Termín:
24. 3. – 31. 3. 2018
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Charakteristika

SAN PIETRO je malá rezidence, kterou tvoří 3 nové apartmány TRILO. Leží cca 3 km od sjezdovek Bormio 2000, do centra Bormio to je 5 km.

Ubytování

standardně zařízené apartmány, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, TV/SAT, některé s balkonem, Wi-Fi. C6: (max. 6 osob) ložnice se dvěma lůžky, malá ložnice se dvěma lůžky (může být patrové lůžko), denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem, kuchyňský kout.

Postýlka

není k dispozici.

Služby

Wi-Fi.

Parkování

u rezidence (zdarma, do vyčerpání míst).

Vzdálenost od centra

5 km Bormio.

Zvíře

nepovoleno.

Ski informace

Vzdálenost od sjezdovek: 3000 m sjezdové tratě Bormio, část Bormio 2000. Vzdálenost od běžeckých tratí: 4 km Bormio Vzdálenost od skibusu: není. Lyžařské školy: 3 km Bormio. Půjčovna lyží: 3 km Bormio. Úschovna lyží: není.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

7 nocí: V ceně za apartmán je zahrnuto: ubytování, spotřeba energií. Skipas v ceně: V ceně za osobu je zahrnuto: ubytování, Bormio skipass, spotřeba energií.

Základní cena nezahrnuje

Povinné poplatky splatné na místě

50 €/apartmán - závěrečný úklid

Pobytová taxa

1 €/ osoba od 12 let/ noc.

Kauce: 100 €/apartmán.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Ludor, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Bormio / San Colombano
  • Místo dle CK: Bormio

Lombardie, Valtellina

Oblast Alta Valtellina

Itálie

Italská republika se dělí do 20 krajů a 101 provincií. Krajina je převážně hornatá s mnoha sopečnými masivy a aktivními sopkami. Pobřeží je málo členité a je omýváno Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem. K Itálii náleží řada ostrovů – k nejvýznamnějším se řadí Sicílie a Sardinie, dále pak Elba, Capri, Ischia a Liparské ostrovy. Nachází se zde množství architektonických památek a zajímavostí dokumentující bohatou historii této části Evropy a fakt, že Itálie je rodištěm mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů. Podnebí je středomořské, subtropické, na severu mírně středoevropské. Převažuje středomořská vegetace. Díky své nekonečné rozmanitosti a snadné dostupnosti z České republiky patří Itálie mezi velmi vyhledávané letní destinace.


SAN PIETRO

Číslo zájezdu: 976451
Itálie, Lombardie, Valtellina, Alta Valtellina, Bormio, Bormio / San Colombano