SANDIES BATHALA MALDIVES

  Maledivy, Ari Atol, Severní Ari Atol, Severní Ari Atol

SANDIES BATHALA MALDIVES

    Maledivy, Ari Atol, Severní Ari Atol, Severní Ari Atol
Původní cena
89 375 Kč/os

Cena
81 392 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 268 169
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:

Bathala je ostrov na Maledivách, který se nachází na severní východní straně atolu Ari, v blízkosti vnější bariéry atolu. Jeho vody se mohou pochlubit pozoruhodným bohatstvím a rozmanitostí druhů ryb. Resort, součást skupiny Planhotel a třetí resort značky Sandies Resorts, 4hvězdičkový hotel s veškerým komfortem a jednoduchým stylem, ideální pro rodiny, přátele a páry, stejně jako milovníky potápění, kteří zde najdou slavné Potápěčské centrum Werner Lau. Resort otevřený v roce 2019 patří k menším resortům. Let hydroplánem z mezinárodního letiště v Malé trvá 15 minut. Resort nabízí příjemné a pohodlné ubytování v plážových a vodních bungalovech v jedinečném designu. Plážové bungalovy mají výhled na nedotčenou a mělkou vodu laguny a mají soukromou verandu na palubě s přímým přístupem na pláž. Pokoje jsou vybaveny nábytkem navrženým na míru, samostatnou klimatizací, stropním ventilátorem a koupelnou s dvojitým umyvadlem a sprchou pod širým nebem Vodní bungalovy postavené na kůlech nad lagunou a na dvou samostatných molech mají soukromou terasu. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, ručně vyráběnými dřevěnými parketovými dveřmi, vkusným nábytkem včetně nábytku vyrobeného na míru, manželskou postelí velikosti King a rozkládací pohovkou. Koupelny mají dvě umyvadla a prostorný sprchový kout. Recepce k dispozici 24 hodin denně, dvě restaurace, bar, bazén, fitness centrum, herní místnost, butik, směnárna, služba praní a žehlení prádla, úchovna zavazadel.- Wi-Fi připojení v celém hotelu zdarma. Písečná pláž u hotelu, potápění a šnorchlování na domácím útesu či z lodi, plážový volejbal, výlety lodí, fitness centrum, lázeňské centrum, herna.
ALL INCLUSIVE: Snídaně, obědy a večeře se podávají v restauraci Island Gallery. Nealkoholické nápoje, džusy, domácí víno, místní pivo, americká káva a čaj podávané během jídla a v plážovém baru (10:00-24:00). Vybrané koktejly a lihoviny podávané po (18:00).

Základní cena zahrnuje

  • letecká doprava - trasa: PRG-DXB-MLE

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Pořadatel: TIME TRAVEL spol. s r.o., IČ 49356861.
Lokalita dle pořadatele: Severní Ari Atol, Maldives
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Sandies Bathala Maldives Resort ***
Typ pláže: molo, písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Sandies Bathala Maldives Resort

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 268 169
dnes 8–18 h

Maledivy

Maledivy jsou nezávislým státem ležícím v Indickém oceánu. Jsou tvořeny skupinou asi 200 obydlených a asi 1 000 neobydlených ostrovů, které tvoří 26 přírodních atolů. Ostrůvky jsou velmi malé, řeky ani hory zde nenalezneme, maximální výška je okolo 2,5 metru nad mořskou hladinou. Každý atol je tvořen korálovým útesem, který spolu s mělkou lagunou obklopuje ostrov. Nádherné útesy jsou přírodní ochranou před bouřlivým mořem a také domovem velkého množství tropických ryb. Celková možnost zkoumat podmořský svět představuje jedno z největších lákadel ostrovů. Kromě něj jsou ale Maledivy dost možná nejkrásnějším místem na naší planetě. Zdobí je nádherné bělavé pláže, křišťálově průzračné moře a tropické klima den za dnem po celý rok. Nefalšovaný ráj.

Od 1. 5. 2017 byl zaveden odletový poplatek ve výši 25 USD. Od poplatku jsou osvobozeny osoby s diplomatickou imunitou a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu na příletu i odletu je stejné. Poplatek se také netýká osob, které si letenky s datem odletu po 1. 5. 2017 zakoupily před 1. 2. 2017. Odpovědnost za výběr poplatku nesou letecké společnosti.

 

Nezávazná objednávka

SANDIES BATHALA MALDIVES
    Maledivy, Ari Atol, Severní Ari Atol, Severní Ari Atol

Původní cena
89 375 Kč/os

Cena
81 392 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 268 169

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku (při obs. 2 osobami)
2
81 391,5 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
1 422 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
855 Kč
covid připojištění Uniqa - za osobu
0
540 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
810 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 9 dní
0
1 Kč