St.George Hotel Spa Golf Resort

  Kypr, Jižní Kypr, Paphos, Chloraka

St.George Hotel Spa Golf Resort

    Kypr, Jižní Kypr, Paphos, Chloraka
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

St. George Hotel Spa & Golf Resort se nachází daleko od turistických davů a je tak ideálním místem pro odpočinek a relaxaci.

Přehled

prvotřídní zařízení krásná upravená zahradou a nádhernou polohou dostupné bezplatné Wi-Fi organizace svateb

Stručná poloha

nádhernou polohou na pláži Chlorakas leží přímo u pláže v malém zálivu cca 5 minut od přístavu v letovisku Pafos cca 200 m od nejbližších obchodů a restaurací

Poloha

St. George Hotel & Golf Resort v sobě spojuje bohaté historické dědictví města Pafos s veškerými moderními vymoženostmi. Hotel organizuje aktivity pro různé zájmové skupiny, celodenní zábavní program a sportovní aktivity pro děti i dospělé, cca 5 minut od přístavu v letovisku Pafos. Ve večerních hodinách se v rezortu pořádají nejrůznější zábavní představení, kabarety, hry a hudební vystoupení.

Vybavení hotelu

St. George Hotel & Golf Resort je čtyřhvězdičkový, elegantní, postavený v roce 1994, veřejné prostory renovované v roce 2008, všechny pokoje kompletně zrekonstruované v zimě 2012/2013, 255 pokojů, 1 budova, 7 podlaží, 4 výtahy, prostorné a elegantní, dvoupodlažní lobby, 24h. recepce, restaurace Lara Cafe, mezinárodní kuchyně, Kionos Restaurant, místní, středomořská a mezinárodní kuchyně, tematické večery, cooking show, požadované formální oblečení, pánové - dlouhé kalhoty, košile s rukávy a plné boty, dětské menu, Sunset Grill Restaurant u bazénu, otevřený během dne za pěkného počasí, grilované pokrmy, rybí pokrmy, středomořská kuchyně; ve všech restauracích k dispozici židličky pro děti a vegetariánské menu, 5 barů, Premier Club; směnárna, mini market, obchod se suvenýry; konferenční centrum pro 180 osob, terasa s výhledem na moře, zahrada, bezplatné připojení k internetu v lobby a ve společných prostorách hotelu, za poplatek room service, au-pair, kadeřnictví, organizace svateb, akceptované kreditní karty Visa, MasterCard, American Express. Bazén, nepravidelný tvar, sladká voda, dětský bazén, sladká voda, zdarma slunečníky, lehátka, matrace a osušky, 2 tenisové kurty s osvětlením a půjčovnou vybavení za poplatek, squash, stolní tenis, pétanque, dětská herna a dětské hřiště, mini klub, denní a večerní zábava pro dospělé a děti. Plážový volejbal, jóga, vodní aerobik, hry a zábava ve vodě, živá hudba, karaoke, bingo, kabaretní, diskotékové a rockové večery, kulečník, vodní sporty na pláži, uskladnění a slevy na golfové balíčky v klubech Minthis Hills Golf Club & Secret Valley Golf Club, 18 jamek. Ve večerních hodinách se v rezortu pořádají nejrůznější zábavní představení, kabarety, hry a hudební vystoupení.

Vybavení pokoje

Standardní pokoje pro 2 osoby s možností 1 přistýlky, elegantní, klimatizace v letní sezóně nebo topení v zimní sezóně, koupelna, vana se sprchou, WC, fén, bezplatné bezdrátové připojení k internetu, TV-sat, telefon, lednička, na vyžádání minibar za poplatek dle spotřeby, trezor, rychlovarná konvice a kávovar; zdarma baby-cot pro dítě do 2 let, je nutno objednat předem, balkon, boční nebo čelní výhled na moře za příplatek.

Stravování

formou All inclusive, hotel nabízí vegetariánskou i bezlepkovou stravu

Názor CK

Hotel je nádherný a na skvělém místě, personál je přátelský, výhled na moře a je zde úžasný západ slunce.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Pořadatel: INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.
Lokalita dle pořadatele: Paphos, Pafos
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

St. George Beach Hotel & Spa Resort ****
Typ pláže: písčito - oblázková
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  St. George Beach Hotel & Spa Resort

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 334 978
dnes 8–18 h

Lokalita

Kypr

Kypr je třetím největším ostrovem ve Středozemním moři. Po bouřlivé historii patří nyní k oblíbenému cíli turistů. Ostrov je rozdělen na řeckou a tureckou část. Známá turistická letoviska nalezneme u obou a díky své poloze v subtropickém pásu je zde dlouhé, teplé léto. Důvodem je poloha v rámci Středozemního moře až jižně od Turecka a letní teploty kolem 25 °C tu vydrží do konce října. Přesto je možné vyrazit na Kypr i za zimní dovolenou. Téměř dva tisíce metrů vysoký vrchol v pohoří Troodos umožní v zimě lyžování, při kterém spatříte netradiční scenérie. Kyprem kráčela starověká historie a odkazy někdejších kultur naleznete na každém kroku. Pro návštěvu jižní řecké části platí pravidla Evropské unie a postačí občanský průkaz. Pro severní tureckou část je však nutný pas platný ještě půl roku po návštěvě.

Nezávazná objednávka

St.George Hotel Spa Golf Resort
    Kypr, Jižní Kypr, Paphos, Chloraka

Cena
34 680 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 334 978

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
34 680 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
11 200 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
552 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
352 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
520 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 8 dní
0
1 290 Kč

Speciální připlatkové služby

příplatek za teplé jídlo na palubě letadla - cesta TAM
0
500 Kč
příplatek za teplé jídlo na palubě letadla - cesta ZPĚT
0
500 Kč
příplatek za další zavazadlo do 23 kg - cesta TAM
0
800 Kč
příplatek za další zavazadlo do 23 kg - cesta ZPĚT
0
800 Kč