Termín:
29. 4. – 7. 5. 2019
Počet dní:
9 (po – út)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha
Strava:
all inclusive
Původní cena:
52 700  Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis zájezdu

Jedná se o pobytový zájezd na poloostrově 'Hicacos', kde se nachází nejznámější kubánské letovisko 'Varadero'. Toto letovisko je vzdálené od Havany asi 140 km. První historické zmínky o poloostrově sahají do roku 1555. V této době zde byl španělský přístav. Nejatraktivnější letovisko Kuby nabízí kromě jedné z nejkrásnějších pláží na světě také řadu turistických lákadel jakými jsou například delfinárium, přístav ze kterého denně odplouvají katamarány na přilehlé panenské ostrůvky nebo 18-ti jamkové golfové hřiště. Prožijte Vaší dovolenou v tomto letovisku v hotelu Sol Sirenas Coral 4*, ALL INCLUSIVE.

ODPOČIŇTE SI OD VŠEDNÍHO STRESU A DNEŠNÍHO USPĚCHANÉHO SVĚTA NA BÍLÝCH PLÁŽÍCH, KTERÉ JSOU OMÝVÁNY AZUROVĚ ČISTOU VODOU ATLANTSKÉHO OCEÁNU...

Popis lokace

VARADERO:

Letovisko „Varadero” se nachází 140 km od Havany a je největším turistickým střediskem na Kubě s více než půl milionem turistů ročně.  Nachází se na velmi úzkém (0,5 - 1 km) a 25 km dlouhém poloostrově „Hicacos”. První historické zmínky o poloostrově sahají do roku 1555. V této době zde byl španělský přístav. Dnešní letovisko bylo vystavěno jako sídlo bohatých ve 20. letech minulého století. Po druhé světové válce zde byla postavena kasina a hotely. Nádherná 22 kilometrová pláž věhlasných bílých písků, tyrkysové moře a desítky moderních resortů s programem „ALL INCLUSIVE”, nabízí ideální podmínky pro vodní sporty, koupání, potápění, golf a denní i noční zábavu. Na jihu regionu leží Národní Park „Ciénaga de Zapata” (4 400 km?  - bažinné ekosystémy s bohatou endemickou florou a faunou). Součástí parku je areál „Guamá” k němuž patří: krokodýlí farma,  indianská vesnice „Aldea Taina” a „Lago del Tesoro” - jezero pokladů.  O několik kilometrů dále leží zátoka Sviní se známým epickým muzeem a pláž „Playa Girón”. Za zmínku ještě stojí  údolí - „Valle Yumuri” a vyhlídka - „Mirador Bacunayagua” (na půl cesty mezi Havanou a Varaderem).  Za návštěvu také stojí nádherná jeskyně „Cuevas de Bellamar”, 10 km od města Matanzas. Varadero je v současnosti oblíbené turistické středisko s bílými písčitými plážemi a moderními zábavními středisky. Jeho pláž se řadí mezi 10 nejkrásnějších pláží světa. Mezi zajímavá turistická lákadla patří 18-ti jamkové golfové hřiště, delfinárium nebo marína, odkud každým dnem odplouvají katamarány na přilehlé panenské ostrůvky.

Popis ubytování

SOL SIRENAS CORAL 4****:

Hotel je umístěný přímo na překrásné pláži s bílým pískem, obklopen tropickou zahradou. Disponuje 651 pokoji (z nichž 71 je vyšší kategorie – suites) s klimatizací, vlastním sociálním zařízením, minibarem, trezorem, vysoušečem vlasů,  satelitní televizí a telefonem. Celý resort je rozdělen do dvou bloků, klidnější „Sirenas“ (v současné době v rekonstrukci) a „Coral“, ideální pro rodiny s dětmi. V rámci programu ALL INCLUSIVE lze využít stravování v bufetové restauraci či v některé ze 3 specializovaných a la carte restaurací. V areálu je k dispozici několik barů, včetně baru na pláži. Snack bar „Tramontanta“ je navíc hotelovým hostům k dispozici 24 hodin denně. V celém resortu je 1 bazén se sladkou vodou a brouzdalištěm pro děti (lehátka a slunečníky zdarma), wellness centrum s masážemi, vířivkou, pedikúrou a manikúrou. K bohatému sportovnímu vyžití slouží fitness centrum, tenisové kurty, aerobik, basketbal, plážový volejbal, stolní tenis, kulečník, šipky, minigolf a celá řada dalších plážových a vodních sportů jako šnorchlování, windsurfing, kajak či katamarán. V hotelu lze zařídit výlet za potápěním nebo sportovním rybařením. Pro rodiny s dětmi je k dispozici plně vybavený miniklub s celodenním programem pro děti, minidiskotéky a hry. V areálu probíhají celý den a večer bohaté animační programy s lekcemi salsy, španělštiny nebo ukázkovým potápěním v bazénu. V lobby hotelu se nachází směnárna, business centrum s internetem, prádelna, salón krásy a kadeřnictví a obchůdky se suvenýry, ale i zbožím denní potřeby. Hotel má 24 hodin recepci, pokojovou službu a zdravotnickou službu. Lze zapůjčit automobil, kolo či skútr pro výlety po okolí. Nedaleko od hotelu se nachází golfové hřiště nebo delfinárium. Pár desítek metrů od hotelu je zastávka turistického autobusu, kterým se za poplatek 5 CUC můžete po celý den pohybovat po Varaderu.

