Termín:
8. 6. – 15. 6. 2019
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis zájezdu

Sardinie je druhým nevětším ostrovem ve Sředozemním moři. Díky svému krásnému moři a bělostným plážím, je nazýván “Karibikem Středomoří”. Sardinie je převážně hornatá, tudíž zde můžete narazit na krásné kaňony, divoké řeky a jeskyně. Najdete zde také malé, liduprázdné, romantické pláže, kde si zaručeně odpočinete a načerpáte sílu.
Jednou z nejstarších, a v této době také nejluxusnějších turistických zón na sardinském pobřeží je oblast nazývaná Costa Smeralda, neboli Smaragdové pobřeží. Sardinie je vyhledávaná převážně movitější klientelou, proto bývá cena zájezdů vyšší. Vám se nyní naskytla jedinečná možnost poznat krásy Sardinie za nesrovnatelně nižší cenu. Proto neváhejte a vyrazte s námi!

Popis
Popis

Odjezd do Palau, nalodění v přístavu. Výlet na souostroví La Maddalena, které je Národním mořským parkem a nachází se na severním pobřeží Sardínie, v zálivu Boniface. Nejdříve se zastavíme v jeho hlavním městě a kulturním centru – v půvabném městečku La Maddalena. Budeme moci obdivovat jeho originalitu a renesanční architekturu a zároveň budete mít příležitost nákupů různých suvenýrů. Komfortní lodí se poplavíte podél divokého pobřeží, poznáte bílé písečné zálivy ostrovů Spargi, Santa Maria a Budelli s jeho růžovou pláží Spiaggia Rosa. Během výletu 2 zastávky na koupání v azurovém moři, které je považované za nejkrásnější v Evropě. Během dne lehčí oběd v podobě těstovin přímo na palubě lodi.

Cena: 1680 Kč / 60 EUR + pobytová taxa cca 5€ / osoba

Cena zahrnuje: dopravu autobusem do přístavu, dopravu lodí, oběd, doprovod delegáta.
Cena nezahrnuje pobytovou taxu (v současné době cca 5 Eur/os. - upozorňujeme, že její výše může být i v průběhu sezony změněna) a případné vstupné do jednotlivých objektů.

Popis

Výlet takřka do samotného srdce Sardínie a do divokého pohoří Barbagia. Navštívíme městečko Nuoro, odkud se Vám naskytne nezapomenutelný výhled do okolí, navštívíme kostel Santa Maria della Neve a také místní třídu. Seznámíme se s tradicemi Sardů v městečku Mamoiada, kde se nachází muzeum středomořských masek (vstup v ceně). Místní originální masky Mamuthones jsou vyrobené ze dřeva a zdobené přírodními materiály, jako je například kůže, ale i zvonečkami apod. Tradice používání těchto masek během karnevalů je stále živá. V městečku Orgosolo si jeho obyvatelé velmi zakládají na původních zvycích a je též známé tzv. Murale – nástěnnými malbami. Cestou se budeme moci kochat panoramatickou vyhlídkou na nádhernou sardskou přírodu a hory. Součástí výletu je i typický oběd u místních pastýřů s jejich domácími produkty a nezapomenutelnou atmosférou, včetně ochutnávky místního vína Cannonau, jež se vyváží do celého světa.

Cena: 1820 Kč/65 EUR/osoba 

Cena zahrnuje: dopravu autobusem, doprovod delegáta, oběd pastýřů, vstup do muzea masek

Popis

Mimořádně oblíbený lodní výlet spojený s návštěvou pobřežní jeskyně Grotta del Bue Marino (vstup je zahrnutý v ceně) a s následným koupáním na údajně nejkrásnější italské pláži Cala Luna.

Cena: 950 Kč/34 EUR/osoba

Cena zahrnuje: lodní dopravu (může být realizována i na gumových člunech), doprovod delegáta, vstup do jeskyně.

Poloha

Tento krásný a velmi kvalitní hotelový komplex je situován v oblasti Golfo dei Orosei, jednoho z nejkrásnějších mořských parků Itálie. Je vybudován na panoramatickém místě na 12 ha pozemku přímo u krásné pláže (lehátka/křesílka a slunečníky v ceně). Přímo u hotelu je malebné přímořské městečko Cala Gonone, kde najdete množství barů, restaurací, zmrzlináren a obchůdků. Hotel je rozdělen na 3 části – hotel, Villaggio a Borgo. Hotel se nachází v centru resortu hned vedle bazénu. Villaggio má 300 poschoďových řadových vilek, které jsou obklopeny zelení, olivovníky a oleandry. Borgo nabízí klientům absolutní klid, jelikož se nachází vlevo od hotelové části a má vlastní bazén.

