Spa & Kur Hotel HARVEY

  Česko, České přehrady, Karlovarský kraj, Krušné hory, Západočeské lázně, Františkovy Lázně, Skalka

4/5

Spa & Kur Hotel HARVEY

    Česko, České přehrady, Karlovarský kraj, Krušné hory, Západočeské lázně, Františkovy Lázně, Skalka
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

hotel leží v klidném místě u lázeňského lesoparku, jen pár kroků od historického centra Františkových lázní. Léčivé účinky františkolázeňských pramenů jsou známy od 15. století - přímo v hotelu se nachází minerální pramen.

Koupání

krytý hotelový bazén. Vodní svět Aquaforum - 1 km (3 vnitřní a 3 venkovní bazény s vodními atrakcemi, whirlpooly, tobogán, vodní skluzavky, vodní jeskyně, vzduchové masážní lavice a další atrakce).

Vybavení

restaurace, lobby bar, balneo centrum (rašelinové zábaly, koupele, masáže,…), wellness centrum (bazén s masážními tryskami, parní lázeň, sauna), fitness, kadeřnictví, kosmetika, pedikúra, manikúra, úschovna zavazadel, hotelové parkoviště za poplatek.

Balíčky - programy

Relaxační pobyt: 3x ubytování s polopenzí, 1x částečná aromatická masáž 30 min., 1x prohřívací slatinný zábal, 1x perličková koupel, 3x parafínový zábal na ruce, volný vstup do wellness. Lázně na zkoušku: 7x ubytování s polopenzí, lékařská konzultace, 10 procedur (2x klasická částečná masáž, 2x slatinný zábal, 4x parafínový zábal rukou, 1x perličková koupel, 1x uhličitá koupel v minerálním pramenu), volný vstup do wellness.

Speciální nabídka

Vstup do hotelového wellness centra ZDARMA. Župan k zapůjčení ZDARMA. WiFi internet ZDARMA. Minerální pramen přímo v hotelu.

Doprava

vlastní.

Poznámky

Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu 3 noci. Dětská cena nezahrnuje procedury (jen vstup do bazénu).

Základní cena zahrnuje

 • Ubytování:
 • 1 a 2-lůžkové pokoje Standard: možnost přistýlky pro děti, hygienické zařízení, fén, TV-SAT, trezor, telefon, žehlící set, set na přípravu kávy a čaje, minibar, WiFi. Některé pokoje s balkonem.
 • Stravování:
 • polopenze (snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu).
 • Další služby dle zvoleného typu pobytu.

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Tipatour Praha, IČ: 27743896. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Lokalita dle CK: Karlovarský kraj
 • Místo dle CK: Františkovy Lázně

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 667 395
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

12. nejlepší hotel v destinaci Karlovarský kraj

4/ 5 4 recenzí

Nezávazná objednávka

Spa & Kur Hotel HARVEY
    Česko, České přehrady, Karlovarský kraj, Krušné hory, Západočeské lázně, Františkovy Lázně, Skalka

Cena
11 440 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 667 395

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku (Lázně na zkoušku)
2
11 440 Kč

Pojištění

samostatné pojištění Storno - za osobu
2
108 Kč