Strava

Program ALL INCLUSIVE v hotelu Sol Sirenas Coral nabízí svým hostům široký výběr místní i mezinárodní kuchyně a také pestrou nabídku nápojů (káva, džus, pivo, vína, koktejly, likéry). Snídaně, obědy a večeře se podávají v bufetové restauraci „Timonel' či „Mistral“. Lze také navštívit některou ze šesti specializovaných a la carte restaurací ('La Goleta', 'El Proel', 'Quianmen', 'Coral', „Tramontana“ nebo „Grumete“), nabízejících italskou, mexickou, mezinárodní, místní a středomořskou kuchyni. Přes den možnost lehkého občerstvení v některém z osmi snack barů a barů u bazénu, na pláži nebo v lobby hotelu  k neomezené konzumaci rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů.

Program

1. DEN

Přílet do Havany v odpoledních / večerních hodinách.

Přivítání s česky mluvícím průvodcem. Transfer do hotelu na Varaderu. Ubytování.

2.,3.,4., - 14. DEN (délka pobytu dle Vašeho výběru)

Volné dny v programu ALL INCLUSIVE s možností využití fakultativních výletů.

POSLEDNÍ DEN

Volný dopolední program

V dopoledních/odpoledních/večerních hodinách transfer na letiště José Martí v Havaně

Asistence průvodce / delegáta na letišti v Havaně ve všech skupinových termínech

ASISTENCE ČESKY MLUVÍCÍHO DELEGÁTA S MOŽNOSTÍ NÁKUPU FAKULTATIVNÍCH VÝLETŮ

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

 • Leteckou přepravu v ekonomické třídě dle letového řádu (vč. přepravy 1 zavazadla o hmotnosti 23 kg a příručního zavazadla o hmotnosti 8 kg na každou osobu)
 • Přivítání na letišti v Havaně s česky hovořícím průvodcem/delegátem
 • Kolektivní transfer z letiště v Havaně do hotelu na Varaderu
 • Ubytování na Varaderu ve vybraném hotelu v režimu ALL INCLUSIVE
 • Kolektivní transfer z hotelu na Varaderu na letiště v Havaně
 • Služby česky mluvícího delegáta po celou dobu pobytu s možností dokoupení fakultativních výletů (24 hod. na telefonu, sídlí v Havaně)
 • Pojištění CK proti úpadku

Základní cena nezahrnuje

 • Vstupní vízum - cena 850 Kč
 • Cestovní pojištění - léčebné výlohy + storno (51 Kč-139 Kč/os/den - dle typu zvoleného pojištění)
 • Fakultativní výlety
 • Příplatek za pokoj s výhledem na moře nebo za pokoj vyšší kategorie

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Kentlucky, která zájezd organizuje.

 • Lokalita dle CK: Varadero
 • Místo dle CK: Varadero

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Sol Sirenas Coral ****
(Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

Všechny zájezdy do Hotel Sol Sirenas Coral

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

5 uživatelů

Pořadí

23. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Matanzas

Poslední komentář

3.1.2018 | Lenka
Datum pobytu: listopad 2017
Na Kubě vlastně není moc z čeho vybírat, takže v rámci vlastního požitku z dovolený prostě slevte na svých nárocích a poznejte Kubu, dívejte se kolem sebe.

Nejnovější recenze

4
3.1.2018 | Lenka
Datum pobytu listopad 2017
4/5 - Skvělé
Na Kubě vlastně není moc z čeho vybírat, takže v rámci vlastního požitku z dovolený prostě slevte na svých nárocích a poznejte Kubu, dívejte se kolem sebe.
4
26.3.2016 | Jana F
Datum pobytu březen 2016
4/5 - Skvělé
Dovolená byla díky nádhernému moři, pláři, krásné zahradě , kvalitním barovým službám a soustředění Kanaďanů v Coralu krásná. Ještě štěstí, že v Sol Sirenas nebyli.
4
27.11.2014 | Klára
Datum pobytu říjen 2014
4/5 - Skvělé
Pekný hotel, ktorý je odporúčaný hlavne ľuďom, ktorý majú radi blízkosť centra a relax na pláži. Odporúčam hlavne náročnejším klientom.

