SILVESTR NA BORACAY - FILIPÍNY - PRODLOUŽENÍ O OSTROV PALAWAN

Filipíny, Manila

SILVESTR NA BORACAY - FILIPÍNY - PRODLOUŽENÍ O OSTROV PALAWAN

  Filipíny, Manila
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Prožijte přelom roku 2020 a 2021, resp. 2021 a 2022, resp. 2022 a 2023 v exotickém prostředí tropických Filipín se sopkami, vodopády, jezery a soutěskami a především na plážích řazených mezi nejkrásnější na světě! Zájezd je možné si prodloužit o výlet na jeden z nejkrásnějších ostrovů na celém světě – Palawan.

V ceně je zahrnuto

Doprava. Výlet na kánoích a bambusových vorech u Pagsanjanu. Výlet lodí po moři do N.P. sv. Pavla a po podzemní řece. Výlet džípy k sopce Pinatubo. Vstupy v Manile dle programu a na kohoutí zápasy. Ubytování a strava. Český průvodce, místní průvodci dle potřeby. Zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Letecká na Filipíny, vnitrostátní zpáteční lety na Boracay (Panay) a na Palawan včetně tax a poplatků. Loď Caticlan - Boracay a zpět. Nájemní minibusy s místními řidiči, výlet tradičním jeepney. Ubytování: 15x hotely - 2-lůžkové pokoje s příslušenstvím a klimatizací. Silvestrovský pobyt na Boracay (4 noci) je v příjemném hotelu u pláže. 1-lůžkový pokoj za příplatek - 16 400 Kč (15x). Strava: 15x snídaně. Při výletu na Pagsanjan i oběd. Silvestrovská večeře a láhev sektu pro 2 osoby.

Doprava

Letecká na Filipíny, vnitrostátní zpáteční lety na Boracay (Panay) a na Palawan včetně tax a poplatků. Loď Caticlan - Boracay a zpět. Nájemní minibusy s místními řidiči, výlet tradičním jeepney.

Ubytování

15x hotely - 2-lůžkové pokoje s příslušenstvím a klimatizací. Silvestrovský pobyt na Boracay (4 noci) je v příjemném hotelu u pláže. 1-lůžkový pokoj za příplatek - 16 400 Kč (15x).

Stravování

15x snídaně. Při výletu na Pagsanjan i oběd. Silvestrovská večeře a láhev sektu pro 2 osoby.

Délka tras

letadlem 25 000 km, místní dopravou 800 km, pěšky 4x 4-6 km (volitelně) - vše pro 1132

Program
1. až 2 den

Odlet na Filipíny. Největší ostrov Luzon a hlavní město Manila: Čínský hřbitov u Chinatownu, pevnost Santiago a katedrála ve čtvrti Intramuros s klášterem sv. Augustina (UNESCO), návštěva filipínské mše se zpěvy a všeobjímající atmosférou. Park Rizal, lidové tržnice i luxusní obchodní galerie.

3. až 6 den

Odlet do střední části Filipín na souostroví Visayas. Pobyt na prohřátém ostrově Boracay, jehož 5 km dlouhá Bílá pláž lemovaná palmami s jemným pískem a smaragdovým mořem je řazena mezi deset nejkrásnějších pláží světa. Rozloučení se starým rokem a oslava nového (silvestrovskou večeři s lahví sektu máte v ceně zájezdu). Dny rajské pohody: slunění, koupání, možnost výletů se šnorchlováním na korálových útesech. Jedinečné lokality pro potápěče, možnosti krátkodobých kurzů i pro začátečníky. Pravé filipínské masáže, diskotéky, bary, kulinářské speciality. Možnosti různých výletů na domorodých loďkách kolem ostrova, rybaření, golfu…

7. den

Návrat zpět na Luzon do města Angeles.

8. den

Celodenní výlet ke kráteru supervulkánu Pinatubo, jehož erupce (v r. 1991) byla druhou nejsilnější na světě od výbuchu Krakatoy (1883): jízda džípem tufovou planinou, pěší výlet bizarním sopečným kaňonem podél řeky, kráterové jezero, obydlí místního kmene Aeta, blízkých příbuzných Aboridžinců a Melanésanů. Přejezd do Manily.

9. den

Kolem břehů Laguna de Bay do Pagsanjanu: na kánoích vzhůru peřejemi obřím kaňonem s liánami a vodopády (scenérie pro kultovní film F.F. Coppoly Apokalypsa), na bambusových vorech pod mohutný vodopád v hrdle soutěsky. Dopolední návštěva kohoutích zápasů - národní zábavy s nepopsatelnými výkony sázkařů.

10. až 11 den

Celodenní pobyt v hlavním městě. *Za příznivé situace (umožní-li to aktuální stav po ničivé erupci v lednu 2020) fakultativně na jih k vulkanickému kalderovému jezeru Taal. Výlet motorovou loďkou (vinta) na ostrov s novým kráterem. Odlet z Manily na ostrov Palawan, nejodlehlejší a dle mnohých i nejmalebnější ze všech filipínských ostrovů.

12. až 16 den

Hlavní středisko ostrova Puerto Princesa. Krokodýlí farmy. Sabang: výlet lodí podél vápencových útesů k obří jeskyni sv. Pavla, tropická fauna a flóra stejnojmenného národního parku, člunem proti proudu podzemní řeky v impozantním jeskynním systému. El Nido: souostroví Bacuit - jedna z nejkrásnějších tropických scenérií na světě. Desítky ostrůvků, vysokých krasových homolí nad tyrkysovým a smaragdovým mořem. Skryté laguny, panenské pláže, souvislý porost primární džungle. Šnorchlování, potápění na korálových útesech, považovaných za jedny z nejzachovalejších i nejkrásnějších na celém světě.

17. až 18 den

Let zpět do Manily a domů.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Pořadatel: Cestovní kancelář NOMÁD, spol.s r.o., IČ 49970844.
Lokalita dle pořadatele: Dle popisu, Manila
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

565 656 410 Číslo zájezdu: 2 019 310
dnes 8–18 h

Nezávazná objednávka

SILVESTR NA BORACAY - FILIPÍNY - PRODLOUŽENÍ O OSTROV PALAWAN
  Filipíny, Manila

Cena
92 990 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 019 310

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
92 990 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
3 924 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
2 790 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
810 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 18 dní
0
1 Kč