Royal Tulip Beach Resort

  Egypt, Marsa Alam, Abu Dabbab

4/5

Royal Tulip Beach Resort

    Egypt, Marsa Alam, Abu Dabbab
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Hotel na klidném místě přímo u krásné písečné pláže cca 19 km jižně od letiště Marsa Alam a asi 15 km od přístavu Port Ghalib. El Quseir cca 90 km (hotelový minibus za poplatek).

Vybavení

Několik třípodlažních budov kolem bazénů. Vstupní hala s recepcí, výtah, hlavní restaurace, 2 à la carte restaurace (rybí, italská), bary, obchodní pasáž, lékárna, lékař, výměna peněz na recepci. Venku zahrada, 4 bazény (2 aktivní a 2 s klidnou zónou, 2 v zimě s možností vyhřívání) a terasa s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma, bar u bazénu.

Pokoje

DRS: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), TV/sat., telefon, trezor, klimatizace, minibar za poplatek (denně zdarma doplňována láhev vody), balkon nebo terasa. DRPVS: viz DR, výhled na bazén. DRSVS: viz DR, výhled na moře. FR2: viz DR, 2 ložnice, 2 koupelny. WiFi zdarma. DRX: viz DRS, v nové budově, prostornější. WiFi zdarma. DRJP: viz DRX, vířivka v koupelně. WiFi zdarma. SU: viz DRJP, obývací část a oddělená ložnice. WiFi zdarma.

Zábava

Denní i večerní animační a zábavné programy, diskotéka.

Stravování

Viz program all inclusive. 

Pláž

Hotelová pláž s hrubým pískem přímo u hotelu. Vstup do moře přes molo, vhodné k potápění a šnorchlování. Koupání také v menší přírodní laguně, dostupné z mola (ve vodě korálové podloží, doporučujeme boty do vody). Lehátka, slunečníky a osušky zdarma. Bar a restaurace na pláži.

Program all inclusive

ALL INCLUSIVE Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Dopolední a odpolední snack, káva, čaj, zákusek Místní rozlévané alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00–24.00 hod.) Restaurace à la carte, nanuky a čerstvé ovocné džusy nejsou zahrnuty do programu all inclusive   pokoje FR2,DRX (služby navíc) 24 hodin all inclusive  1x za týden a la carte restaurace  pokoj DRJP (služby navíc) 24 hodin all inclusive  neomezený vstup do a la carte restaurace  minibar doplňován denně zdarma pantofle + župan me pokoji  pokoj SU (služby navíc) 24 hodin all inclusive  neomezený vstup do a la carte restaurace  minibar doplňován denně zdarma pantofle + župan na pokoji sauna, pára a 1 hodina masáž/týden zdarma  

Sportovní nabídka

Zdarma: plážový volejbal a fotbal, šipky, boccia, stolní tenis, fitness, aquapark se skluzavkami pro děti a dospělé. Za poplatek: potápěčské centrum, kitesurfové centrum, tenis, biliár, jízda na koních.

Pro děti

Dětské bazény (v zimě s možností vyhřívání), miniklub, dětská postýlka zdarma (na vyžádání). Aquapark se skluzavkami pro děti i dospělé.

Extra služby

Od roku 2018 nově otevřený aquapark se skluzavkami pro děti i dospělé.

Wellnes

Za poplatek: sauna, pára, vířivka, turecká lázeň, masáže a různé druhy zkrášlujících procedur.

Internet

Za poplatek: WiFi ve vybraných částech hotelu.

Platební karty

VISA, MC.

Maximální obsazenost

Dvoulůžkový pokoj (DRS/DRPVS/DRSVS/DRX/DRJP):  3 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý Rodinný pokoj (FR2): 6 dospělých / 5 dospělých + 1 dítě / 5 dospělých / 4 dospělí + 2 děti / 4 dospělí + 1 dítě / 4 dospělí / 3 dospělí + 3 děti / 3 dospělí + 2 děti / 3 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí / 2 dospělí + 4 děti / 2 dospělí + 3 děti / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě Suite (SU): 2 dospělí  Dítě do 14 let

Doba transferu

30 min

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Fischer, IČ: 26141647. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Marsa Alam
  • Místo dle CK: Marsa Alam

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Royal Tulip Beach Resort ****

Typ pláže: molo, písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Royal Tulip Beach Resort

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 465 679
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

32. nejlepší hotel v destinaci Marsa Alam

4/ 5 23 recenzí


Jitka P. únor 2020
Prohlídka hotelu Royal Tulip Beach Resort *****. Hotel jsme navštívili v rámci infocesty po Marsa Alam. Klientela evropská.... celá recenze


Lenina červen 2019
DO TOHOTO HOTELU JIŽ NIKDY VÍCE. JELIKOŽ JSME EGYPT NAVŠTÍVILI JIŽ PONĚKOLIKÁTÉ, VĚDĚLI JSME, ŽE POKUD BUDEME CHTÍT DŘÍVE UBYTOVAT A DOSTAT NÁRAMEK, JE ZVYKEM DÁT ... celá recenze


Martina Poštulková březen 2019
Prohlídka hotelu Royal Tulip Beach Resort ****. Tento hotel je velký komplex několika budov, který je nejlepší volbou pro lidi, kteří jezdí do Egypta za kitem a windsurfingem. ... celá recenze

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-royal-tulip-beach-resort-marsa-alam-egypt-z1465679/1014541653/#mapa

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Egypt

Na obou březích druhé nejdelší řeky naší planety Nilu se nachází starobylý pouštní stát Egypt. Je jednou z kolébek starověké civilizace a odkazy starých kultur můžete na mnoha místech obdivovat dodnes. Pyramidy, chrámy, sfinga, hrobky a naleziště jsou tradiční cíle turistů. Jednotlivé hotelové komplexy jsou rozesety hlavně podél pobřeží Rudého moře, nejvíce v letoviscích Hurghada, Marsa Alam a Sharm El Sheikh. Do Egypta se můžete vydat díky horkému podnebí po celý rok.

Egypt si užijí vyznavači odpočinku u bazénu nebo koupání v moři. Rudé moře je také rájem potápěčů a milovníků šnorchlování. Podmořský život je bohatý. Pobyt v zemi faraonů si můžete zpříjemnit mnoha výlety za starověkými památkami. Na výlety je vhodný zimní půlrok, v létě je na cestování poměrně horko. Většina hotelů poskytuje všechny důležité služby a stravování formou all inclusive.

Nezávazná objednávka

Royal Tulip Beach Resort
    Egypt, Marsa Alam, Abu Dabbab

Cena od
13 980 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 465 679

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
13 980 Kč
příplatek za vízum - za osobu
0
750 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
308 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
148 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
508 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
910 Kč