Kuba

Kuba je stát ležící v Karibiku a zároveň největší ostrov souostroví Velké Antily. Území tvoří kromě hlavního ostrova i tisíce malých ostrovů a ostrůvků. Nejen díky svým přírodním krásám, tropickým lesům, korálovým útesům a atolům je hojně navštěvovanou destinací. Nejvhodnějším obdobím k návštěvě patří zimní měsíce, od května do října je zde období dešťů. Na Kubě panuje tropické počasí s příjemnými průměrnými teplotami okolo 25 ⁰C. Místní prostředí je velmi svérázné. Tropický ráj s pohnutou historií, který se ale postupně otevírá světu. Je to země latinských rytmů, barev, kontrastů, nejlepších doutníků a kvalitního rumu. Hlavním městem je pulzující a historická Havana, největší přímořský ráj je poloostrov Varadero a potápěči je nejvíce vyhledávaný ostrov Cayo Coco.


SOL SIRENAS CORAL ****

Číslo zájezdu: 1062728
Kuba, Matanzas, Varadero

Všechny termíny a možnosti (81)

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Praha
St 11.9 – Út 24.9.2019
2 lůžkový pokoj
14 dní
all inclusive
37 000 Kč
Po slevě 17%
Letecky
Praha
Pá 16.8 – St 28.8.2019
2 lůžkový pokoj
13 dní
all inclusive
35 900 Kč
Po slevě 10%
Letecky
Praha
Pá 6.9 – St 18.9.2019
2 lůžkový pokoj
13 dní
all inclusive
35 900 Kč
Po slevě 9%
Letecky
Praha
Po 9.12 – Pá 20.12.2019
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
34 200 Kč
Po slevě 17%
Letecky
Praha
Po 8.7 – Pá 19.7.2019
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
34 300 Kč
LM | Po slevě 14%
Letecky
Praha
Čt 19.9 – Út 1.10.2019
2 lůžkový pokoj
13 dní
all inclusive
36 200 Kč
Po slevě 17%
Letecky
Praha
St 24.7 – Ne 4.8.2019
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
34 600 Kč
Po slevě 13%
Letecky
Praha
So 31.8 – Čt 12.9.2019
2 lůžkový pokoj
13 dní
all inclusive
36 700 Kč
Po slevě 13%
Letecky
Praha
So 14.9 – Út 24.9.2019
2 lůžkový pokoj
11 dní
all inclusive
33 700 Kč
Po slevě 15%
Letecky
Praha
So 13.7 – St 24.7.2019
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
35 900 Kč
LM | Po slevě 14%
Letecky
Praha
Po 2.12 – Pá 13.12.2019
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
36 000 Kč
Letecky
Praha
Čt 10.10 – Út 22.10.2019
2 lůžkový pokoj
13 dní
all inclusive
38 200 Kč
Po slevě 12%
Letecky
Praha
Čt 3.10 – Út 15.10.2019
2 lůžkový pokoj
13 dní
all inclusive
38 200 Kč
Po slevě 12%
Letecky
Praha
Čt 26.9 – Út 8.10.2019
2 lůžkový pokoj
13 dní
all inclusive
38 200 Kč
Po slevě 12%
Letecky
Praha
Po 5.8 – Pá 16.8.2019
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
36 600 Kč
Po slevě 12%
Letecky
Praha
Po 23.9 – Pá 4.10.2019
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
36 700 Kč
Po slevě 10%
Letecky
Praha
Čt 17.10 – Út 29.10.2019
2 lůžkový pokoj
13 dní
all inclusive
38 700 Kč
Po slevě 12%
Letecky
Praha
St 26.6 – Ne 7.7.2019
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
37 300 Kč
Po slevě 22%
Letecky
Praha
Po 4.11 – Pá 15.11.2019
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
37 400 Kč
Letecky
Praha
St 27.11 – Ne 8.12.2019
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
37 430 Kč
Po slevě 17%
Letecky
Praha
Pá 17.5 – Út 28.5.2019
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
37 500 Kč
LM | Po slevě 19%
Letecky
Praha
St 17.7 – Ne 28.7.2019
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
37 900 Kč
LM | Po slevě 5%
Letecky
Praha
Po 25.11 – Pá 6.12.2019
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
38 000 Kč
Po slevě 17%
Letecky
Praha
Čt 22.8 – Po 2.9.2019
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
38 400 Kč
Po slevě 11%
Letecky
Praha
So 12.10 – St 23.10.2019
2 lůžkový pokoj
12 dní
all inclusive
38 400 Kč
Po slevě 9%