Romantická Paříž a Versailles

Francie, Paříž a okolí, Paříž

Romantická Paříž a Versailles

  Francie, Paříž a okolí, Paříž
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Doprava autokarem - odjezdová místa (Trasa A)

Bez příplatku: Brno, Jihlava-Pávov, Humpolec, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov Příplatek 150 Kč: Olomouc, Prostějov, Vyškov Příplatek 250 Kč: Ostrava, Frýdek – Místek, Kopřivnice, Nový Jičín, Hranice, Lipník nad Bečvou, Přerov Příplatek 300 Kč: Opava, Zlín, Uherské Hradiště, Žďár n/S, Hradec Králové, Pardubice CK si vyhrazuje právo na určení nástupního místa podle počtu osob (bez příplatku min. 8 osob / příplatková místa min. 15 osob). V případě malého zájmu bude svoz proveden linkovými autokary nebo jinými spoji.

Povinné smluvní údaje

Cestovní kancelář odpovídá za řádné poskytnutí sjednaných služeb a má povinnost poskytnout zákazníkovi pomoc v nesnázích. Služby cestovního ruchu dle této smlouvy se poskytují v jazyce místa pobytu země a registrace leteckého či autokarového dopravce, poskytují se jako skupinové služby, velikost skupiny je omezena kapacitou poskytovaných služeb a nejsou obecně vhodné pro osoby s omezenou pohyblivostí. Minimální počet osob pro uskutečnění zájezdu je X (při autobusové dopravě) a Y (při letecké dopravě).

Informace

Sivestrovský termín – odjezd z Paříže po půlnoci.

Program
1. den

Odjezd z ČR, přesun přes SRN a Francii.

2. den

Ráno příjezd do Paříže. Při okružní jízdě uvidíte: Národní knihovnu, palác Omnisport, Ministerstvo financí, nádraží Austerlitz, Botanickou zahradu, Institut arabského světa, ostrov svatého Ludvíka, ostrov Cité s katedrálou Notre Dame, prefekturou a starým královským palácem, Sorbonu a další zajímavá místa. Poté se vydáte na pěší městem procházku s průvodcem. Latinská čtvrť: Lucemburské zahrady a palác, Pantheon, Sorbonna, Musée de Cluny, Conciergerie, St. Chapelle, katedrála Notre Dame. Zde osobní volno, kde budete mít první příležitost k nákupům. Velká koncentrace obchodů je na Boulevard St. Michel a St. Germain. Chic bchůdky dýchající francouzskou módou se nalézají také na Rue Moufetard v Latinské čtvrti. Poté přesun do oblasti Hotel de Ville a Centre G. Pompidou. Hned vedle radnice se nalézá obchodní dům BHV, je vhodný na nákupy bytových doplňků, značkových potravin, nebo oblečení střední cenové kategorie. Pak Les Halles – bývalé břicho Paříže. Poté se přesuneme k Louvre. Ti co dávají přednost nakupování si příjdou na své na ulici Rue Rivoli. Naleznete tu značky jako Zara, Bershka, Cellio, Stradivarius, Naf Naf, 3 Suises, Etam, André, Minelli, vyhlášené parfumerie Sephora …, kde objevíte opravdu pěkné kousky šmrncnuté francouzským duchem za dostupné ceny. Suvenýry nakoupíte nábřeží Seiny u bukinistů, kteří nabízí ve svých archaických stylových stáncích staré knížky, pohledy, obrázky, či malé Eiffelovky. Odjezd na nocleh.

3. den

Dopoledne návštěva slavného zámku a zahrad ve Versailles – rozsáhlý komplex královského paláce s nádhernými zahradami, sochami, fontánami a pavilony. Město Versailles navíc nabízí možnosti nákupů delikates a specialit na místním trhu, v místních cukrárnách, pekárnách a prodejnách delikates, které vyrábí své produkty dle tradice sahající až do doby Krále Slunce, kdy zásobovaly dvůr tím nejlepším co Francie mohla nabídnout. Odpoledne okružní jízda supermoderní čtvrtí La Défanse. Poté výjezd na Montmartre – bazilika Sacré Coeur, Moulin Rouge. Zde je také příležitost k nakupování. Po nákupech budete mít možnost dopřát si plavbu lodí po Seině a podívat se na osvětlené památky. Odjezd na nocleh

4. den

Dopoledne čas na návštěvu Eiffelovy věže, nebo možnost nákupu potravin a delikates. Doporučujeme malé obchůdky v 7. obvodu, připomínající kolorit malého městečka. Mezi nejlevnější patří Fran Prix, Ed a G20. O něco dražší je Mononoprix, ale naleznete zde kvalitnější a větší výběr. Poté pokračování prohlídky: Martova pole, kolem Vojenské školy, Invalidovny s hrobkou císaře Napoleona přes nejkrásnější z mostů nad Seinou – Most Alexandra III. na nám. Svornosti – největší pařížské náměstí. Osobní volno, odkud se můžete vydat na nákupy na známe boulevard Champs-Élysées. Jestli chcete navštívit opravdu nablýskaný svět módy, který od Paříže očekáváte, je potřebné zajít k Opeře. Tento svět je krásný a je snem každého módního gurmána. Nádherné výlohy, které připomínají umělecká díla, jsou jenom začátkem. Je to svět magický a je rozhodně příjemné se ním alespoň projít. Obchodníci jsou zvyklí na návštěvníky, který nic nekupují a i tak Vás budou vítat s úsměvem a zájmem. Jestli si troufnete na nákup v opravdu luxusním obchodě, rozhodně doporučujeme Fauchon Paris, kde dostanete jen to nejvybranější zboží v nejúžasnějším balení. Na Rue Rivoli se nalézá známý obchodní dům La Samaritaine. Galeries La Fayette poblíž Opery je jeden z nejprestižnějších obchodních domů, kde kromě módních značek naleznete vybranou nabídku šperků, parfémů, interiérových doplňků, ale také luxusních gurmánských specialit. V podobném stylu je v Printemps na rue Hausmann, kde sa střídají nejznámější jména světové módy jako Armani, Dolce & Gabbana, Lagerfeld, Moschino a mnoho jiných originálních módních značek. S Paříží se rozloučíme návštěvou čtvrti Montparnass. Budete moci navštívit známou Tour Montparnass a její observatoř která Vám nabídne jedinečný panoramatický pohled na Paříž – výhled v 360° do vzdálenosti 40 km z výšky 200 m bude jedinečným zážitkem. Montparnass je také spousta možností občerstvení, nákupů. Večer odjezd do ČR.

5. den

Návrat do ČR

Základní cena zahrnuje

  • 2x ubytování v hotelech s vlastním soc. zař. na pokoji: PREMIERE CLASSE, nebo v pohodlném hotelu CAMPANILE***
  • dopravu moderním klimatizovaným autokarem, průvodce
  • zákonné pojištění CK, DPH

Základní cena nezahrnuje

  • vstupy, místní taxy a vjezd autokarem do historické Paříže 14 Eur (do centra jedeme naším autokarem ne metrem)
  • Hotel Premiere - 2 x kontinentální snídaně: 399 Kč
  • Hotel Campanille - 2 x snídaně formou bufetu: 799 Kč
  • Sleva -500 Kč pro dítě do 12 let na přistýlce (jako 3 osoba na pokoji se 2 dospělými) na hotelu Campanile
  • Příplatek za jednolůžkový pokoj - hotel CAMPANILE*** + 2.500 Kč
  • Příplatek za jednolůžkový pokoj - hotel PREMIERE + 2.000 Kč
  • rezervace míst v autokaru je možná za poplatek 200 Kč na osobu

Informace o zájezdu

Pořadatel: WISNAR groupe mondiale s.r.o., IČ 06514316.
Lokalita dle pořadatele: Dle popisu, Paříž
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

565 656 410 Číslo zájezdu: 1 959 735
dnes 8–17 h

Francie

Francie je největší evropskou zemí a její součástí je i známý ostrov Korsika. Kromě pevninské části ji tvoří i magické ostrovy Martinik, Réunion nebo souostroví Francouzská Polynésie. Hlavním městem je Paříž, romantické město plné života a uměleckých zážitků. Ve Francii díky rozlehlosti jejího území najdete zasněžené vrcholy Pyrenejí a Alp, které jsou označovány rájem pro lyžaře, stejně tak jako kouzelné Azurové pobřeží na jihu země. Každý kout této osobité země vám umožní prožít jedinečné okamžiky. Francie je také rájem eurovíkendů a poznávacích zájezdů. Velmi populární jsou historické památky světového formátu rozeseté po celé zemi od Normandie po Azurové pobřeží. Francie je nejvěhlasnější světovou zemí vína a jednoznačně také cyklistiky.

Nezávazná objednávka

Romantická Paříž a Versailles
  Francie, Paříž a okolí, Paříž

Cena
4 790 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 959 735

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
4 790 Kč
příplatek za 2x kontinentální snídaně hotel Premiere - osoba
0
399 Kč
příplatek za 2x snídaně formou bufetu - Campanille - osoba
0
799 Kč
příplatek za vybrané místo v autokaru - osoba
0
200 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
375 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
290 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč