Termín:
25. 8. – 1. 9. 2018
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Charakteristika

apartmány mají vynikající polohu, blízko centra i sjezdovek.

Ubytování

apartmány jsou jednoduše zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC. B4: (max. 4 osoby) ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem. C6: (max. 6 osob) ložnice s dvojlůžkem, ložnice po dvou lůžkách, denní místnost s kuchyňským koutem.

Postýlka

na vyžádání pro dítě do 2 let, za poplatek (do max. počtu osob).

Parkování

u rezidence.

Vzdálenost od centra

200 m Passo Tonale.

Zvíře

nepovoleno.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

V ceně za apartmán je zahrnuto: ubytování, spotřeba energií, ložní prádlo a ručníky. Kauce:/ 150€/ apartmán.

Základní cena nezahrnuje

Povinné poplatky splatné na místě

závěrečný úklid B4/ 45 €, C6/ 50 €.

Pobytová taxa

1 €/osoba/den.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Ludor, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Passo Tonale
  • Místo dle CK: Passo Tonale

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Residence Savoia **
(Webové stránky hotelu)

Vzdálenost od sjezdovky: 200 m

Všechny zájezdy do Residence Savoia

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.