Termín:
6. 3. – 13. 3. 2020
Počet dní:
8 (pá – pá)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha 8:25
Strava:
snídaně
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha

Tento butikový hotel se nachází v nově vzniklém letovisku Jebel Sifah a nabízí klimatizované pokoje a apartmá se soukromým balkonem. K zázemí hoteu patří restaurace, velký bazén a fitness centrum. Hosté mají přístup na soukromou pláž MMarina a na 9jamkové golfové hřiště. Do hlavního města Maskatu dojedete za 45 minut. Na místě je neplacené parkoviště a na letiště Seeb je to 80 km. Apartmány Sifaxy jsou zařízené italskou designérkou Elisabeta Fredam nachází se v budově přilehlé k hotelu a nabízí rozlehlé venkovní prostory, včetně střešních teras s krásným výhledem na pohoří Hajjar a na Arabské moře. Všechny apartmány mají plně vybavenou kuchyň.

Vybavení Hotelu

24 hodin fungující recepce, dále půjčovna aut, obchody, welness centrum, kadeřník, lékař na telefon. Restaurace Al Sabla s možností celodenního stravování nabízí širokou škálu regionálních a mezinárodních jídel.

Vybavení pokoje

Pokoje jsou vybaveny kouplenou s WC, fénem, mají k dispozici rychlovarnou konvici, minibar, TV s plochou obrazovkou a některé i oddělené posezení.

Pláž & plážový servis

Nádherná písečná pláž s lehátky, slunečníky, matracemi a osuškami zdarma.

Sport & Fitness

Zázemí pro vodní sporty zahrnuje kajaky s průhledným dnem, vodní lyžování, flyboarding, wakeboarding a stand up paddle boarding. Plážový fotbal, stolní tenis.

Stravování

Snídaně formou bufetu, za příplatek možno rozšířit na polopenzi, nebo na plnou penzi.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

zpáteční letenku na pravidelné lince vybraných leteckých společností v optimální knihovací třídě, letištní taxu, palivovou taxu, transfery v místě pobytu z letiště do hotelu a zpět, ubytování na příslušný počet nocí ve zvoleném hotelu, stravování v hotelu v uvedeném rozsahu, služby delegáta hovořícího uvedeným jazykem, pojištění proti úpadku CK.

Základní cena nezahrnuje

cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu (volitelné, lze sjednat v naší CK), fakultativní výlety, vstupy do památek, příplatky za nadstandardní služby. Povinný poplatek za vízum při příletu do Ománu: vízum s platností do 10 dnů cena 5 OMR/os, 11-30 dnů pobytu cena 20 OMR/os.Cestovní pas s platností min. 6 měsíců po návratu z destinace.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Lucky Travel, IČ: 07836244, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Muscat
  • Místo dle CK: Muscat

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Sifawy Boutique Hotel ****
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

Všechny zájezdy do Sifawy Boutique Hotel

Omán

Přijměte pozvání do sultanátu Omán s hlavním městem Muscat na východním cípu Arabského poloostrova. Omán je cestovatelským zážitkem – nabízí vynikající klima, bohatou kulturu a mnohé turistické cíle, bělostné písčité pláže a moderní služby. Po celé věky byl Omán pro cestovatele zcela nedostupnou zemí. Snad právě proto jsou zde ve velké míře zachovány typicky arabské prvky, které přes současnou moderní kulturu naleznete nejen v náboženství a architektuře, ale hlavně v denním životě zdejších obyvatel. Obrovské bohatství získané díky těžbě ropy, jejíž zásoby jsou však přece jen omezené, bylo investováno do nových hotelů a kvalitních turistických služeb, takže dnes vítá Omán cestovatele z celého světa.

Víza
• mohou turisté vyřídit elektronicky - přes webovou stránku https://evisa.rop.gov.om (pouze v angličtině)
• nebo po příletu do destinace


SIFAWI BOUTIQUE HOTEL ****

Číslo zájezdu: 1572258
Omán, Muscat, Omán, Muscat