Rivijera Sunny Resort

  Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarska (akce vlak)

Rivijera Sunny Resort

    Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarska (akce vlak)
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Rivijera Sunny Resort - balíček Regiojet 2021

Rivijera Sunny Resort**

9 pavilonů uprostřed olivové zahrady nedaleko překrásné pláže na okraji Makarske. To je oblíbený hotel Rivijera Sunny Resort**. V hlavní budově najdete recepci a klimatizovanou restauraci. Součástí hotelu je také kavárna, televizní místnost, taneční terasa, obchod se suvenýry, aperitiv bar a směnárna.

Ubytování

Ubytovat se můžete v dvoulůžkových pokojích s vlastní koupelnou a toaletou s možností přistýlky. V každém pokoji máte k dispozici SAT TV, malou ledničku, WiFi, fén a telefon. Některé pokoje mají i balkon. Rodinné pokoje nejsou k dispozici pro rok 2021.

Své cennosti si můžete uschovat v hotelovém sejfu za poplatek.

Stravování

Na výběr máte z polopenze či plné penze (All inclusive Light). Snídaně a večeře se podává formou bufetu. All Inclusive Light stravování má v ceně snídaně, oběd, večeře a nápoje během jídla (filtrovaná káva, voda, nápoje ze samoobslužného automatu, točené pivo a víno). Těšit se navíc můžete i na tematické večeře.

Sport a zábava

Rivijera Sunny Resort** je ideální volbou pro rodiny s dětmi a také pro ty, kteří mají rádi akčnější dovolenou. V areálu hotelu najdete tenisové kurty, stolní tenis, minigolf a dětské hřiště. Na pláži pak vodní sporty. V hlavní sezoně se o sportovní program starají animátoři hotelu. Milovníky jídla a muziky potěší dalmatinská večeře v restauraci (1× týdně) a živá hudba na taneční terase (3× týdně) .

Pláž

Přímo před hotelem najdete krásnou oblázkovou pláž. Díky pozvolnému vstupu do vody je vhodná i pro ty nejmenší.

Poloha

100-200 metrů od moře

Pokoje

1/2+1 SWC • Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou

Pokoj s možností přistýlky s výhledem do zahrady. Vybavení: koupelna se sprchou a toaletou, telefon, lednička, SAT TV, WiFi

1/2 SWC Balkon P • Dvoulůžkový pokoj s balkonem

Pokoj s balkonem s výhledem do zahrady. Vybavení: koupelna se sprchou a toaletou, telefon, lednička, SAT TV, WiFi

Cena zahrnuje

Ubytování s polopenzí na vybraný počet nocí na osobu, dopravu vlakem včetně transferu, pojištění CK proti úpadku a pobytovou taxu.

Cena nezahrnuje

Pojištění léčebných výloh a storna, možnost dokoupení lehátka - 300,- Kč/osoba/1 směr.

Doprava vlakem z ČR do Splitu, transfer autobusem do Makarské (dopravu a transfer zajišťuje společnost Regiojet).

Sedačka - cestujete v otevřeném voze Astra nebo v kupé pro 6 osob (o umístění sedačky rozhoduje výhradně dopravce, nelze ho nárokovat ani jinak ovlivnit).

Lůžko - užijte si cestu v pohodlí v lůžkovém kupé pro 4 osoby.

Nástupní místa pro dopravu vlakem: Praha, Kolín, Brno, Břeclav, Bratislava.

Informace k příplatkům za lůžko ve vlaku:

300 Kč / osoba / 1 cesta platí pro termíny mimo špičku: Platí pro odjezd z ČR ve dnech 6.6. - 22.6., 27.6. - 1.7., 30.8.-31.8. a od 5.9. do 26.9. Z Chorvatska platí ve dnech 29.5. - 23.6., 28.6. a 30. 6., 30.8. - 1.9. a od 6.9. do 27.9.

500 Kč / osoba / 1 cesta platí pro termíny ve špičce: Platí pro odjezd z ČR ve dnech: 25.6., 2.7.-4.7., 7.7., 9.7.-11.7., 16.7.-18.7., 23.7.-25.7., 30.7.-1.8., 6.8.-8.8., 13.8.-15.8., 18.8., 20.8.-21.8., 25.8, 27.8.-29.8. a 3.9. Z Chorvatska platí ve dnech: 26.6., 2.7.-4.7., 8.7.-12.7., 16.7.-19.7., 23.7. - 26.7., 30.7.-2.8., 6.8.-9.8., 13.8. - 16.8., 19.8.-22.8., 26.8. - 29.8. a 4.9.

Vzdálenost od moře do 100 m od moře

Základní cena zahrnuje

 • 3 x ubytování s plnou penzí + nápoji za osobu, dopravu vlakem - sedačka - včetně transferu, poj. CK proti úpadku, pobytovou taxu.
 • 4 x ubytování s polopenzí za osobu, dopravu vlakem - sedačka - včetně transferu, poj. CK proti úpadku, pobytovou taxu.
 • 4 x ubytování s plnou polopenzí za osobu, dopravu vlakem - sedačka - včetně transferu, poj. CK proti úpadku, pobytovou taxu.
 • 5 x ubytování s polopenzí za osobu, dopravu vlakem - sedačka - včetně transferu, poj. CK proti úpadku, pobytovou taxu.
 • 5 x ubytování s plnou penzí za osobu, dopravu vlakem - sedačka - včetně transferu, poj. CK proti úpadku, pobytovou taxu.
 • 7 x ubytování s polopenzí za osobu, dopravu vlakem - sedačka - včetně transferu, poj. CK proti úpadku, pobytovou taxu.
 • 7 x ubytování s all inclusive light za osobu, dopravu vlakem - sedačka - včetně transferu, poj. CK proti úpadku, pobytovou taxu.
 • 3 x ubytování s polopenzí za osobu, dopravu vlakem - sedačka - včetně transferu, poj. CK proti úpadku, pobytovou taxu.

Základní cena nezahrnuje

 • Pojištění léčebných výloh a storna, možnost dokoupení lehátka.
 • Zobrazený termín na webu je včetně odjezdu z ČR a příjezdu do ČR.
 • Pojištění léčebných výloh a storna, možnost dokoupení lůžka ve vlaku.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Mediteran travel, IČ: 27489442. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Lokalita dle CK: Střední Dalmácie
 • Místo dle CK: Makarska (akce vlak)

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 857 998
dnes 8–18 h

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Rivijera Sunny Resort
    Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarska (akce vlak)

Cena
9 390 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 857 998

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
9 390 Kč
příplatek za lůžko (cesta tam) - osoba
0
330 Kč
příplatek za lůžko (cesta zpět) - osoba
0
330 Kč
příplatek za neobsazené lůžko - tam
0
1 790 Kč
příplatek za neobsazené lůžko - zpět
0
1 790 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
525 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
406 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč