Riu Playa Blanca

  Panama, Playa Blanca

Riu Playa Blanca

    Panama, Playa Blanca
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Nový moderní resort známého řetězce RIU s 24-hodinovým ALL INCLUSIVE!

Přehled

ALL INCLUSIVE v ceně (24 hodin) vhodné pro rodiny s dětmi možnost ubytování až 2 dětí v pokoji s rodiči široká nabídka animačních programů široká nabídka animačních programů možnost čerpat ALL INCLUSIVE i v á la carte restauracích

Poloha

cca 90 minut od letiště přímo na písečné pláži nedaleko golfového hřiště

Poloha

Playa Blanca, jižní část ostrova, v palmové zahradě přímo u písečné pláže na břehu Tichého oceánu. Vzdálenost od letiště a od hlavního města Panama City cca 90 minut jízdy.

Vybavení resortu

573 pokojů a suite. Klimatizace, 4 restaurace, 5 barů, bar u bazénu, diskotéka, 3 bazény, dětský bazén, fitness, aquagymnastika, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, kajaky, plážový volejbal, golf, animační programy, boutique, dětský klub RiuLand, Wi-fi internet zdarma.

Vybavení pokoje

Standard pokoj - klimatizace, ventilátor, minibar, zásobník na likéry, sejf, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet, koupelna, sprcha, WC, balkon nebo terasa, sedací souprava, žehlička s žehlicím prknem. Možnost ubytování 3 dospělých osob a možnost ubytování až 4 osob (max. 2 děti do 12 let).

Pojmenování zařizení

Standard pokoj pro 2 osoby, možnost ubytování 3 dospělé osoby nebo 2 dětí do 12 let

Stravování

formou ALL INCLUSIVE (24 hodin).

Názor CK

Nový moderní resort známého řetězce RIU s 24-hodinovým ALL INCLUSIVE!

Poznámka

za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii pokojů nebo suite.

Poznámka - letecká doprava

u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek - informace v CK. Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

leteckou dopravu Praha - Panama City - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

komplexní cestovní pojištění Generali 60 Kč na osobu a den.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Inex, IČ: 26392763. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Panama
  • Místo dle CK: Playa Blanca

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 566 193
dnes 7.30–17 h

Nezávazná objednávka

Riu Playa Blanca
    Panama, Playa Blanca

Cena
42 370 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 566 193

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
42 370 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
12 110 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
788 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
388 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
1 428 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 13 dní
0
320 Kč