Termín:
29. 3. – 2. 4. 2018
Počet dní:
5 (čt – po)
Počet nocí:
4
Doprava:
autobusem
Strava:
snídaně
Původní cena:
6 750  Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis

Louvre, Eiffelova věž, Sacre Coeur, Montmartre, Versailles a jeho okolí... To vše v sobě ukrývá jedno z nejkrásnějších míst Evropy. Úchvatné kosmopolitní město s jeho skvostnými památkami a architektonickými unikáty je dokonalou volbou pro chvílerelaxace i aktivního volna.

Nástup / Výstup

Praha - 17:00 hod proti Hlavnímu vlakovému nádraží, parkoviště u skleněných kopulí
Beroun - 18:00 čerpací stanice OMW
Plzeň - 18:45 zastávka MHD Černovice
Rozvadov - 20:00 hod Svatá Kateřina

Program

1. den: Odjezd z Prahy v odpoledních hodinách.
2. den: Krátký okruh autobusem - Pantheon, Sorbona, Notre Dame, kde si vystoupíme a projdeme přes Centre George Pompidou, Forum des Halles k Louvru a dále procházkou po Champs Elysées k Vítěznému oblouku a zpět k Place de la Concorde a dále kopeře. Individuální volno (nebo návštěva muzea parfémů) a přesun na ubytování.
3. den - po snídani odjedeme na výlet do Versailles, kde je volný program v zahradách, nebo fakultativně prohlídka zámku. Cestou z Versailles se zastavíme v moderní čtvrti La Defense, kde bude chilku individuální volno. Následně přejedeme naMontparnasse s možnou návštěvou vyhlídkové terasy (fakultativně) a procházka do Lucemburských zahrad.
4. den: Ráno po snídani nás čeká Eiffelova věž s možnou prohlídkou, procházka po Martově poli, Invalidovna. Následně se přesuneme k Moulin Rouge a procházkou přes Montmartre k nádherné bazilice Sacre Coeur a přesun do centra. V podvečerindividuální program s možnou projížďkou po Seině. Večerní odjezd do České republiky.
5. den - návrat do Prahy v ranních hodinách.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

• Autobusovou přepravu
• 2 x ubytování se snídaní
• 1 zavazadlo a 1 palubní tašku k přepravě
• Služby průvodce

Základní cena nezahrnuje

• Vstupy do objektů
• Jízdenku MHD 6 euro
• Plavbu po Seině 13 euro
• Příplatek za jednolůžkový pokoj
• Cestovní a úrazové pojištění (během pobytu) bez pojištění storna • Cestovní a úrazové pojištění během pobytu) s (pojištěním storna

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Vega Tour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Francie
  • Místo dle CK: Paříž

Francie

Francie se řadí řadu let k turisticky nejoblíbenějším destinacím, svým hostům nabízí prestižní světoznámá letoviska, koupání v průzračně čistém moři a bohatý program poznávání historie kraje, ve kterém se rozhodnete strávit svoji dovolenou. Neopakovatelné gastronomické zážitky, výborné francouzské víno a „umění žít“ – ideální dovolenou s francouzským šarmem máte zaručenou! Azurové pobřeží, lákající především azurovým mořem, sluncem, krásnými písčitými plážemi, jachtami, gurmánskými zážitky, posezením v příjemných pobřežních kavárničkách a večerní zábavou v místních klubech nebo kasinech. Pro klienty cestující vlastní dopravou mnoho nádherných a zajímavých míst v dosahu ubytování: Monako, Nice, St. Tropez s proslulou četnickou stanicí a jachtařským přístavem a mnoho dalších.


Romantická Paříž s návštěvou Versailles

Číslo zájezdu: 862352
Francie, Paříž a okolí, Paříž