Termín:
20. 10. – 27. 10. 2017
Počet dní:
8 (pá – pá)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha
Strava:
all inclusive
Původní cena:
13 790  Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Městský oblíbený hotel se nachází cca 600 m od centra města Alanye. Je vhodný zejména pro klienty, kteří mají rádi noční život a rušnější centrum. Letiště je vzdáleno cca 120 km.
PLÁŽ
Rozlehlá písečno-oblázková pláž se nachází cca 250 m od hotelu. Lehátka a slunečníky za zdarma. Transfer na pláž zdarma.
UBYTOVÁNÍ
Pokoje s menším obývákem pro dvě až čtyři ososby jsou vybaveny klimatizací, koupelnou se sprchou, WC, fénem, telefonem, TV/SAT, ledničkou a trezorem (za poplatek), balkonem.
STRAVOVÁNÍ
ALL INCLUSIVE – snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Odpoledne káva a pečivo, půlnoční polévka. Rozlévané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby, lze čerpat od 10:00 – 23:00 hod.
VYBAVENÍ
Menší vstupní hala s recepcí, směnárna, lobby bar, pool bar, kadeřnictví, wifi na recepci zdarma, internetová kavárna (za poplatek), restaurace s venkovní terasou, bazén, dětský bazén a bazén se skluzavkou.
AKTIVITY
Nepravidelné animační programy, turecké večery, miniklub, stolní tenis.
Výlet zdarma platí pro zájezdy do 30.6.2017

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

leteckou dopravu Praha - Antalya - Praha, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, občerstvení na palubě, zavazadla do výše 20 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu,služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

komplexní pojištění na cesty do zahraničí. Fakultativní výlety, které lze dokoupit na místě u delegáta.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Afrodita, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Turecká riviéra
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Bonaparte Sealine Hotel ****
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčito - oblázková
Vzdálenost od pláže: 300 m

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

2 uživatelů

Pořadí

112. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Alanya.

Poslední komentář

27.6.2014 | Marcela
Datum pobytu: 1.6.2014
Celkový dojem, vůbec se nám nechtělo domů, protože jsme zde byli už potřetí, víme co nás čeká a proto se sem určitě vrátíme!

Nejnovější recenze

5
27.6.2014 | Marcela
Datum pobytu 1.6.2014
5/5 - Úžasné
Celkový dojem, vůbec se nám nechtělo domů, protože jsme zde byli už potřetí, víme co nás čeká a proto se sem určitě vrátíme!
1
13.8.2013 | VRBIČ
Datum pobytu 1.8.2013
1/5 - Nic moc
KATASTROFA !!!!!!!!!!!!!!!!

Alanya

Velkou pozornost věnujeme tradičně místu ležícímu přímo na pobřeží Turecké riviéry s pohořím Taurus v pozadí, Alanyi. Velké, živé a oblíbené prázdninové středisko s jednou z nejkrásnějších pláží Turecka, Kleopatra Beach. Transfer z letiště v Antalyi trvá do Alanye zhruba dvě a půl hodiny.

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.


Sealine Bonapart

Číslo zájezdu: 745356
Turecko, Alanya