Vybavení hotelu

recepce, bar, restaurace, 2 tenisové kurty, fotbalové hřiště, 2 bazény, basketbalové hřiště, ping – pong, obchůdek se suvenýry, amfiteátr. Animace jsou v provozu v hlavní sezoně

Vybavení pokoje

standardní pokoje se sociálním zařízením, minibarem, TV/SAT, telefonem, trezorem, klimatizací, verandou

Vybavení pokoje v částech Villaggio a Borgo: - pokoje se nacházejí ve vilkách a mají sociální zařízení, klimatizaci, TV/SAT, minibar/miniledničku, telefon, fén, trezor, balkon, terasu nebo verandu (přízemí nebo první patro).

Stravování

Polopenze formou švédských stolů (minimálně polévka, dva první a dva druhé chody) včetně sklenice vody a vína k večeři

Pláž

Krásná pláž s hrubším růžovým pískem/drobnými kamínky (ve vodě místy oblázky, kameny) se nachází přímo pod resortem. Na pláž se dostanete po schodech nebo klidnou místní komunikací okolo hotelu. Plážový servis (lehátka/křesílka a slunečníky) zdarma.

Popis

Odjezd k archeologickému parku Nuragha Mannu (vstupné cca 3 Eur, není v ceně), kde budeme mít možnost obdivovat typickou sardskou stavbu zvanou nuragha, jež byla postavena na vulkanickém základu v nadmořské výšce necelých 200 m. n. m. a dominuje celému pobřeží Golfo di Orosei. Objevena byla ve dvacátých letech minulého století A. Taramellim, který se mimo jiné zasloužil o to, aby nebylo její zdivo používáno místním obyvatelstvem ke stavbě vlastních obydlí, a původně sloužila pravděpodobně jako strážní věž. Poté se přesuneme na ochutnávku místních typických produktů, včetně vyhlášeného vynikajícího sýra, s možností jeho nákupu.

Cena: 980 Kč / 35 EUR/osoba

Cena zahrnuje: autobusovou dopravu,
Cena nezahrnuje: vstupné do objektů.

Popis

Odjezd z hotelu do oblasti Santa Teresa, nalodění na trajekt a výlet na sousední ostrov, který spadá pod Francii. Vylodění v Bonifaciu, které je považováno za poklad Středozemí a už samotná cesta trajektem skýtá okouzlující zážitek pozorování místní místního fjordu s bílými vápencovými útesy. Celé městečko je složené takřka ze dvou částí – luxusního přístavu s jachtami a starověkého městečka vybudovaného právě na těchto útesech. V centru městečka budete mít možnost obdivovat vyhlášené schodiště Scala Aragonese, uličku Dvou císařů a také nejstarší kostel Panny Marie. Naleznete zde však i nepřeberné množství spletitých uliček, obchůdků s typickými místními suvenýry, barů i restaurací. Pro méně zdatné je k dispozici za poplatek také turistický vláček, který Vás vyveze do horní části města s hradbami, poskytujícími nezapomenutelné výhledy na pobřeží Sardínie a další ostrovy. Návrat do hotelu v pozdních odpoledních hodinách.

Cena: 85 EUR/osoba (k zakoupení pouze na místě)

Cena zahrnuje: autobusovou dopravu do přístavu a zpět, trajekt na Korsiku, doprovod delegáta.
Cena nezahrnuje: vstupy do jednotlivých objektů, turistický vláček v Bonifaciu.

Popis

Cena: 3 305 Kč / 118 EUR/osoba

Pozn.: - Ceny výletů jsou orientační a během sezony se mohou změnit. Pokud není výslovně uvedeno jinak, v ceně výletu je technický doprovod delegáta. Ceny výletů nezahrnují vstupy.
- programový sled jednotlivých výletů může být na místě upraven
- na místě můžete zakoupit jednotlivé výlety v Eurech
- fakultativní výlety se uskuteční při minimálním počtu 25 osob

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Letenka Praha - Olbia - Praha (včetně všech tax a poplatků)
- Transfer letiště - hotel - letiště
- 7 nocí v hotelu
- Polopenzi formou švédských stolů včetně sklenice vody a vína k večeři
- 1x polodenní výlet Olbia (upozorňujeme, že tento výlet může být z organizačních důvodů uskutečněn i v den příletu nebo odletu a může být případně spojen s transferem z/na letiště)
- Služby česky/slovensky hovořícího delegáta po celou dobu pobytu
- Zákonné pojištění CK pro případ úpadku

Základní cena nezahrnuje

Fakultativní výlety a služby
- Pojištění léčebných výloh včetně pojištění pro případ storna zájezdu
- Případnou pobytovou taxu dle vyhlášky místních úřadů. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu na ubytování.Tato taxa je splatná na místě v hotovosti v Eur.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Quality Tours, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Sardinie
  • Místo dle CK: Sardinie
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Palmasera Resort Village ****
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 100 m

Všechny zájezdy do Palmasera Resort Village

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

25 uživatelů

Pořadí

24. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Sardinie

Poslední komentář

2.4.2019 | Maggie
Datum pobytu: červenec 2017
Neměla bych zásadní problém se na místo znovu vrátit, ale zároveň nemám žádný důvod ho znovu vyjhledávat a klidně vyzkouším jiné lokality.

