Termín:
29. 4. – 1. 5. 2018
Počet dní:
3 (ne – út)
Počet nocí:
0
Doprava:
autobusem
Strava:
bez stravy
Původní cena:
4 290  Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis zájezdu

ODJEZDY Z CELÉ ČR BEZ PŘÍPLATKU !!!
Garance nejlepší ceny v ČR A SR !!! Odjezdy z celé ČR a bez příplatku !!! SUPER SLEVY !!!
Zájezd cestovní kanceláře s certifikátem dlouhodobě poskytovaných nadstandardních služeb klientům.

Doprava luxusním busem, bohatý, pohodový, vyzkoušený poznávací program s průvodcem, který Vás provede věčným městem s jeho památkami ! Možno zakoupit i samostatnou dopravu či další sedačku oběma směry za 2.990,- Kč !!!

Ubytování

bez ubytování -

Program zájezdu

1. den: ! EUROVÍKEND ! CENA LAST MINUTE ! EUROVÍKEND !

Odjezdy z celé ČR !!!

Řím a Vatikán EXPRES RACIO SLEVA !

Program zájezdu:

1. den:

V 7 hodin odjezd z Nového Boru, v 8 hodin Liberce, v 9 hodin z Mladé Boleslavi, v 10 hodin z Prahy u hlavního nádraží, v 8 hodin z Hradce Králové, z Plzně ve 12.00, z Českých Budějovic ve 14 hodin, ve 4.00 z Ostravy, v 5.30 z Olomouce, v 7.00 z Brna, v 8.15 z Jihlavy-Pávova. Z dalších nástupních míst po uvedených trasách v ČR i mimo ně dle poptávky. Z dalších nástupních míst v ČR dle poptávky. Tranzit Rakouskem nebo Německem do Itálie. Časy odjezdů z Moravy mohou být ještě upřesněny dle trasy po ČR.

2. den: 2. den:

Ráno příjezd do Říma: prohlídka Říma: prohlídka Vatikánu /náměstí a chrám Sv. Petra, za příplatek výstup na kupoli - krásný výhled na Řím z výše 132 metrů, dále Vatikánská muzea, Sixtinská kaple a Andělský hrad; romantické náměstí Piazza Navonna, Pantheon, Fontana di Trevi, Španělské náměstí - prohlídka a posezení na Španělských schodech, Piazza Venezia, Památník sjednocení, Kapitolské náměstí a Kapitol, Forum Romanum, Koloseum. Večer odjezd z Říma, tranzit Itálií a Rakouskem nebo Německem do ČR. Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Římě !

3. den: 3. den:

Pokračování tranzitu Rakouskem nebo Německem do ČR. V odpoledních hodinách příjezd do nástupních míst v ČR (návrat do Prahy cca do 17 hodin a s časovým dopočtem do ostatních míst !).

Doporučené kapesné:

60 – 80 EURO - na vstupy a drobné suvenýry, na zastávky na odpočivadlech při průjezdech Rakouskem nebo Německem.

Cena zájezdu: 3.090,- Kč
/původní cena 4.990,- Kč/

PRVNÍ MOMENT = při nákupu zájezdu alespoň 1 měsíc před odjezdem sleva 100,- Kč/os. /2 měsíce 300,- Kč/os./ ! Tato sleva se odečítá pouze od plné katalogové ceny 3.090,- Kč !!!

V autobuse bude možno zakoupit občerstvení (teplé a chlazené nápoje) a dle vybavení busu i další občerstvení za Kč !

Pouze doprava nebo další sedačka oběma směry : 2.690,- Kč !

Cena obsahuje:
Dopravu lux.busem (VIDEO, KLIMA, WC), pojištění CK, průvodce CK.

Příplatky:
komplexní pojištění VČETNĚ STORNA od České pojišťovny: 140Kč.

V ceně není např.:
vstupy: Kupole Sv. Petr cca 5-10 EURO, Vatikánská muzea cca 15 EURO, Koloseum cca 12 EURO, metro v Římě cca 8 EURO.

Služby za příplatek garantujeme pouze při zakoupení současně se zakoupením celého zájezdu. Při pozdějším objednání budou tyto služby zajištěny pouze tehdy, pokud to kapacitní a organizační podmínky umožní !


Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • doprava lux. bus (WC, KLIMA, VIDEO)
  • pruvodce
  • pojištení CK

Základní cena nezahrnuje

  • komplexní pojištení vcetne storna !

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Plustour M, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Řím

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.


Řím EXPRES

Číslo zájezdu: 910985
Itálie, Lazio, Řím