Termín:
26. 9. – 30. 9. 2018
Počet dní:
5 (st – ne)
Počet nocí:
4
Doprava:
autobusem
Strava:
snídaně
Původní cena:
6 750  Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis

Louvre, Eiffelova věž, Sacre Coeur, Montmartre, Versailles a jeho okolí... To vše v sobě ukrývá jedno z nejkrásnějších míst Evropy. Úchvatné kosmopolitní město s jeho skvostnými památkami a architektonickými unikáty je dokonalou volbou pro chvílerelaxace i aktivního volna.

Nástup / Výstup

Praha - 17:00 hod proti Hlavnímu vlakovému nádraží, parkoviště u skleněných kopulí
Beroun - 18:00 čerpací stanice OMW
Plzeň - 18:45 zastávka MHD Černovice
Rozvadov - 20:00 hod Svatá Kateřina

Program

1. den: Odjezd z Prahy v odpoledních hodinách.
2. den: Krátký okruh autobusem - Pantheon, Sorbona, Notre Dame, kde si vystoupíme a projdeme přes Centre George Pompidou, Forum des Halles k Louvru a dále procházkou po Champs Elysées k Vítěznému oblouku a zpět k Place de la Concorde a dále kopeře. Individuální volno (nebo návštěva muzea parfémů) a přesun na ubytování.
3. den - po snídani odjedeme na výlet do Versailles, kde je volný program v zahradách, nebo fakultativně prohlídka zámku. Cestou z Versailles se zastavíme v moderní čtvrti La Defense, kde bude chilku individuální volno. Následně přejedeme naMontparnasse s možnou návštěvou vyhlídkové terasy (fakultativně) a procházka do Lucemburských zahrad.
4. den: Ráno po snídani nás čeká Eiffelova věž s možnou prohlídkou, procházka po Martově poli, Invalidovna. Následně se přesuneme k Moulin Rouge a procházkou přes Montmartre k nádherné bazilice Sacre Coeur a přesun do centra. V podvečerindividuální program s možnou projížďkou po Seině. Večerní odjezd do České republiky.
5. den - návrat do Prahy v ranních hodinách.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

• Autobusovou přepravu
• 2 x ubytování se snídaní
• 1 zavazadlo a 1 palubní tašku k přepravě
• Služby průvodce

Základní cena nezahrnuje

• Vstupy do objektů
• Jízdenku MHD 6 euro
• Plavbu po Seině 13 euro
• Příplatek za jednolůžkový pokoj
• Cestovní a úrazové pojištění (během pobytu) bez pojištění storna • Cestovní a úrazové pojištění během pobytu) s (pojištěním storna

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Vega Tour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Francie
  • Místo dle CK: Paříž

Francie

Francie je největší evropskou zemí a její součástí je i známý ostrov Korsika. Kromě pevninské části ji tvoří i magické ostrovy Martinik, Réunion nebo souostroví Francouzská Polynésie. Hlavním městem je Paříž, romantické město plné života a uměleckých zážitků. Ve Francii díky rozlehlosti jejího území najdete zasněžené vrcholy Pyrenejí a Alp, které jsou označovány rájem pro lyžaře, stejně tak jako kouzelné Azurové pobřeží na jihu země. Každý kout této osobité země vám umožní prožít jedinečné okamžiky. Francie je také rájem eurovíkendů a poznávacích zájezdů. Velmi populární jsou historické památky světového formátu rozeseté po celé zemi od Normandie po Azurové pobřeží. Francie je nejvěhlasnější světovou zemí vína a jednoznačně také cyklistiky.


Romantická Paříž s návštěvou Versailles

Číslo zájezdu: 862352
Francie, Paříž