Nejnovější recenze

3
2.4.2019 | Maggie
Datum pobytu červenec 2017
3/5 - Průměr
Neměla bych zásadní problém se na místo znovu vrátit, ale zároveň nemám žádný důvod ho znovu vyjhledávat a klidně vyzkouším jiné lokality.
1
18.3.2019 | matla
Datum pobytu červen 2018
1/5 - Nic moc
bacha na popis od cestovek. Je to všechno jen za účelem prodeje. Realita je fakt hrozná!!! Jo a cesta z letiště cca 2 hodiny, cesta na blití a hroznej autobus
5
5.10.2018 | Josef
Datum pobytu září 2018
5/5 - Úžasné
Výborný, že uvažujeme zajet ještě jednou

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.


Sardinie pro seniory 55+ - Hotel Palmasera ****

Číslo zájezdu: 1170670
Itálie, Sardinie, Cala Gonone

Všechny termíny a možnosti (36)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Praha
St 29.5 – St 5.6.2019
2 lůžkový pokoj
8 dní
polopenze
21 980 Kč
SLM | Po slevě 20%
Letecky
Praha
St 29.5 – St 5.6.2019
2 lůžkový pokoj, přistýlka
8 dní
polopenze
21 980 Kč
SLM | Po slevě 20%
Letecky
Praha
So 1.6 – So 8.6.2019
2 lůžkový pokoj
8 dní
polopenze
23 980 Kč
LM | Po slevě 17%
Letecky
Praha
St 29.5 – St 5.6.2019
2 lůžkový pokoj
8 dní
plná penze
24 180 Kč
SLM | Po slevě 19%
Letecky
Praha
So 1.6 – So 8.6.2019
2 lůžkový pokoj, přistýlka
8 dní
polopenze
23 980 Kč
LM | Po slevě 17%
Letecky
Praha
St 29.5 – St 5.6.2019
2 lůžkový pokoj, přistýlka
8 dní
plná penze
24 180 Kč
SLM | Po slevě 19%
Letecky
Praha
So 1.6 – So 8.6.2019
2 lůžkový pokoj
8 dní
plná penze
26 180 Kč
LM | Po slevě 16%
Letecky
Praha
So 1.6 – So 8.6.2019
2 lůžkový pokoj, přistýlka
8 dní
plná penze
26 180 Kč
LM | Po slevě 16%
Letecky
Praha
St 5.6 – St 12.6.2019
2 lůžkový pokoj
8 dní
polopenze
26 980 Kč
LM | Po slevě 13%
Letecky
Praha
St 5.6 – St 12.6.2019
2 lůžkový pokoj, přistýlka
8 dní
polopenze
26 980 Kč
LM | Po slevě 13%
Letecky
Praha
St 5.6 – St 12.6.2019
2 lůžkový pokoj
8 dní
plná penze
29 180 Kč
LM | Po slevě 12%
Letecky
Praha
St 5.6 – St 12.6.2019
2 lůžkový pokoj, přistýlka
8 dní
plná penze
29 180 Kč
LM | Po slevě 12%
Letecky
Praha
St 25.9 – St 2.10.2019
2 lůžkový pokoj
8 dní
polopenze
34 680 Kč
Letecky
Praha
St 25.9 – St 2.10.2019
2 lůžkový pokoj, přistýlka
8 dní
polopenze
34 680 Kč
Letecky
Praha
St 25.9 – St 2.10.2019
2 lůžkový pokoj
8 dní
plná penze
36 880 Kč
Letecky
Praha
So 21.9 – So 28.9.2019
2 lůžkový pokoj
8 dní
polopenze
37 680 Kč
Letecky
Praha
St 25.9 – St 2.10.2019
2 lůžkový pokoj, přistýlka
8 dní
plná penze
36 880 Kč
Letecky
Praha
So 21.9 – So 28.9.2019
2 lůžkový pokoj, přistýlka
8 dní
polopenze
37 680 Kč
Letecky
Praha
So 8.6 – So 15.6.2019
2 lůžkový pokoj
8 dní
polopenze
38 680 Kč
Letecky
Praha
So 8.6 – So 15.6.2019
2 lůžkový pokoj, přistýlka
8 dní
polopenze
38 680 Kč
Letecky
Praha
So 21.9 – So 28.9.2019
2 lůžkový pokoj
8 dní
plná penze
39 880 Kč
Letecky
Praha
So 14.9 – So 21.9.2019
2 lůžkový pokoj
8 dní
polopenze
40 680 Kč
Letecky
Praha
So 21.9 – So 28.9.2019
2 lůžkový pokoj, přistýlka
8 dní
plná penze
39 880 Kč
Letecky
Praha
So 8.6 – So 15.6.2019
2 lůžkový pokoj
8 dní
plná penze
40 880 Kč
Letecky
Praha
St 11.9 – St 18.9.2019
2 lůžkový pokoj
8 dní
polopenze
41 280 Kč