Termín:
26. 3. – 30. 3. 2018
Počet dní:
5 (po – pá)
Počet nocí:
4
Doprava:
autem
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Charakteristika

rezidence se nachází v klidné části městečka S. Martino di Castrozza. Ideální pro strávení klidné rodinné dovolené.

Ubytování

apartmány jsou zařízeny v horském stylu, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, fén, TV/SAT, telefon, trezor, mikrovlnná trouba. A4: (max. 4 osoby): studio (jedna místnost) s dvojlůžkem případně patrovou postelí, kuchyňský kout, balkon nebo terasa. B4: (max. 4 osoby): ložnice s rozkládacím lůžkem nebo dvěma samostatnými lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, balkon.

Postýlka

na vyžádání pro dítě do 3 let, zdarma.

Služby

výtah, Wi-Fi, prádelna, dětská herna, lyžárna, restaurace, Kinny Baby club (pro děti 3-10 let). WELLNESS: bazén, sauna, turecké lázně, relaxační zóna.

Parkování

u rezidence (do vyčerpání kapacity), garáž za poplatek 7 - 10 €/den.

Vzdálenost od centra

v centru San Martino di Castrozza.

Zvíře

povoleno malé (do 10 kg), na vyžádání, za poplatek 10 €/den.

Ski informace

Vzdálenost od sjezdovek: 700 m kabinová lanovka Col Verde sjezdové tratě San Martino di Castrozza, 1,5 km kabinová lanovka Ces sjezdové tratě San Martino di Castrozza Vzdálenost od běžeckých tratí: 1 km Vzdálenost od skibusu: 200 m. Lyžařské školy: 700 - 1,5 km. Půjčovna lyží: 500 - 1 km. Úschovna lyží: v rezidenci.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

V ceně za apartmán je zahrnuto: ubytování, vstup do wellness. Kauce: 200 €/ apartmán.

Základní cena nezahrnuje

Povinné poplatky splatné na místě

REZIDENCE - Klubová karta: na výběr z 3 variant, vybranou variantu je nutno nahlásit při koupi zájezdu. 1. PRINCESS SERVICE: 22 €/den/A4, 30 €/den/B4 - ložní prádlo (připravené lůžko při příjezdu), ručníky, 1x set do kuchyně, TV/SAT, spotřeba energií, závěrečný úklid (nutné uklidit kuchyňský kout a vynést odpadky, jinak poplatek 30 €). 2. QUEEN SERVICE: 44 €/den/A4, 60 €/den/B4 - ložní prádlo (připravené lůžko při příjezdu), ručníky, 1x set do kuchyně, TV/SAT, spotřeba energií, závěrečný úklid (nutné uklidit kuchyňský kout a vynést odpadky, jinak poplatek 30 €) a denní úklid. 3. KING SERVICE: 66 €/den/A4, 90 €/den/B4 - ložní prádlo (připravené lůžko při příjezdu), ručníky, 1x set do kuchyně, TV/SAT, spotřeba energií, závěrečný úklid (nutné uklidit kuchyňský kout a vynést odpadky, jinak poplatek 30 €) a denní úklid, snídaně.

Pobytová taxa

1 €/osoba/den.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Ludor, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: San Martino di Castrozza / Passo Rolle
  • Místo dle CK: San Martino di Castrozza

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Sporting Hotel Resort & Clubresidence ***
(Webové stránky hotelu)

Vzdálenost od sjezdovky: 300 m

Itálie

Italská republika se dělí do 20 krajů a 101 provincií. Krajina je převážně hornatá s mnoha sopečnými masivy a aktivními sopkami. Pobřeží je málo členité a je omýváno Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem. K Itálii náleží řada ostrovů – k nejvýznamnějším se řadí Sicílie a Sardinie, dále pak Elba, Capri, Ischia a Liparské ostrovy. Nachází se zde množství architektonických památek a zajímavostí dokumentující bohatou historii této části Evropy a fakt, že Itálie je rodištěm mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů. Podnebí je středomořské, subtropické, na severu mírně středoevropské. Převažuje středomořská vegetace. Díky své nekonečné rozmanitosti a snadné dostupnosti z České republiky patří Itálie mezi velmi vyhledávané letní destinace.


SPORTING CLUBRESIDENCE

Číslo zájezdu: 834813
Itálie, Dolomiti Superski, Jižní Tyrolsko, Trentino - Alto Adige, San Martino di Castrozza, San Martino di Castrozza / Passo Rolle