Saygili Beach

  Turecko, Side, Turecká riviéra, Side

Saygili Beach

    Turecko, Side, Turecká riviéra, Side
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu

Rodinný hotel skládající se ze dvou budov, ukrytý před ruchem města.  Zároveň jen pár kroků od promenády vedoucí do historického města Side, kam se dostanete přibližně za 10 minut. Letiště vzdáleno cca 60km.
PLÁŽ
Písečná pláž nacházející se přibližně 50 metrů od hotelu. Lehátka, slunečníky zdarma.
UBYTOVÁNÍ
Standardní pokoje jsou vybaveny klimatizací,TV/SAT, ledničkou, koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, WC, fénem, trezorem za poplatek, telefonem, balkonem.
STRAVOVÁNÍ
ALL INCLUSIVE – snídaně, obědy a večeře v hlavní restauraci, odpolední čaj káva a sušenky. Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby od 10:00 do 22:00.
VYBAVENÍ
Vstupní hala s recepcí, restaurace s venkovní terasou, turecké lázně, venkovní bazén, skluzavka, stolní tenis.
AKTIVITY
Příležitostné animace, turecké lázně, masáže, stolní tenis, vodní sporty na pláži.

Základní cena zahrnuje

  • - leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, občerstvení na palubě, zavazadla do výše 20 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu,služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

  • - komplexní pojištění na cesty do zahraničí. Fakultativní výlety, které lze dokoupit na místě u delegáta.
  • - Při vstupu na Turecké území se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň dalších 150 dní od data příjezdu.

Saygili Beach - Při vstupu na Turecké území se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň dalších 150 dní od data příjezdu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Afrodita, IČ: 24697966. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Turecká riviéra
  • Místo dle CK: Side

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 725 446
dnes 7.30–18 h

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Nezávazná objednávka

Saygili Beach
    Turecko, Side, Turecká riviéra, Side

Původní cena
18 990 Kč/os

Cena
13 690 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 725 446

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
13 690 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
890 Kč