Termín:
11. 8. – 11. 8. 2018
Počet dní:
1 (so – so)
Počet nocí:
1
Doprava:
autobusem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
433
(17 EUR)
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Úvod

Family Park Neusiedlersee, najväčší rakúsky zábavný a rodinný park ponúka množstvo atrakcií a prekvapení pre celú rodinu.

Úvod

1-dňový autokarový zájazd

Doprava

Autokar.

Upozornenie

Zmena programu vyhradená.

Poznámka

Foto © Family Park

Program 1. deň

Odchod zo Slovenska v ranných hodinách (z Bratislavy o 08:00 hod.), príchod do rozprávkového Family parku Neusiedlersee (60 km od Bratislavy), cieľa jedinečných rodinných výletov v blízkosti Neusiedlerského jazera, ktorý očarí nielen deti, ale aj dospelých. Na všetkých hrách sa budete aktívne podieľať s vašimi ratolesťami! Šantiť, skúšať, objavovať, blázniť a zabávať sa v rozprávkovom lese, na gazdovskom dvore, na hrade príbehov alebo na dobrodružnom ostrove. Na ploche približne 100 000 m 2 zažijete nekonečnú zábavu. Najväčší rakúsky zábavný a rodinný park je jedinečný a vždy sa postará o príjemné prekvapenia. Ako by sa vám páčila skvelá Krokodília vodná dráha alebo novučičká Traktorová dráha? Na hladné žalúdky tu čaká množstvo reštaurácií a na maškrtné jazýčky zmrzlina a sladkosti od výmyslu sveta. Vo večerných hodinách nasleduje návrat na Slovensko (cca o 19:30 hod.).

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Dopravu luxusným autokarom, sprievodcu.

Základní cena nezahrnuje

Vstupy, cestovné poistenie.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Satur Travel, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Family park Neusiedlersee
Informace o slevách

Rakousko

Rakousko je převážně hornaté, průměrná nadmořská výška je asi 900 m n. m. Rakouské hory patří k východní části Alp a procházejí zemí v několika pásmech západovýchodního směru. Na samém severu země leží Tyrolské a Salcburské Alpy, v centrální části pak Vysoké Taury s nejvyšším rakouským vrcholem Grossglockner (3797 m n. m.). Na jihu se rozkládají Ötztalské, Zillertalské a Karnické Alpy.

Rakousko nabízí 20 000 km perfektně upravených sjezdových a běžeckých tratí, 9 500 vleků a lanovek s celkovoukapacitou 1,5 mil. osob/ hod. Skipas zahrnuje kromě vyvážení se lanovkou či vlekem na vrchol sjezdovek a cestování ski busem často i doplňkové služby ve větších střediscích. Lyžaři jsou zpravidla dopravováni ze spodních částí sjezdovek na vrcholky hor dostatečným množstvím rychlých vleků a lanovek různých typů: sedačkovými lanovkami, kabinkami nazývanými také gondoly, velkými lanovkovými kabinami nebo horskou dráhou s ozubnicí zvanou zubačka. Každé větší lyžařské středisko navíc poskytuje možnost dostatečného vyžití i pro vyznavače snowboardů. Pokud ve středisku není k dispozici celý snowboard funpark, bývají pro vyznavače „prken“ vyčleněné svahy bez úpravy povrchu. Rovněž běžkaři si zde přijdou na své. Strojově upravené a samozřejmě zdarma přístupné tratě se opět nacházejí v každé lyžařské oblasti země. Asi nejznámější jsou oblasti Ramsau am Dachstein (Schladming– Ramsau–Dachstein Tauern), Schneewinkel ve střediscíchFieberbrunn- Waidring nebo běžecké tratě oblasti Kössen-Walchsee, ale i mnoho dalších, místy i vysoko položených, ale vždy perfektně upravených běžeckých tratí.

Popis byl převzat z katalogu CK Firo Tour