Slovinsko - ukrytý ráj mezi mořem a Alpami

  Slovinsko, Gorenjsko, Julské Alpy, Osrednja Slovenija, Bled, Bledské jezero, Bohinjské jezero, Kranjska Gora, Lublaň

Slovinsko - ukrytý ráj mezi mořem a Alpami

    Slovinsko, Gorenjsko, Julské Alpy, Osrednja Slovenija, Bled, Bledské jezero, Bohinjské jezero, Kranjska Gora, Lublaň
Číslo zájezdu: 1 728 022
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Plán výletu

1. den: V ranních hodinách odjezd z vybraných nástupních míst. Odpoledne zastávka v jezerním údolí, jezero Wörthersee – individuální volno, možnost návštěvy věže Pyramidenkogel s nádhernými výhledy na Korutany. Odjezd na ubytování v okolí Bledu, večeře, nocleh.
2. den: Po snídani Vintgar – stezka malebnou soutěskou po dřevěných lávkách zakončená vodopádem Šum. Pokračování do středověkého městečka Radovljica s jedním z nejhezčích historických center v zemi. Možnost navštívit tradiční perníkářství, muzeum včelařství nebo obchůdky se suvenýry. Odjezd k ikonickému jezeru Bled. Bledský hrad, díky svému umístění na strmé skále nabízí úchvatné výhledy na okolí, volno k prohlídce. Poté čas k odpočinku, koupání v tyrkysové vodě či projížďce po jezeře k ostrůvku s kostelíkem. Návrat na ubytování, večeře, nocleh.
3. den: Po snídani odjezd k vodopádu Savica, ukrytém v srdci Triglavského národního parku. Pokračování k ledovcovému jezeru Bohinj (největší přírodní slovinské jezero) – volno ke koupání a procházkám po okolí nebo možnost výjezdu lanovkou na Vogel – nádherné výhledy a skvělý výchozí bod pro pěší túry. Odpoledne zastávka ve Staré Fužině - typická alpská vesnička. Večeře, nocleh.
4. den: Snídaně, odjezd do Lublaně. Dopoledne určené k prohlídce hlavního města - Prečerovo náměstí, Plečnikova tržnice, Staré město, jedinečné Trojmostí a Lublaňský hrad s výhledem na město. Čas k nasátí místní atmosféry (například v některé z kaváren) na nábřeží řeky Lublanice. Odpoledne odjezd k jeskyni Postojna – krasová jeskyně s dechberoucími labyrinty tunelů. Možnost prohlídky spojené s jízdou jeskynním vláčkem. Pokračování k Predjamskému hradu – největší jeskynní hrad světa, individuální volno. Přejezd k moři, ubytování, večeře.
5. den: Snídaně. Celý den volno ke koupání v moři. Podvečer prohlídka města přezdívaného slovinské Benátky – Piran. Večeře, nocleh.
6. den: Po snídani zastávka u řeky – Soča (Kanal ob Soči) – považované za perlu evropského vodstva s křišťálově průzračnou vodou. Další zastávka u vodopádu Boka (nejvyšší na Slovinsku 106 m). Pokračování do Kranjské Gory - idylické krajiny s pohledem na jezero Jasná obklopené horami, individuální volno. Dle časových možností vodopád Peričnik – jedinečná možnost projít se za proudem padající vody. Noční přejezd do ČR.
7. den: V brzkých ranních hodinách příjezd do Česka.

Informace

Fakultativní služby:

 • příplatek za jednolůžkový pokoj 3.490,- Kč
 • příplatek za přední místa v autokaru (řady 2-4) 250,- Kč
  Informace:
  Minimální počet pro realizaci je 35 osob.
  Změna programu vyhrazena.
  Cena nezahrnuje:
 • vstupy do památkových objektů a na ostatní turistické atrakce
 • další stravování a služby neuvedené v cena zahrnuje

Základní cena zahrnuje

 • přepravu autokarem
 • 5 noclehů v hotelu*** s polopenzí ve dvoulůžkových pokojích
 • služby průvodce
 • pobytovou taxu
 • pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Čedok, IČ: 60192755. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Lokalita dle CK: Dle popisu
 • Místo dle CK: Bled, Bohinj, Kranjská Gora, Lublaň, Savica

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 728 022
dnes 8–18 h

Slovinsko

Vyhledávaná oblast pro letní i zimní dovolenou. Země sice malá rozlohou, ale o to více rozmanitá, má co nabídnout každému návštěvníkovi. Překrásná příroda, průzračná jezera, majestátní hory, města s bohatou historií a milí hostitelé dávají příslib k nevšedním zážitkům.

Nezávazná objednávka

Slovinsko - ukrytý ráj mezi mořem a Alpami
    Slovinsko, Gorenjsko, Julské Alpy, Osrednja Slovenija, Bled, Bledské jezero, Bohinjské jezero, Kranjska Gora, Lublaň

Původní cena
11 690 Kč/os

Cena
9 990 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 728 022

Zájezd

dospělá osoba
2
9 990 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
525 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
406 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč