Rixos Saadiyat Island

  Spojené arabské emiráty, Abu Dhabi

4/5

Rixos Saadiyat Island

    Spojené arabské emiráty, Abu Dhabi
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

Program

1: PRAHA - DUBAJ
Odlet z Prahy. Odbave ní 2 h před odletem. Přílet do Dubaje, transfer do hotelu, nocleh.

2 - 6: POBYT V DUBAJI
Snídaně. Pobyt v hotelu dle výběru ve měs tě (hotely organizují 2x denně zdar ma transfery na pláž) či v hotelu pří mo na pláži (plážové hotely jsou o ně co dražší). Volný program. V Dubaji jsou ideální nákupní mož nosti za příznivé ceny. Možnost vy užití široké na bíd ky fakul tativních výletů s českým de legátem - půldenní pro hlídka města, výlet do sou sedního emi rátu Sharjah, pouštní safari s večeří.

7: DUBAJ
Snídaně. Volno na koupání a ná kupy.

8: ODLET A PŘÍLET DO PRAHY
Transfer na letiště, odlet do Prahy.

Ceny zájezdů jsou kalkulovány s cenami letenek Smartwings v optimálních knihovacích třídách, které byly k dispozici v době vytváření katalogu pobytových zájezdů. Pokud není optimální knihovací třída již k dispozici, může se cena letenky a tedy i zájezdu zvýšit. Obecně přitom platí, že čím blíže do odletu bude rezervace provedena, tím vyšší riziko, že cena letenek i zájezdu vzroste.

Příplatek za letenky společnosti Emirates od 3.500,- Kč/osoba (cena bude upřesněna dle aktuální dostupnosti)

Popis hotelu Rixos Saadiyat Island ***** 5*

POPIS: První hotel s konceptem all inclusive v Abu Dhabi. Nachází se přímo u pláže s bílým pískem. Skvělá lokalita nabízí k návštěvě mnohých atrakcí Abu Dhabí, včetně Louvre Muzea, které je vzdáleno pouhých 8 minut jízdy. Mezinárodní letiště v Abu Dhabí je vzdáleno 25 minut jízdy.

VYBAVENÍ: 24 hodinová recepce, zajištění lístků a vstupenek, služba concierge, bankomat, směnárna, business centrum, společenské prostory, minimarket v objektu, obchody, kadeřnictví, kosmetika, pokojová služba, čistírna, prádelna.

PLÁŽ: soukromá pláž s bílým pískem přímo u hotelu.

ZÁBAVA a SPORT: bazén, aqua park, wave pool, fitness centrum, 2 tenisové kurty, aerobic, lukostřelba, badminton, tenis, minigolf, stolní tenis, šipky, jízdní kola, dětská herna, SPA centrum, dětský klub, živá hudba, představení, večerní zábavní program.

STRAVOVÁNÍ: all inclusive. V hotelu se nachází 1 celodenní bufetová restaurace, čtyři a´la carte restaurace (snacky, středomořská s mořskými plody, italská, orientální/ turecká, asijská) a 6 barů.

VYBAVENÍ POKOJŮ: balkonem, standardní pokoj je vybaven koupelnou s WC, fénem, klimatizací, telefonem, TV, WiFi, minibarem, balkonem s výhledem do zahrady.

Základní cena zahrnuje

  • leteckou přepravu Praha – Dubaj – Praha na letech společností Smartwings nebo Fly Dubai (společnost Emirates za příplatek)
  • letištní a palivové poplatky
  • privátní transfery letiště – hotel – letiště
  • 7 x nocleh ve vybraném hotelu a uvedeném typu pokoje
  • 7 x stravování uvedenou formou
  • asistenci partnerské CK
  • povinné pojištění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

  • fakultativní výlety
  • pobytová taxa - platí se v hotelové recepci konkrétního hotelu. Hotel 4* - 15-30 AED za pokoj a noc, hotel 5* - 15-40 AED za pokoj a noc
  • pojištění léčebných výloh, viz nabídka v CK
Poznámka

Ceny letenek jsou kalkulovány v optimální knihovací třídě. Cena zahrnuje letištní taxy. Příplatky za nadstandardní ubytování zpracujeme na vyžádání. Cena za dítě je kalkulována pro dítě ve věku do 12 let při ubytování se dvěma dospělými osobami. V ceně nejsou zahrnuty povinné příplatky za štědrovečerní a silvestrovské večeře.

Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Pořadatel: ESO travel a.s., IČ 27957039.
Lokalita dle pořadatele: Abu Dhabi, Abu Dhabi
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Rixos Premium Saadiyat Island Resort *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Rixos Premium Saadiyat Island Resort

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 293 585
dnes 8–18 h

Hodnocení

13. nejlepší hotel v destinaci Abu Dhabi

4/ 5 2 recenzí


Host říjen 2019
HOST. 5* hotel mě 2x obral oficiálně o peníze 1x mi přidělil lacinější pokoj a 2x zkasíroval turistickou taxu. V hotovosti a pak i kr.k... celá recenze


Markéta září 2019
Luxusní hotel Rixos Sadiyaat Island *****. Luxusní hotel Saadiayt v Abu Dhabí u pláže. ... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty, zkráceně označované jako SAE, se nalézají v jihovýchodní části Arabského poloostrova, podél části zálivu Ománu a na jižním pobřeží Perského zálivu. Jsou federací sedmi emirátů - Abu Dhabi, Dubaj, Ajman, Fujairah, Ras al Khaimah, Sharjah a Umm al Qaiwain - vytvořených po získání nezávislosti na Británii. V současné době patří k nejbohatším zemím a staly se obchodním a turistickým centrem. Téměř každý turista směřující do SAE navštíví Dubaj, moderní město jako z jiného světa v poušti. Stalo se symbolem luxusu, bohatství a světových „nej“ po všech stránkách. Spojené arabské emiráty vás celoročně pohostí slunečným počasím. Srážky se vyskytují pouze v zimě a není jich mnoho. V létě je v SAE až 45 °C, v zimě potom daleko příjemnějších 25 °C.

Dubaj - letištní poplatek

Dubaj zavedla pro odlety od 1.7.2016 nový letištní poplatek ve výši 35 dírhámů (cca 228 Kč), který se dotkne všech cestujících, jež odtamtud odlétají (tedy i těch, kteří budou pouze přestupovat). Výjimkou jsou děti do 2 let a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu je na příletu i odletu je stejné.

Abu Dhabí - turistická taxa

V Abu Dhabí je zavedena povinná turistická taxa, která se platí na místě přímo v hotelu při check-inu ve výši 15,00 AED (pokoj/noc).

Nezávazná objednávka

Rixos Saadiyat Island
    Spojené arabské emiráty, Abu Dhabi

Cena
73 390 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 293 585

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
73 390 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
32 830 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
1 520 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
928 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
810 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 8 dní
0
1 Kč