Riva

  Bulharsko, Slunečné pobřeží

4/5

Riva

    Bulharsko, Slunečné pobřeží
Číslo zájezdu: 1 833 154
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu

Hotel Riva se nachází ve velmi oblíbeném letovisku Slunečné pobřeží. Do centra města je to pouze 1,5 kilometru. Můžete si zde užít nespočet restaurací, barů a obchodů. Hotel byl zrekonstruován v roce 2014. Riva hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie. 

Pláž

Písčitá pláž se nalézá pouhých 150 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky za poplatek. 

Ubytování

Vybavení každého pokoje: individuální klimatizace, telefon, kabelová TV, Wi-Fi (za poplatek), vysoušeč vlasů (na vyžádání na recepci, za zálohu), vlastní sociální zařízení (koupelna, WC), balkon.

Strava

All inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu. U oběda a večeří je možnost dětského menu a také vegetariánského menu. Tématické večeře (2x týdně) a kuchařská představení (každý den u večeře). Svačiny a zákusky jsou k dispozici během dne. Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby k dispozici od 11:00 do 22:30.

Vybavení hotelu

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, lobby bar, snack bar, Wi-Fi v lobby (zdarma), trezor (za poplatek), bazén, bazén s oddělenou dětskou částí (lehátka a slunečníky zdarma), dětské hřiště, směnárna, obchod.

Aktivity

Vodní sporty na pláži za poplatek. Animační programy pro děti a dospělé zdarma. 

Základní cena zahrnuje

  • leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, zavazadla /povolená hmotnost a možnost cateringu na palubě bude upřesněna/, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

  • komplexní pojištění na cesty do zahraničí. Fakultativní výlety, které je možné zakoupit na místě u delegáta
  • komplexní pojištění na cesty do zahraničí. Fakultativní výlety, které je možné zakoupit na místě u delegáta.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Afrodita, IČ: 24697966. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Bulharsko
  • Místo dle CK: Slunečné pobřeží

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Riva Hotel ***
Typ pláže: písčitá
Všechny zájezdy do  Riva Hotel

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 833 154
dnes zavřeno

Hodnocení

4/ 5 28 recenzí


Cristinn září 2020
Hrůza nikdy víc. Popravdě vůbec, ale vůbec tohle není hotel pro rodiny s dětmi. Jídlo o tom raději nemluvit, personál neskutečně nepříjemný krom j... celá recenze


Ivana a Pavel Škorpilovi. Datum pobytu 7.-17.7.2020 červenec 2020
Pobyt v hotelu Riva. V tomto hotelu jsem byla poprvé v roce2018 se synem,kdy praskal ve švech.Byly plně obsazeny obě části 3 *i 4*Letos jsem cestovala... celá recenze


Veronika září 2019
Jednou a stacilo. Nečekala sem bůhví co, ale až takový hnus... Příchod na pokoj ..klika od balkon. dveřích nam zůstala v ruce , prosteradlo smrdělo,... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-riva-slunecne-pobrezi-bulharsko-z1833154/1268743994/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Bulharsko

Bulharsko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově. Jeho východní hranici tvoří Černé moře. Délka rozmanitého pobřeží je téměř 400 kilometrů. Nalezneme zde dlouhé písečné pláže, ústí mnoha řek i skalnaté zátoky. Směrem do vnitrozemí je krajina spíše hornatá, nejvyšší hora Bulharska Musala je se svými 2 925 m n. m. nejvyšším bodem celého Balkánského poloostrova. Hlavním městem země je Sofie, ležící na historicky důležitých obchodních cestách spojujících Evropu a Orient. Největším letoviskem je Slunečné pobřeží, dále vynikají historická střediska u moře Sozopol a Nesebar, malebné rodinné Primorsko a Kiten, a nakonec vždy slunečný na jih orientovaný Svatý Vlas.

Pobřeží Černého moře je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Nabízí cenově dostupnou dovolenou v příjemném prostředí, které v létě mluví minimálně z poloviny česky. Počasí není tolik horké jako na samém jihu Evropy, ale je více podobné našim letním podmínkám. Do Bulharska se dostanete rychle a pohodlně letadlem.

Nezávazná objednávka

Riva
    Bulharsko, Slunečné pobřeží

Původní cena
19 990 Kč/os

Cena
12 290 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 833 154

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
12 290 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč