (za poplatek), topení, trezor, satelitní TV, Wi-Fi (v ceně), telefon, koupelna s vanou a sprchou, WC, balkon. Alternativně s výhledem na moře (A1-3B) a jako rozpočtovou pokoj (A2-3S) zařízení, jako A2A, rezervovat. Rodinný pokoj (A2-4C): Velký pokoj s výhledem na moře, jinak známý jako A2A. Plus pokoj typu Comfort (A2-3K): Dvoulůžkový pokoj v horních patrech s výhledem na moře.

Stravování: Polopenze nebo all inclusive. Všechna jídla formou bufetu.

All inclusive: Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 9:00 do 24:00. Pozdní snídaně. Občerstvení, káva a koláč 16:00 do 18:00. 1x za pobyt večeře v restauraci téma (rezervace nutná). Pozdní večeře od 22.00 do 24.00.

Zábava: denní / večerní zábava. Disco.

Sport / aktivity: Včetně: aerobik, bocce, stolní tenis. Za poplatek: billiard.

Wellness: V ceně: sladkovodní krytý bazén, sauna. Příplatek: lázeňské centrum s parní lázní, ošetření obličeje a těla, vodoléčba a masáže. Kadeřník.

Info: Kreditní karty: MasterCard, Visa; Hvězdičky: 4 hvězdičky; Jazyky: angličtina, francouzština, němčina.

Rezervace Poznámka: Aktivity a služby v venkovním prostoru podléhají povětrnostním dostupné podmínky.

Úsporné výhody:25% Super Plus Early Bird sleva, zdarma noci, například 14 = 11, 55 a cenová výhoda, dlouhodobý přínos a další cenové výhody v určitých dnech, naleznete v sekci ceny.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

 • letenku
 • letištní a bezpečnostní taxy
 • palivový poplatek
 • ubytování a stravování dle nabídky
 • služby delegáta (hovoří německy, někteří anglicky)
 • odbavení pouze v německém jazyce

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • fakultativní služby

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Neckermann AT, která zájezd organizuje.

 • Lokalita dle CK: Sousse
 • Místo dle CK: Sousse

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Riadh Palms ****

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

Popis ubytování a programu zájezdu v originále

Následující text je zobrazen v originále... zobrazit strojový překlad
FAMILIÄRE ATMOSPHÄRE ... SPA-CENTER ... ALL INCLUSIVE ...

 • REISELEITERBESUCH IM HOTEL
 • 24-STUNDEN-ZUFRIEDENHEITSVERSPRECHEN
 • WLAN INKLUSIVE
 • DIREKTE STRANDLAGE
 • SPÄTAUFSTEHERFRÜHSTÜCK


Lage: Direkt am langen Sandstrand. Zur Alstadt von Sousse ist es ca. 1 km. Transferzeit ab Flughafen Monastir: ca. 30 Minuten.

Ausstattung: 650 Zimmer auf 9 Etagen. Zu den Einrichtungen zählen Rezeption, Lifts, SAT-TV-Ecke, Internetecke (inklusive), WLAN im Rezeptionsbereich und in der Lobby (inklusive), Nichtraucherrestaurant, Themenrestaurant, Bars, maurisches Café, Snackbar und Geschäfte. In der Gartenanlage befindet sich ein Süßwasser-Swimmingpool mit separatem Kinderpool, Poolbar, Sonnenterrasse und eine Liegewiese. Liegen und Sonnenschirme sind an Pool und Strand inklusive.

Unterbringung: Doppelzimmer (A1-3A): Minibar (gegen Gebühr), Heizung, Mietsafe, SAT-TV, WLAN (inklusive), Telefon, Bad mit Badewanne und integrierter Dusche, WC, Balkon. Wahlweise mit Meerblick (A1-3B) und als Sparzimmer (A2-3S), Ausstattung wie A2A, buchbar. Familienzimmer (A2-4C): Ein großer Raum mit Meerblick, sonst wie A2A. Komfort-Plus-Zimmer (A2-3K): Doppelzimmer in den oberen Etagen mit Meerblick.

Essen & Trinken: Halbpension oder All Inclusive. Alle Mahlzeiten in Buffetform.

All Inclusive: Lokale alkoholische und alkoholfreie Getränke von 9.00 bis 24.00 Uhr. Spätaufsteherfrühstück. Snacks, Kaffee und Kuchen von 16.00 bis 18.00 Uhr. 1x pro Aufenthalt Abendessen im Themenrestaurant (Reservierung erforderlich). Spätes Abendessen von 22.00 bis 24.00 Uhr.

Unterhaltung: Tages-/Abendanimation. Disco.

Sport/Aktivitäten: Inklusive: Aerobic, Boccia, Tischtennis. Gegen Gebühr: Billard.

Wellness: Inklusive: Süßwasser-Hallenbad, Sauna. Gegen Gebühr: Spa-Center mit Dampfbad, Gesichts- und Körperanwendungen, Hydrotherapie und Massagen. Friseur.

Info: Kreditkarten: Mastercard, VISA; Landeskategorie: 4 Sterne; Servicesprachen: Englisch, Französisch, Deutsch.

Buchungshinweis: Die Aktivitäten und Einrichtungen im Außenbereich stehen wetterabhängig zur Verfügung.

Sparvorteil: Bis zu 25% Superplus-Frühbucherrabatt, Gratisnächte, z.B. 14=11, 55plus Preisvorteil, Langzeitvorteil sowie weitere Preisvorteile zu bestimmten Terminen entnehmen Sie bitte dem Preisteil.

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

42 uživatelů

Pořadí

3. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Sousse

Poslední komentář

23.3.2017 | Prof.Dr. Jiří
Datum pobytu: 1.9.2016
V Tunisu jsem byl před pár lety v kousek vedle v hotelu Marhaba club a nebyl zde žádný problém.

Nejnovější recenze

5
28.2.2017 | Gulnara Shutenko
Datum pobytu 1.2.2017
5/5 - Úžasné
Je to škoda, že jsem měl jen jeden týden
4
6.1.2017 | Jan a Eva
Datum pobytu 1.12.2016
4/5 - Skvělé
velmi slušné
1
11.10.2016 | honza
Datum pobytu 1.9.2016
1/5 - Nic moc
Byla to naše sedmá návštěva v tomto hotelu a tímto i poslední .Asi i posledí v Tunisku.

Tunisko

Poloha: Na severu Afriky, v srdci Středomoří, Vás přivítá exotická země, vyhlášená srdečností a pohostinností svých obyvatel, v níž se mísí evropské a arabské kulturní vlivy.

Přírodní podmínky: Tunisko vás uchvátí malebným pobřežím, blankytně modrým mořem s prosluněnými písčitými plážemi s pozvolným vstupem do moře, na kterých jsou umístěny hotely s bazény v palmových zahradách.

Počet obyvatel: 9 156 000

Hlavní město: Tunis

Jazyk: arabština a francouzština

Měna: tuniský dinár TND (1,10 TND = 1 USD)

Ceny: minerálka 1 l: 1-1,5 DT káva: 1-1,5 DT víno (0,7 l): 7-12 DT soft drink (0,3 l): 1-1,5 DT pivo (0,3 l): 2-2,5 DT sendvič: 2,5-3,5 DT pizza: 3,5-6 DT

Pláže: Písečné s pozvolým vstupem do moře.

