Sardinie a nejkrásnější pláže Evropy

Itálie, Stintino

Sardinie a nejkrásnější pláže Evropy

  Itálie, Stintino
Číslo zájezdu: 1 746 412
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Program zájezdu

1. - 2. den: Odjezd z Brna ve 4 hodiny ráno (ostatní odjezdová místa viz tabulka), přejezd přes Rakousko a Itálii, noční trajekt Livorno-Olbia na Sardinii. Návštěva přístavu Santa Teresa di Gallura. Přejezd do přímořského letoviska Isola Rossa, ubytování. 3. den: Cykloturistika z Isola Rossa do tajemného městečka Castelsardo, krátká prohlídka. Možnost koupání. Návrat na ubytování autobusem nebo po vlastní ose. 4. den: Výlet na souostroví La Maddalena, kam se z Palau přejede trajektem. Cykloturistika s možností přejezdu na ostrov Caprera (celkem až 70 km). Též možnosti koupání. 5. den: Časně ráno odjezd busem do přístavu Porto Torres a trajektem na neobydlený ostrov Asinara, který je dnes národnim parkem. Cykloturistika v panenské přírodě s možnostmi koupání. Návrat na ubytování pozdě večer. 6. den: Autobusem do Tempio Pausania. Možnost výšlapu na nejvýraznější horský masiv severní Sardinie Monte Limbara. Cykloturistika v oblasti Valle della Luna („Měsíční údolí“), charakteristické žulovými skalami a korkovými duby. 7. den: Na kole z Isoly Rosy pohodově do přírodních termálních lázní Casteldoria Terme. Možnost koupání v řece s léčivým bahnem. 8. den: Individuální program. Možnost cyklovýletu po vlastní ose do oblasti Costa Paradiso, event. do zátoky Cala Rossa či na horu Monte Tinnari. 9. den: Ukončení pobytu, individuální program, poté odjezd busem do přístavu Golfo Aranci.  Nočním trajektem na pevninu.
10. den: Vylodění, průjezd Itálií a Rakouskem, návrat do Brna. 

Základní cena zahrnuje

 • 7× nocleh ve 2–4lůžkových jednodušších apartmánech vybavených kuchyňským koutem, WC/sprcha
 • dopravu busem z Brna a Mikulova vč. trajektu kategorie paluba + podporu busu na místě
 • přepravu jednoho jízdního kola v cyklovleku
 • služby sportovního instruktora CK, infomateriál
 • pojištění CK proti úpadku
 • veškeré spotřeby energií + místní poplatky

Základní cena nezahrnuje

 • povinný závěrečný úklid 40 €/apartmán
 • pobytovou taxu 1 €/os./od 10 let/noc
 • kauci 100 €/apartmán
 • vstupné v rámci fakultativního programu: NP Asinara cca 25 €/os.
 • příplatek na kajutu – celonoční trajekt (8 hod. plavby!) cca 2.900 Kč/zpáteční/os. při plném obsazení kajut. Rezervace kajut CK přijímá při prodeji zájezdu, nejpozději však do 15. ledna! CK zajištění kajut ani jejich velikost nemůže garantovat!

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Victoria, IČ: 16312520. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Lokalita dle CK: Dle popisu
 • Místo dle CK: Stintino
Informace o slevách

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 746 412
dnes 8–18 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Nezávazná objednávka

Sardinie a nejkrásnější pláže Evropy
  Itálie, Stintino

Původní cena
11 890 Kč/os

Cena
9 512 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 746 412

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku (obsazenost 2 osoby - 1do + di)
2
9 512 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč