Termín:
30. 12. – 1. 1. 2018
Počet dní:
3 (so – po)
Počet nocí:
2
Doprava:
autobusem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis

Rozlučte se s rokem 2017 v romantickém městečku na laguně a nechte se ohromit překrásnými ohňostroji.

Nástup / Výstup

Praha - 23:00 hod parkoviště u Hlavního nádraží (směr Brno, ul. Wilsonova)
Benešov - 23:45 hod od hotelu Benica
Tábor - 00:30 Hlavní vlakové nádraží
České Budějovice - 1:15 parkoviště Husova třída proti Výstavišti

Program

1. den: Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.
2. den: Příjezd v poledních hodinách. Procházka do centra města s průvodcem. Cestou zastávka kostela a Scuoly San Rocco, dále u významného kostela Santa Maria Gloriosa dei Frari. Projdete se po nejkrásnější mostě Ponte Rialto a dojdete až nanáměstí San Marco se stejnojmennou bazilikou, Dóžecím palácem a kampanilou. Dále se vydáte k Ponte dell ? Accademia, odkud je nádherný výhled na Canal Grande. V pozdních odpoledních hodinách ukončení společné prohlídky s průvodcem a následujeindividuální volno k oslavám nového roku.
3.den: Odjezd v 1:00 hod. Příjezd v odpoledních hodinách.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Autobusovou přepravu
• 1 zavazadlo a 1 palubní tašku k přepravě
• Služby průvodce

Základní cena nezahrnuje

• Vstupy do objektů
• Plavbu z Punta Sabbioni do Benátek a zpět (15 euro)
• Cestovní a úrazové pojištění (během pobytu) bez pojištění storna • Cestovní a úrazové pojištění během pobytu) s (pojištěním storna

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Vega Tour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Benátky
  • Místo dle CK: Benátky

Itálie

Italská republika se dělí do 20 krajů a 101 provincií. Krajina je převážně hornatá s mnoha sopečnými masivy a aktivními sopkami. Pobřeží je málo členité a je omýváno Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem. K Itálii náleží řada ostrovů – k nejvýznamnějším se řadí Sicílie a Sardinie, dále pak Elba, Capri, Ischia a Liparské ostrovy. Nachází se zde množství architektonických památek a zajímavostí dokumentující bohatou historii této části Evropy a fakt, že Itálie je rodištěm mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů. Podnebí je středomořské, subtropické, na severu mírně středoevropské. Převažuje středomořská vegetace. Díky své nekonečné rozmanitosti a snadné dostupnosti z České republiky patří Itálie mezi velmi vyhledávané letní destinace.


Silvestrovské Benátky

Číslo zájezdu: 862346
Itálie, Benátsko, Benátky

Všechny termíny a možnosti (1)