Poznámka: Podmínky vstupu do Tuniska: Cestovní pas, platný minimálně 3 měsíce po návratu, povinné pojištění léčebných výloh do zahraničí (=zdravotní cestovní pojištění). Pro zájezdy organizované CK není nutné vstupní vízum. Před vstupem a při výstupu je nutné vyplnit kartu s osobními údaji pro potřeby policie. Hodnocení hotelů: je uváděno dle oficiálního hodnocení Tuniského národního úřadu pro cestovní ruch. Údaje o vzdálenost do centra města a na pláž uváděné v katalogu jsou orientační. Klimatizace v hotelích: v návaznosti na vyhlášku tuniského Ministerstva turistiky vás chceme upozornit na povinnost hotelů spustit klimatizaci v období od 1.7. do 31.8. (pokud je hotel klimatizací vybaven), v ostatních měsících je rozhodnutí o spuštění klimatizace zcela v kompetenci vedení hotelu a není v moci CK toto ovlivnit. Klimatizace na pokojích je funkční pouze v případě uzavření balkonových dveří či oken. Toto platí pro všechny kategorie hotelů. Stravování: v žádném z hotelů není možné vynášet stravu z restaurace. Do hotelových restaurací není dovoleno chodit na stravování v plavkách (vyjma Beach baru a Pool baru). Od 4****hotelů výše se požaduje, aby měli muži na večeři dlouhé kalhoty. Nápoje nejsou zahrnuty v ceně večeří a obědů. V případě programu All Inclusive je podávání nápojů časově omezeno dle režimu jednotlivých hotelů. V hotelích označených v katalogu stejnou kategoriií a stejnou cenou je stravování bufetovou formou (totožné s označením stravováním "formou švédských stolů"), nebo částečně servírované či servírované, ve stejném cenovém limitu. Typ stravování je daný hotelem. I v případě, kdy je snídaně a večeře podávána bufetovou formou se může stát, že některá jídla jsou s částečnou obsluhou. Nápoje nejsou zahrnuty v ceně večeří a obědů. Výraz "minibar" je užíván v Tunisku pro chladničku. Upozorňujeme klienty na možnost zmeškání objednané stravy z důvodu pozdního příletu nebo časnějšího odletu. Ve většině případů nelze zmeškanou stravu nahradit. Pokoje: standartní pokoje jsou dvoulůžkové. Omezený počet pokojů využívá hotel pro prodej jako pokoje jednolůžkové - na vyžádání. Ve všech hotelích jsou možné dvoulůžkové pokoje s jednou přistýlkou (třílůžkový pokoj). V některých hotelích jsou možné dvoulůžkové pokoje se dvěma přistýlkami (čtyřlůžkový pokoj), pokoje jsou však prostorově menší. U některých čtyřlůžkových pokojů v některých hotelích jsou přistýlky pro děti - 3. a 4. lůžko na pokoji - formou paland. U některých čtyřlůžkových pokojů v některých hotelích jsou menší balkony či je tento pokoj bez balkonu pouze s oknem. V některých hotelích se čtyřlůžkové pokoje nacházejí převážně v přízemí. Speciální přání klientů jako např. vyšší patro, v případě hotelového komplexu typ a umístění budovy, výhled na moře apod. nelze považovat za součást potvrzené objednávky, pokud není tato služba placená. Pokoje musí být vyklizeny do 12.00 hodin. Možnost nastěhování v den příletu/příjezdu je nejdříve po 14.00 hodině. Časný příjezd či pozdní odjezd neopravňují k delšímu používání pokoje. Trezory/sejfy: pronájem za úhradu v recepci hotelu. Ručníky/osušky: hotelové ručníky/osušky se nesmí vynášet k bazénu či na pláž. Animace: je součástí nabídky většiny tuniských hotelů. Její provozování i doba je zcela v kompetenci vedení každého hotelu. Sportovní aktivity: veškeré sportovní aktivity jsou za poplatek, pokud není uvedeno jinak. Lehátka a slunečníky: u všech hotelů podléhají lehátka (ať již samostatné či s matrací - "matlou") úhradě. V některých hotelích není možné použít slunečníky u bazénu bez lehátek. Provozování lehátek i slunečníků je zcela v kompetenci daného hotelu a to i jejich poskytování klientům zdarma či za úhradu. Delegáti: zajišťují transfery z/na letiště a první informační schůzku, další informační schůzky (cca dvě za týden) se konají dle dispozic uvedených na informační nástěnce, kde také naleznete telefonická spojení na delegáty a místní kancelář. Delegáti hovoří česky. Late Check Out: prodloužené využívání pokoje - hradí klient přímo na recepci hotelu. Je možné pouze v případě, že není hotel zcela naplněn. Rozhodnutí o hodině, do níž je možné pokoj využít při úhradě Late Check Out, je zcela v kompetenci daného hotelu. Baby cot: dětská postýlka pro dítě do 2 let - hradí klient přímo na recepci hotelu. Je možné tuto službu uvést do voucheru s poznámkou, že klient tuto službu uhradí v hotovosti na recepci hotelu. Sea View: výhled na moře - hradí klient přímo na recepci hotelu. Je možné pouze v případě, že není hotel zcela naplněn. Není možné u zájezdů "Last Minute", tzn. 30 kalendářních dní před začátkem zájezdu. Lékařská pomoc/lékárny: ordinační hodiny jsou většinou od 09.00 do 20.00 hodin místního času vyjma neděle. Běžné léky lze koupit v místních lékárnách. Poplatky za lékařskou péči a léky se platí v hotovosti. Lékařskou zprávu včetně účtenek od lékaře a léků předložte po návratu do ČR pojišťovně. V případě onemocnění se obraťte na delegáta nebo na recepci hotelu.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria


Riadh Palms ****

Číslo zájezdu: 841011
Tunisko, Sousse

Všechny termíny a možnosti (605)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Mnichov 1:05
Po 8.1 – Po 22.1.2018
2 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
polopenze
444 EUR
Letecky
Mnichov 1:05
Po 15.1 – Po 29.1.2018
2 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
polopenze
444 EUR
Letecky
Mnichov 1:05
Po 5.2 – Po 19.2.2018
2 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
polopenze
444 EUR
Letecky
Frankfurt 1:30
Po 15.1 – Po 29.1.2018
2 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
polopenze
447 EUR
Letecky
Frankfurt 1:30
Čt 1.2 – Čt 15.2.2018
2 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
polopenze
447 EUR
Letecky
Frankfurt 1:30
Po 12.2 – Po 26.2.2018
2 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
polopenze
447 EUR
Letecky
Frankfurt 1:30
Po 5.2 – Po 19.2.2018
2 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
polopenze
447 EUR
Letecky
Vídeň 1:45
Čt 11.1 – Čt 25.1.2018
2 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
polopenze
490 EUR
Letecky
Vídeň 1:45
Čt 8.2 – Čt 22.2.2018
2 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
polopenze
490 EUR
Letecky
Vídeň 1:15
Út 13.2 – Út 27.2.2018
2 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
polopenze
490 EUR
Letecky
Vídeň 1:15
Út 16.1 – Út 30.1.2018
2 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
polopenze
490 EUR
Letecky
Vídeň 1:45
Čt 1.2 – Čt 15.2.2018
2 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
polopenze
490 EUR
Letecky
Mnichov 1:05
Po 5.2 – Po 19.2.2018
4 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
polopenze
460 EUR
Letecky
Mnichov 1:05
Po 15.1 – Po 29.1.2018
4 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
polopenze
460 EUR
Letecky
Mnichov 1:05
Po 8.1 – Po 22.1.2018
4 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
polopenze
463 EUR
Letecky
Frankfurt 1:30
Po 5.2 – Po 19.2.2018
4 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
polopenze
463 EUR
Letecky
Frankfurt 1:30
Po 15.1 – Po 29.1.2018
4 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
polopenze
463 EUR
Letecky
Vídeň 1:15
Út 13.2 – Út 27.2.2018
4 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
polopenze
506 EUR
Letecky
Vídeň 1:45
Čt 1.2 – Čt 15.2.2018
4 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
polopenze
506 EUR
Letecky
Vídeň 1:45
Čt 8.2 – Čt 22.2.2018
4 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
polopenze
506 EUR
Letecky
Mnichov 1:05
Po 22.1 – Po 5.2.2018
2 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
polopenze
464 EUR
Letecky
Frankfurt 1:30
Po 12.2 – Po 26.2.2018
4 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
polopenze
466 EUR
Letecky
Frankfurt 1:30
Čt 1.2 – Čt 15.2.2018
4 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
polopenze
466 EUR
Letecky
Vídeň 1:45
Čt 11.1 – Čt 25.1.2018
4 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
polopenze
509 EUR
Letecky
Vídeň 1:15
Út 16.1 – Út 30.1.2018
4 lůžkový pokoj, přistýlka
15 dní
polopenze
509 EUR