RYSY

  Slovensko, Východní Slovensko, Vysoké Tatry, Tatranská Štrba

4/5

RYSY

    Slovensko, Východní Slovensko, Vysoké Tatry, Tatranská Štrba
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
UBYTOVÁNÍ

a) 2 - lůžkové pokoje některé s možností přistýlky (vysouvací šuplík ), Spr.+WC, SAT/TV, rádio, balkon. b) 4 - lůžkové rodinné pokoje (dva 2 - lůžkové propojené pokoje), Spr.+WC, SAT/TV, rádio, balkon Pro méně náročné klienty. Hotel prochází postupnou částečnou rekonstrukcí a renovací pokojů. Toto zařízení je bezbariérové. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku který nám hotel vyplnil. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.

STRAVA

Polopenze. Možnost dokoupení obědů (výběr z jídelního lístku) za doplatek v CK.

DALŠÍ SLUŽBY

Informace o přijímání platebních karet ( bez záruky): Hotel nepřijímá žádné platební karty.

DÍTĚ

Jedno dítě do 4,99 let na přistýlce (je-li k dispozici) s polopenzí ZDARMA!

KOUPÁNÍ

Celoroční termální aquapark v Popradu (22 km) - 3 venkovní bazény s termální vodou (28-38° C), relaxační, sedací a rekondiční bazény, 2 celoroční tobogány Twister a Černá díra, vodní fontány, hřiby, 2 kryté bazény BLUE DIAMOND bazény s holografickými 'živými' obklady, nápojovými bary s posezením přímo ve vodě nebo u bazénu (oba bazény obsahují vysoce koncentrovanou minerální vodu a jsou nejcennějšími klenoty v koruně AquaCity), masážní trysky, bublinkové lavičky a protiproudy pro kondiční plavání, odpočinkové a relaxační prostory s nápojovými bary, kryté relaxační bazény Blue Sapphire s chromoterapií (léčba světlem), masážní trysky a lehátka, perličková koupel. Krytý 50-ti metrový plavecký bazén olympijských rozměrů, krytý dětský bazén, parní sauny. Vitální svět AquaCity - 6 uklidňujicích saun, které využívají aromaterapii na pozadí smyslné hudby, klasická finská sauna, parní sauna, sněhová jeskyně, ochlazovací bazén, inhalační místnosti (květinová, bylinková, eukalyptová, solná), tepidárium a kaldárium, masážní vířivka, vodní cesta a masážní sprcha, tropický a arktický déšť. Thermal park (32 km) plavecký bazén 35 m dlouhý (26°C), sedací bazén s masážními tryskami (38°C), relaxační bazén (30°C), bazén Motýl s termální vodou (36-38°C), dětské bazény. Termální voda má dobré účinky na pohybové, nervové a dýchací ústrojí, nemoci srdce. Nejmodernější aquapark na Slovensku s termální vodou a celoročním provozem v Liptovském Mikuláši (68 km).

PARKOVÁNÍ

zdarma

POBYT SE ZVÍŘETEM

10 EUR / noc. Pobyt se psem povolen pouze s platným očkovacím průkazem (pes nesmí do stravovacích a relaxačních středisek).

POZNÁMKA

pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu. V případě dokoupení obědů začíná pobyt večeří od 18.00 hod a končí obědem v den odjezdu.

SLEVY A VÝHODY

* SLEVA 5% ZA VČASNÝ NÁKUPU 60 a VÍCE DNŮ PŘED NÁSTUPEM NA POBYT - platí v termínech: 10.11.-23.12.2019, 3.1. -29.3. a 10.4. - 15.10.2020 * SLEVA 3% SENIORŮM od 50 let platí v termínech: 10.11.19 -29.3.20, 10.4. - 15.10. a 10.11. - 22.12.2020 *SLEVY platí pouze pro REKREAČNÍ POBYT.

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT: - ubytování s polopenzí (snídaně bufetové stoly nebo snídaňové menu při obsazenosti do 25 osob, večeře - servírované, výběr ze 3 menu) - úschova lyží a kol - parkování - Wi-Fi

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

ZVÝHODNĚNÝ POBYT VE VYSOKÝCH TATRÁCH ZA 4 490 Kč (6 dní / 5 nocí, nástup NE, v termínech 29.3. - 10.4. a 15.10. - 10.11.20) - 5x ubytování s polopenzí (snídaně bufetové stoly nebo snídaňové menu při obsazenosti do 25 osob, večeře - servírované, výběr ze 3 menu - 1x za pobyt vstup do relax centra (sauna, vířivka) - úschova vlastních sport. potřeb - Wi-Fi Pobyt lze prodloužit o sobotu a neděli. Při rezervaci víkendového pobytu je účtován příplatek k základní ceně - dle ceníku.

UPOZORNĚNÍ

Hotel je zapojen do projektu seniorských a dětských dotovaných pobytů. Ubytovací kapacita je tímto výrazně omezena.

REKREAČNÍ POPLATEK

0,75,-€/osoba/den

PROČ K NÁM

Proč hotel Rysy Tatranská Štrba: - zubačka pouze 200 m, - výborná poloha v blízkosti Vysokých a Nízkých Tater

VYBAVENÍ

Restaurace, kavárna s terasou, konferenční místnost, společenská místnost, dětská herna se stolovými hrami, biliár, stolní tenis, sauna, masáže, odpočívárna, whrilpool, Wi-Fi internet, lyžárna, parkoviště.

POLOHA

Hotel Rysy *** se nachází na okraji podtatranské obce Tatranská Štrba. Cca 200 m hotelu je zastávka zubačky na Štrbské Pleso. Hotel má výhodnou polohu jako výchozí bod na výlety do celých Vysokých Tater, Nízkých Tater, Levoče, termálních koupališť (aquapark v Popradě, termální bazény Liptovském Jánu, Tatralandia, Bešeňová) a nedalekých jeskyň.

PŘÍJEZD AUTEM

Autem po dálnici D1 směr Poprad, sjezd Štrba - Štrbské Pleso, hotel leží na konci obce po pravé straně. Parkoviště před hotelem.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem z Popradu do Tatranské Štrby, zastávka - Tatranská Štrba - rozcestí (1,5 km).

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem (trať č. 180) do Štrby 2 km) zde zastavují i rychlíky z ČR. Dále pokračovat zubačkou do zastávky Tatranský Lieskovec (200 m).

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Atis, IČ: 25351117. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Vysoké Tatry
  • Místo dle CK: Tatranská Štrba

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 756 597
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

19. nejlepší hotel v destinaci Východní Slovensko

4/ 5 7 recenzí


Lucie červenec 2017
Doporučuji, velká spokojenost.. Po celých 9 dní našeho pobytu si nemůžu na nic stěžovat. Byla jsem zde s dospívajícími dcerami a manželem.... celá recenze


Marian leden 2017
Školenie. Restauracia hotela je domacka a velmi chutna ubytovany sme boli v cistych pomerne novych izbach dostatok ulozneho miesta. Vyborne ... celá recenze


Ján duben 2017
Dovolenka Tatry :). v hotely sme boli veľmi spokojny aj ked sme boli na važkach pri čítaní recenzií či sa vobec v hotely ubytujeme. Musím povedať aj... celá recenze

Slovensko

Naši východní sousedé se mohou pochlubit zejména nádhernou přírodou vysokých pohoří. Vysoké Tatry mají povahu velehor a tomu odpovídá jejich majestátnost. Krása hor vynikne jak v zimě, kdy se promění v lyžařský ráj, tak v létě, kdy lze podnikat jednu túru za druhou po dobrodružných horských stezkách. Na různé sportovní aktivity během celého roku navazuje bohatý wellness program místních hotelů a lázní. Slovensko, to nejsou jenom vysoké hory, jižní část země v Dunajské nížině je vyhlášenou oblastí termálních lázní a wellness komplexů. Turistickým lákadlem je i hlavní město Bratislava. Kromě místního hradu je hlavním cílem také velkolepý Dunaj. Na Slovensku na vás čeká prostředí podobné našemu, podobné ceny a odpadá také jakákoliv jazyková bariéra. Vyzkoušejte Slovenskou republiku jako zajímavý a neokoukaný cíl dovolené.

Nezávazná objednávka

RYSY
    Slovensko, Východní Slovensko, Vysoké Tatry, Tatranská Štrba

Cena
4 960 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 756 597

Zájezd

osoba na pevném lůžku
2
4 960 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč