Sea Gull

  Turecko, Kemer, Turecká riviéra, Göynük

Sea Gull

    Turecko, Kemer, Turecká riviéra, Göynük
Číslo zájezdu: 1 580 586
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu

Oblíbený menší hotel s rodinnou atmosférou na vlastní pláži (oceněné modrou vlajkou). Nachází se v oblasti Goynuk (vzdálenost od centra Kemeru asi 12 km) a asi 50km od letiště v Antalyi. Doporučujeme klientům všech věkových kategorií.
PLÁŽ
Oblázková pláž přímo u hotelu. Slunečníky a lehátka zdarma. Plážový bar a molo k dispozici
UBYTOVÁNÍ
Standardní pokoj s je vybaven individuálně ovladatelnou klimatizací, TV/SAT, minibarem (za poplatek), trezorem (za poplatek), telefonem, koupelnou s vanou/sprchou, WC, fénem, balkonem. Na vyžádání rodinný pokoj.
STRAVOVÁNÍ
ALL INCLUSIVE – snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu. Přes den možnost svačin, zmrzlin a tureckých palačinek. Možnost občerstvení i přes noc. Neomezené množství rozlévaných místních nealkoholických a alkoholických nápojů od 10:00 do 22:00
VYBAVENÍ
Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 2 bary, wifi na recepci zdarma, venkovní bazén, dětský bazén, krytý bazén, miniklub, dětské hřiště, SPA centrum, konferenční místnost, diskoteka, lékař, kadeřník, obchody, posilovna, jaccuzi,
AKTIVITY
Animační a večerní programy, aerobic, šipky, stolní tenis, basketbal, kulečníky, stolní hry, volejbal, mini fotbal, vodní pólo, fitness, sauna, turecké lázně, masáže, potápění, vodní sporty na pláži za poplatek.

Základní cena zahrnuje

leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, občerstvení na palubě, zavazadla do výše 20 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu,služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

komplexní pojištění na cesty do zahraničí. Fakultativní výlety, které lze dokoupit na místě u delegáta.
Při vstupu na Turecké území se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň dalších 150 dní od data příjezdu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Afrodita, IČ: 24697966. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Turecká riviéra
  • Místo dle CK: Kemer

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 580 586
dnes 7.30–18 h

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Nezávazná objednávka

Sea Gull
    Turecko, Kemer, Turecká riviéra, Göynük

Původní cena
21 990 Kč/os

Cena
15 490 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 580 586

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
15 490 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
810 Kč