Riu Caribe

  Mexiko, Yucatán

Riu Caribe

    Mexiko, Yucatán
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu
O ubytování

Hotel s vlastní pláží, v exkluzivní oblasti Zona Hotelera v Cancúnu. Pokoje s výhledem na moře, 3 bazény, tématické restaurace, bohatý
ALL INCLUSIVE program i každodenní doprovodný program pro děti i dospělé. To jsou důvody, proč zvolit hotel Riu Caribe.

Poloha a popis

Hotel Riu Caribe se nachází v severní části Cancúnu, známou také jako Zona Hotelera. Vzdálenost od letiště Cancún je přibližně 20 kilometrů. Všechny pokoje jsou s výhledem na moře.

Pokoje

Prostorné pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, klimatizací, minibarem, TV/SAT, fénem, balkonem či terasou, Wi-Fi zdarma či bezpečnostní schránkou v hotelovém pokoji.

Služby hotelu

V ceně ALL INCLUSIVE programu hotel svým hostům nabízí 3 bazény (jeden z nich s dětskou částí), parní lázeň, jacuzzi, posilovnu, ale také 2 tenisové kurty, plážový volejbal, aerobik, windsurfing, 1 lekci potápění, katamarán, kajak nebo střílení ze vzduchovky. Vybírat můžete také z bohatých animačních programů pro děti i dospělé či večerní zábavy. Lehátka, slunečníky i plážové ručníky jsou na pláži i u bazénu rovněž v ceně.

Stravování

Program ALL INCLUSIVE zahrnuje snídaně formou švédských stolů. Na obědy nebo večeře můžete zvolit bufetovou restauraci nebo restaurace la carte. Svačiny formou snacku a nápoje jsou k dispozici po dobu 24 hodin denně. Neomezená konzumace alko a nealko nápojů vč. piva, vína, lihovin a koktejlů je samozřejmostí.

Základní cena zahrnuje

 • ubytování ve 5* hotelu na uvedený počet nocí
 • ALL INCLUSIVE program
 • letecká doprava Praha – Cancún a zpět (vč. tax a poplatků)
 • transfer letiště – hotel – letiště
 • služby česky nebo anglicky mluvícího delegáta
 • pojištění CK proti úpadku
 • ubytování v 5* hotelu na uvedený počet nocí
 • ALL INCLUSIVE program
 • letecká doprava Praha – Cancún a zpět (vč. tax a poplatků)
 • transfer letiště – hotel – letiště
 • služby česky nebo anglicky mluvícího delegáta
 • pojištění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění (můžete si sjednat v cestovní kanceláři)
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Experitour, IČ: 24221414. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Lokalita dle CK: Yucatán
 • Místo dle CK: Yucatán

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 879 694
dnes 7.30–17 h

Mexiko

Mexiko, oficiálním názvem Spojené státy mexické, je zemí ve Střední Americe. Díky své rozlehlosti je území Mexika velmi různorodé. Najdeme zde písčité pláže, hory, pouště, savany i tropické pralesy. Nejznámějším turistickým lákadlem jsou památky mayské a aztécké kultury, monumentální stavby dávných civilizací. Dovolená v Mexiku je rájem pro dobrodruhy, kombinovat lze koupání v Karibiku nebo Tichém oceánu s poznáváním výjimečných přírodních i kulturních zajímavostí. Výhodou země Střední Ameriky je, že si každý najde to své, po čem jeho duše touží. Přírodní scenérie mexického tropického pásu, jeho hory, sopky i biota jsou úchvatné a na druhé straně stojí nebývale stará kultura, jejíž odkazy jsou v Mexiku výjimečně zachované.

Nezávazná objednávka

Riu Caribe
    Mexiko, Yucatán

Cena
82 490 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 879 694

Zájezd

1. dospělá osoba na pevném lůžku
2
82 490 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
860 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
460 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
1 500 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 13 dní
0
1 Kč