Termín:
21. 10. – 28. 10. 2017
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Mnichov 1:25
Strava:
polopenze
Cena za osobu:
9 761
(380 EUR)
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Následující text je strojově přeložen... zobrazit v originále zobrazit v originále

Následující služby, aby svou dovolenou ve všech

SENTIDO Hotels & Resorts

zábavnější:

Free Wi-Fi
Celý objekt

pozdní snídaně
do 12 hodin

Dobře spát výběr Polštář

Dovolená Concierge pro
Jednotlivé návrhy a prázdninové přáníBoutique hotel renovovaný se nachází na krásném přístavu Kusadasi je ideální základnou k prozkoumání oblasti.

 • 24-hodinová SPOKOJENOST slibuje
 • GUIDE NÁVŠTĚVA do hotelu
 • VOLNÝ
 • Adults Only
 • MANAGEMENT


Lokalita: Central, jen kousek od hlavní ulice, v živé atmosféře, s krátkou vzdálenost do obchodů, barů a restaurací. přibližně 200 m na mírně svažitém písečné pláže veřejné. Dolmus přítomen. Přenos: asi 60 až 80 minut.

Vybavení: Součástí hotelu je rozložena na 5 podlaží s 79 apartmány, lobby, výtah, TV místnost, bezdrátové připojení k internetu (v ceně), bufetová restaurace, a la carte restaurace, lobby bar. Ve venkovním areálu je bazén s pool barem. Plážové osušky, lehátka a slunečníky u bazénu hotelu.

Ubytování: apartmány (A1-3B): Cca 36 m², 1 ložnice a 1 ložnice / obývací pokoj s rozkládací pohovkou, minibarem (za poplatek. Poplatek), klimatizací, trezorem, satelitní TV, bezdrátové připojení k internetu (v ceně), telefon, koupelna se sprchovým koutem, WC, vysoušečem vlasů a balkonem, který se nachází na vedlejším pozemku , Také na straně bazénu (A2-3C) k dispozici. Junior suites (A1-2D): Cca 38 m² v suterénu, jedna ložnice s posezením, koupelna se sprchovým koutem, bez balkonu, jinak A2B. Executive Junior Suites (A2E): Cca 48 m², jedna místnost s posezením, kávy / čaje, koupelna se sprchovým koutem, výhled na moře, bez balkonu, jinak A2B. Také dostání s terasou (A2G), asi 45 metrů čtverečních.

Stravování: Polopenze nebo all inclusive.

Sport / aktivity: Zahrnuje: aerobik, kulečník, šipky, posilovna, strečink, stolní tenis, vodní aerobik.

Info: Kreditní karty: MasterCard, Visa; Hvězdičky: 4 hvězdičky; Lékař (na hodinu).

Line Poznámka: rezervace pouze pro dospělé nad 16 let. Činnosti a zařízení ve venkovním prostoru podléhá povětrnostním vlivům jsou k dispozici.

Úsporné výhoda:30% Super Plus ranní ptáče sleva na určitá data, naleznete v sekci ceny lze nalézt.

All Inclusive: snídaně a večeře formou bufetu. Pozdní kontinentální snídaně, polední menu ve snack baru (u HP za poplatek). Odpolední káva, čaj a pečivo. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje 10,00 do 24,00 dopoledne. Nealkoholické nápoje v minibaru hotelu.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

 • letenku
 • letištní a bezpečnostní taxy
 • palivový poplatek
 • ubytování a stravování dle nabídky
 • služby delegáta (hovoří německy, někteří anglicky)
 • odbavení pouze v německém jazyce

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • fakultativní služby

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Neckermann AT, která zájezd organizuje.

 • Lokalita dle CK: Egejská riviéra

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Sentido Marina Suites ****
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 200 m

Popis ubytování a programu zájezdu v originále

Následující text je zobrazen v originále... zobrazit strojový překlad

Folgende Services gestalten Ihren Urlaub in allen

SENTIDO Hotels & Resorts

noch angenehmer:

Kostenfreies WLAN im
gesamten Hotel

Langschläferfrühstück
bis 12 Uhr

Schlaf gut-Kissenauswahl

Holiday Concierge für
individuelle Anregungen und UrlaubswünscheDas renovierte Boutique-Hotel direkt an der wunderschönen Marina von Kuşadasi ist der perfekte Ausgangspunkt, um die Umgebung zu erkunden.

 • 24-STUNDEN-ZUFRIEDENHEITSVERSPRECHEN
 • REISELEITERBESUCH IM HOTEL
 • FREIZEIT
 • ADULTS ONLY
 • LAGE


Lage: Zentral, direkt an der Hauptstraße, in lebhafter Atmosphäre mit kurzen Wegen zu Geschäften, Bars und Restaurants. Ca. 200 m zum leicht abfallenden öffentlichen Sandstrand. Dolmusverbindungen vorhanden. Transferzeit: ca. 60 bis 80 Minuten.

Ausstattung: Das Hotel verfügt über 79 Suiten, die sich auf 5 Stockwerke verteilen, Empfangshalle, Lift, TV-Zimmer, WLAN (inklusive), Buffetrestaurant, A-la-carte-Restaurant und Lobbybar. In der Außenanlage Süßwasserpool mit Poolbar. Badetücher, Liegen und Sonnenschirme sind am Pool inklusive.

Unterbringung: Suiten (A1-3B): Ca. 36 qm, 1 Schlafraum und 1 Wohn-/Schlafraum mit Schlafsofa, Minibar (geg. Geb.), Klimaanlage, Safe, SAT-TV, WLAN (inklusive), Telefon, Bad mit Dusche, WC, Föhn und Balkon, zur Landseite gelegen. Auch zur Poolseite (A2-3C) buchbar. Juniorsuiten (A1-2D): Ca. 38 qm im Souterrain, 1 Schlafraum mit Sitzecke, Bad mit Dusche, ohne Balkon, sonst wie A2B. Executive Juniorsuiten (A2E): Ca. 48 qm, ein Raum mit Sitzecke, Kaffee-/Teezubereiter, Bad mit Dusche, Meerblick, ohne Balkon, sonst wie A2B. Auch buchbar mit Terrasse (A2G), ca. 45 qm.

Essen & Trinken: Halbpension oder All Inclusive.

Sport/Aktivitäten: Inklusive: Aerobic, Billiard, Darts, Fitnessraum, Stretching, Tischtennis, Wassergymnastik.

Info: Kreditkarten: Mastercard, VISA; Landeskategorie: 4 Sterne; Arzt (stundenweise).

Buchungshinweis: Reservierungen nur für Gäste ab 16 Jahren möglich. Die Aktivitäten und Einrichtungen im Außenbereich stehen wetterabhängig zur Verfügung.

Sparvorteil: Bis zu 30% Superplus-Frühbucherrabatt zu bestimmten Terminen entnehmen Sie bitte dem Preisteil.

All Inclusive: Frühstück und Abendessen in Buffetform. Kontinentales Spätaufsteherfrühstück, Mittagessen als Menü in der Snackbar (bei HP gegen Gebühr). Nachmittags Kaffee, Tee und Gebäck. Lokale alkoholische und alkoholfreie Getränke 10.00-24.00 Uhr. Softgetränke in der Minibar inklusive.

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.