Rixos Premium Saadiyat Island

  Spojené arabské emiráty, Abu Dhabi

4/5

Rixos Premium Saadiyat Island

    Spojené arabské emiráty, Abu Dhabi
Popis

Unikátní místo plné luxusu s tradiční arabskou architekturou u jedné z nejkrásnějších pláží v Emirátech! Od otevření v roce 2018 poskytuje jedinečné služby a zážitky i těm nejnáročnějším hostům. Tento výjimečný rodinný hotel je jediný svého druhu na ostrově Saadiyat, kde mohou hosté využívat stravování, zábavu a rekreační aktivity v rámci konceptu ALL INCLUSIVE.

Přehled

nádherná písečná pláž kvalitní Ultra ALL INCLUSIVE v ceně pro rodiny s dětmi možnost ubytování až 2 dětí v pokoji s rodiči malý dětský aquapark Wi-fi internet zdarma bez povinného vánočního a silvestrovského příplatku

Stručná poloha

Abu Dhabi - Saadiyat Island cca 90 minut od letiště v Dubaji přímo u nádherné písečné pláže 4 km od golfového hřiště 20 km od významných turistických cílů v Abu Dhabi

Poloha

Abu Dhabi, Saadiyat Island. Resort má přímý vstup na 300 metrů dlouhou pláž s průzračně modrou vodou a jemným bílým pískem s výhledem na Arabský záliv. Nachází se v těsné blízkosti golfového hřiště Saadiyat Beach Golf Club. Vzdálenost od letiště v Abu Dhabi cca 25 minut jízdy, od letiště v Dubaji cca 90 minut jízdy, 15 minut od centra Abu Dhabi a 15 minut jízdy od zábavního Ferrari World Parku a vodního parku Yas Waterworld.

Vybavení resortu

288 pokojů a suite, 12 vil. Klimatizace, 5 restaurací, 6 barů, 3 bazény (vč. bazénu s umělými vlnami), SPA centrum, fitness, jóga, pilates, vodní sporty, golf, animační a hudební programy, boutique, dětský klub, dětský aquapark, konferenční sály, Wi-fi internet zdarma, pronájem aut.

Vybavení pokoje

Deluxe garden view pokoj (45 m2)- klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, sedací souprava. Většina pokojů má balkon. Možnost přistýlky.

Deluxe garden view pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky.

Deluxe garden view pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky.

Stravování

formou Ultra ALL INCLUSIVE.

Názor CK

Unikátní místo plné luxusu s tradiční arabskou architekturou u jedné z nejkrásnějších pláží v Emirátech! Od otevření v roce 2018 poskytuje jedinečné služby a zážitky i těm nejnáročnějším hostům. Tento výjimečný rodinný hotel je jediný svého druhu na ostrově Saadiyat, kde mohou hosté využívat stravování, zábavu a rekreační aktivity v rámci konceptu ALL INCLUSIVE.

Poznámka

za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii pokojů nebo suite.

Poznámka - letecká doprava

Exotické zájezdy na míru Exotické zájezdy na našich web stránkách jsou většinou operovány na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky a ubytování v den rezervace. Rozumíme tomu, že Vám nemusí vyhovovat zobrazený termín, délka pobytu a také, že můžete požadovat vyšší kategorii ubytování/pokoje a proto každý Váš požadavek a Vaše přání je tu k tomu, abychom Vám připravili nabídku zcela podle Vašich konkrétních představ, přání a požadavků. Ceny zde uvedené jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že zobrazená nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Při zpracování nabídky na míru může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Jsme Vám plně k dispozici s našimi letitými osobními zkušenostmi s destinacemi a hotely/resorty, které nabízíme. Jsme tu pro Vás již od roku 1990! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Základní cena zahrnuje

leteckou dopravu Praha - Dubai - Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, česky/anglicky mluvící asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

komplexní cestovní pojištění, turistickou taxu (platí se na místě).

Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.
Pořadatel: INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.
Lokalita dle pořadatele: Abu Dhabi, Abu Dhabi - Saadiyat Island

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Rixos Premium Saadiyat Island Resort & Club Prive *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 658 761
dnes 8–20 h

Hodnocení

14. nejlepší hotel v destinaci Abu Dhabi

4/ 5 2 recenzí

Host říjen 2019
Rixos Premium Saadiyat Island Resort & Club Prive *****, Spojené arabské emiráty, Abu Dhabi
HOST. 5* hotel mě 2x obral oficiálně o peníze 1x mi přidělil lacinější pokoj a 2x zkasíroval turistickou taxu. V hotovosti a pak i kr.k... celá recenze

Markéta září 2019
Rixos Premium Saadiyat Island Resort & Club Prive *****, Spojené arabské emiráty, Abu Dhabi
Luxusní hotel Rixos Sadiyaat Island *****. Luxusní hotel Saadiayt v Abu Dhabí u pláže. ... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, zkráceně označované jako SAE, se nalézají v jihovýchodní části Arabského poloostrova, podél části zálivu Ománu a na jižním pobřeží Perského zálivu. Jsou federací sedmi emirátů - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvořených po získání nezávislosti na Británii. V současné době patří k nejbohatším zemím a staly se obchodním a turistickým centrem. Téměř každý turista směřující do SAE navštíví Dubaj, moderní město jako z jiného světa v poušti. Stalo se symbolem luxusu, bohatství a světových „nej“ po všech stránkách. Spojené arabské emiráty vás celoročně pohostí slunečným počasím. Srážky se vyskytují pouze v zimě a není jich mnoho. V létě je v SAE až 45 °C, v zimě potom daleko příjemnějších 25 °C.

Dubaj - letištní poplatek

Dubaj zavedla pro odlety od 1.7.2016 nový letištní poplatek ve výši 35 dírhámů (cca 228 Kč), který se dotkne všech cestujících, jež odtamtud odlétají (tedy i těch, kteří budou pouze přestupovat). Výjimkou jsou děti do 2 let a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu je na příletu i odletu je stejné.

Abu Dhabí - turistická taxa

V Abu Dhabí je zavedena povinná turistická taxa, která se platí na místě přímo v hotelu při check-inu ve výši 15,00 AED (pokoj/noc).

Spojené arabské emiráty - více informací