Termín:
5. 9. – 15. 9. 2018
Počet dní:
11 (st – so)
Počet nocí:
10
Doprava:
letecky Praha 18:30
Strava:
bez stravy
Původní cena:
11 190  Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha:

apartmánový dům je postaven v zahradě, stranou od ruchu letoviska Acharavi, cca 100 m od písčito-oblázkové pláže a 500 m od centra letoviska. V okolí domu přímo u pláže je množství obchodů, restaurací, taveren a barů. Centrum letoviska Acharavi se vyznačuje bohatým nočním životem, avšak ten se odehrává dále od tohoto ubytování.

Ubytování:

dvoulůžková studia s možností 1 přistýlky (rozkládací lůžko pro děti do 12 let) se nachází v přízemí a 1. patře a mají kuchyňský kout (lednička, el. vařič, el. konvice, základní nádobí), koupelnu (sprcha, toaleta), klimatizaci (za poplatek), sítě proti komárům, Wi-Fi (zdarma) a balkón nebo terasu (studia v přízemí) s výhledem do zahrady.

Sport a zábava:

široká nabídka vodních sportů na pláži.

Stravování:

bez stravy.

Vzdálenosti:

pláž: cca 100 m
centrum střediska Acharavi: cca 500 m
zastávka autobusu: cca 600 m
hl. město Korfu: cca 38 km

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

    leteckou dopravu Praha – Korfu – Praha, letištní taxy a poplatky, transfery, služby česky hovořícího delegáta, 7x, 10x nebo 11x ubytování bez stravy, pojištění proti úpadku CK dle zákona č. 159/1999.

Základní cena nezahrnuje

    komplexní cestovní pojištění, místní pobytovou taxu (cca 0,5 EUR/studio/den - platba na místě), příplatek za jednolůžkové studio (od 400,- Kč/noc).

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře AGL travel, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Korfu
  • Místo dle CK: Acharavi

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Studia Stefania

Typ pláže: písčito - oblázková, oblázková
Vzdálenost od pláže: 100 m

Všechny zájezdy do Studia Stefania

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

1 uživatelů

Pořadí

63. nejlépe hodnocený hotel v destinaci Korfu

Poslední komentář

19.7.2018 | Evík
Datum pobytu: červenec 2018
Chtěla jsem klidnou dovolenou a to se mi splnilo. Jediný nedostatek byl v tom, že voda je sice pitná, ale úplně jiné, nezvyklé chuti. Museli jsme si ji nosit v petlahvích z města. Nebyla by na škodu možnost koupě u majitelů. To by jistě všichni přivítali. Ne každý si najímá auto.

Nejnovější recenze

4
19.7.2018 | Evík
Datum pobytu červenec 2018
4/5 - Skvělé
Chtěla jsem klidnou dovolenou a to se mi splnilo. Jediný nedostatek byl v tom, že voda je sice pitná, ale úplně jiné, nezvyklé chuti. Museli jsme si ji nosit v petlahvích z města. Nebyla by na škodu možnost koupě u majitelů. To by jistě všichni přivítali. Ne každý si najímá auto.

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 


STUDIA STEFANIA **

Číslo zájezdu: 1013833
Řecko, Korfu, Acharavi