Samira Club

  Tunisko, Hammamet

4/5

Samira Club

    Tunisko, Hammamet
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu

Samira Club je znám jako nejlepší místo pro mladé a aktivní lidi. Umístěn je přímo na krásné písečné pláži, která svým hostům nabízí mnoho aktivit a vybavení. Hotel prošel několikrát za svou existenci rekonstrukcí a nyní je z něj moderní hotel v tradičním stylu s bungalovy. Areál je zaměřen na zábavu a volnočasové aktivity. Letiště v Monastiru je přibližné 100 km od hotelu a centrum města Hammamet pouhých 5 km.
 
 
 
Pláž
Soukromá písečná pláž přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky zdarma. Osušky za poplatek. Bar na pláži
 
Ubytování
Jednoduše zařízené bungalovy mají klimatizaci (v létě), koupelnu s vanou či sprchou, telefon, SAT TV, trezor (za poplatek), minibar (za poplatek), soukromá terasa.
 
Strava
All inclusive – snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Svačiny a rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v čase od 10 do 24 hodin. Jednou za pobyt je možné navštívit a lá carte restauraci (nutná rezervace předem).
 
Vybavení
Recepce, směnárna, hlavní restaurace, lobby bar, barbecue na pláži „a la carte“, snack bar u bazénu, maurská kavárna, hammam, kadeřnictví, kosmetický salón, masáže, obchody, diskotéka, společenská místnost s TV, telefonní automat nebo ošetřovna. Na terase se nachází velký venkovní bazén s tobogánem a skluzavkou (provoz ve vymezených intervalech) a bazén pro děti.
 
Aktivity
Vodní sporty na pláži, golf, kulečník, jízda na koni a masáže za poplatek.
Tenisový kurt, animační programy pro děti, Mini klub, diskotéka, plážový volejbal, basketbal, fotbal, vodní polo, lekce arabštiny, ping pong, posilovna a skluzavky zdarma.
 
 

Základní cena zahrnuje

  • leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, občerstvení na palubě, zavazadla do výše 20 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu,služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

  • komplexní pojištění na cesty do zahraničí. Fakultativní výlety, které lze dokoupit na místě u delegáta, pobytovou taxu.
  • Při vstupu Tuniska se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň dalších 6 měsíců po návratu z destinace. COVID 19 aktuální podmínky vstupu sledujte na stránkách MZV

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Afrodita, IČ: 24697966. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Tunisko
  • Místo dle CK: Hammamet

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Samira Club ***
Typ pláže: písčitá
Všechny zájezdy do  Hotel Samira Club

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 830 403
dnes 7.30–18 h

Hodnocení

8. nejlepší hotel v destinaci Hammamet

4/ 5 76 recenzí


Alena září 2019
Dovolená pro ty,kdo se chce bavit. Byla jsem v Samira Club celkem14x a příští rok opět! V hotelu je vše, co je potřeba pro ty,kdo nehledá přepych, ale krásné moře, ... celá recenze


Simča srpen 2019
Celkově průměr. Personál vstřícný a usměvavý. Animátoři fungovali výborně pro děti. Moře čisté. U pláže je hned bar, takže pití a kávu máte na dos... celá recenze


Klára srpen 2019
Dovolenou jsme si užili. Na dovolené se nám moc líbilo a opravdu jsme si ji užili. Vždy se dá něco zlepšovat a tak tomu je samozřejmě i zde, ale celkově js... celá recenze

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-samira-club-hammamet-tunisko-z1830403/1249880896/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Tunisko

Tunisko je státem severní Afriky a jeho břehy jsou omývány Středozemním mořem. Bohatá historie, při které tato země zažila i francouzskou nadvládu, vytvořila atraktivní směs kultur. Dnešní Tunisko si je velmi dobře vědomo, jak pěkné podmínky pro turisty nejen z Evropy nabízí. Území Tuniska je tvořeno na severu údolím řeky Medžerdy přecházejícím přes masiv Dorsale po stepi a nejjižněji položené pouště. Největším lákadlem jsou i kouzelná tuniská města. Jejich historická centra, tržnice s energickými prodavači a jedinečnou orientální vůní vás uchvátí. Velmi vhodné je pro přímořskou dovolenou místní podnebí. Od května do září se tady můžete setkat s tropickými teplotami nad 30 °C. Velkými přednostmi zájezdů do Tuniska jsou jejich přijatelná cena, výborná letecká dostupnost a kvalitní služby většinou velkých a luxusních hotelů s orientálními architektonickými prvky. Velmi oblíbený je ostrov Djerba, další pevninské lokality jsou Hammamet, Mahdia a Sousse.

Nezávazná objednávka

Samira Club
    Tunisko, Hammamet

Původní cena
17 690 Kč/os

Cena
12 790 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 830 403

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
12 790 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
890 Kč