Samira Club

  Tunisko, Hammamet

4/5

Samira Club

    Tunisko, Hammamet
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu
Samira Club

Samira Club je skvělým místem pro mladé a aktivní lidi. Rozkládá se přímo u krásné písčité pláže, kde se můžete věnovat mnoha aktivitám a užívat si zdejší zázemí. Hotel prošel několikrát za svou existenci rekonstrukcí a stal se z něj moderní hotel vystavěný v tradičním stylu formou bungalovů v zahradě. Svým konceptem se zaměřuje na zábavu a volnočasové aktivity. Letiště v Monastiru se nachází přibližné 100 kilometrů a centrum města Hammamet jen 5 kilometrů od hotelu.

Pláž

Soukromá písčitá pláž přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky zdarma, osušky za poplatek. K dispozici také plážový bar.

Ubytování

Jednoduše zařízené standardní pokoje v bungalovech s přistýlkou mají klimatizaci (v létě), koupelnu s vanou či sprchou, telefon, SAT / TV, trezor (za poplatek), minibar (za poplatek) a soukromou terasu.

Rodinné pokoje - prostornější pokoje se dvěma přistýlkami.

Strava

All inclusive – snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Svačiny a rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v čase od 10.00 - 24.00 hodin. Jednou za pobyt je možné navštívit barbecue restauraci (nutná rezervace předem).

Vybavení

Recepce, směnárna, hlavní restaurace, lobby bar, barbecue restaurace na pláži, snack bar u bazénu, maurská kavárna, hammam, kadeřnictví, kosmetický salón, masáže, obchody, diskotéka, společenská místnost s TV, telefonní automat nebo ošetřovna. Na terase se nachází velký venkovní bazén s tobogánem a skluzavkou (provoz ve vymezených intervalech) a bazén pro děti.

Aktivity

Vodní sporty na pláži, golf, kulečník, jízda na koni a masáže za poplatek. Tenisový kurt, animační programy pro děti, miniklub, diskotéka, plážový volejbal, basketbal, fotbal, vodní polo, lekce arabštiny, ping pong, posilovna a skluzavky zdarma.

Destinace

Hammamet je město a turistické letovisko v severním Tunisku, asi 60 km jihovýchodně od Tunisu a 60 km severně od Sousy, u stejnojmenného zálivu a na poloostrově Cap Bon. V roce 2004 zde žilo přes 63 000 obyvatel. Se svými dlouhými písčitými plážemi je jedním z prvních a dnes nejnavštěvovanějším turistickým místem v zemi. Díky turistům vzroste každé léto počet obyvatel na čtyřnásobek.

Staré město (medína) o rozloze asi 200×200 m je na malém poloostrově a dosud je celá obehnána hradbami. Pevnost (kasba) se nachází v jejím západní rohu. Uvnitř starého města je Velká mešita z 15. století. Mezi hlavní branou a pevností je mešita Sidi-Gailani z roku 1798. Ve městě je velký muslimský a také malý křesťanský hřbitov. Je zde pohřben i italský politik Bettino Craxi, který byl v letech 1983–1987 premiérem a po korupčních skandálech utekl v roce 1994 do Tuniska pod ochranu prezidenta Ben Alího.

Centrem nového města severně od medíny je Náměstí Mučedníků a s pomníkem ve tvaru Eiffelovy věže. Z náměstí vybíhají dvě hlavní ulice – Avenue Habib Bourguiba a Avenue de la République. Turistické zóny jsou dvě. Menší a starší je severně od města, jižně podél pobřeží se pak 20 km táhne letovisko Yasmine Hammamet. Severozápadně od města je několik kopců s výhledem na město, nejvyšší má téměř 250 m. Ve vile rumunského milionáře George Sebastiana, asi 3 km od centra města, je kulturní centrum, kde se od roku 1964 vždy v červenci a srpnu pořádá Mezinárodní Hammámetský festival hudby a umění (Festival international d'Hammamet). Hlavní část festivalu probíhá v amfiteátru pro 1000 lidí s výhledem na město a Hammámetský záliv. (George Sebastian se sem uchýlil v roce 1929 po krachu na newyorské burze. V Sebastianově vile si v roce 1943 zřídil své sídlo německý maršál Erwin Rommel. Roku 1962 Sebastian vilu prodal tuniskému státu.)

Základní cena zahrnuje

  • leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, zavazadla do výše 20 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění a fakultativní výlety.
  • Při vstupu do Tuniska se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň 3 měsíce po návratu z destinace (při individuální turistice bez cestovní kanceláře alespoň 6 měsíců po návratu z destinace). COVID-19 - aktuální podmínky vstupu sledujte na stránkách MZV

Informace o zájezdu

Pořadatel: Cestovní kancelář AFRODITA s.r.o., IČ 24697966.
Lokalita dle pořadatele: Tunisko, Hammamet
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Samira Club Hotel ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Samira Club Hotel

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 318 338
dnes 8–18 h

Hodnocení

8. nejlepší hotel v destinaci Hammamet

4/ 5 82 recenzí


P. L. září 2022
Moje první dovolená - katastrofa. Moje první dovolená v životě u moře a řekla bych, že poslední. Po příjezdu hnědé moře plné chaluh,v něm skleničky, plasty, látky. ... celá recenze


Klára září 2022
Samira Club Hammamet. Dnes v noci jsem se vratila, takze hodnoceni je cerstve Pekna dovolena, splnila vse co jsem ocekavala. ... celá recenze


Markéta srpen 2022
Samira club spa and aquapark. Spokojenost. Na pobyt jsme byli na přelomu 8-9 2022 Vše co cestovka (***) garantovala, jsme dostali. Služby delegáta perfektní, ... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Tunisko

Tunisko je státem severní Afriky a jeho břehy jsou omývány Středozemním mořem. Bohatá historie, při které tato země zažila i francouzskou nadvládu, vytvořila atraktivní směs kultur. Dnešní Tunisko si je velmi dobře vědomo, jak pěkné podmínky pro turisty nejen z Evropy nabízí. Území Tuniska je tvořeno na severu údolím řeky Medžerdy přecházejícím přes masiv Dorsale po stepi a nejjižněji položené pouště. Největším lákadlem jsou i kouzelná tuniská města. Jejich historická centra, tržnice s energickými prodavači a jedinečnou orientální vůní vás uchvátí. Velmi vhodné je pro přímořskou dovolenou místní podnebí. Od května do září se tady můžete setkat s tropickými teplotami nad 30 °C. Velkými přednostmi zájezdů do Tuniska jsou jejich přijatelná cena, výborná letecká dostupnost a kvalitní služby většinou velkých a luxusních hotelů s orientálními architektonickými prvky. Velmi oblíbený je ostrov Djerba, další pevninské lokality jsou Hammamet, Mahdia a Sousse.

Nezávazná objednávka

Samira Club
    Tunisko, Hammamet

Cena
12 090 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 318 338

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
12 090 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
440 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
272 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 8 dní
0
1 290 Kč