Termín:
16. 6. – 23. 6. 2018
Počet dní:
8 (so – so)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha 18:30
Strava:
bez stravy
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha:

apartmánový dům je postaven v zahradě, stranou od ruchu letoviska Acharavi, cca 100 m od písčito-oblázkové pláže a 500 m od centra letoviska. V okolí domu přímo u pláže je množství obchodů, restaurací, taveren a barů. Centrum letoviska Acharavi se vyznačuje bohatým nočním životem, avšak ten se odehrává dále od tohoto ubytování.

Ubytování:

dvoulůžková studia se nachází v přízemí a 1. patře a mají kuchyňský kout (lednička, el. vařič, el. konvice, základní nádobí), koupelnu (sprcha, toaleta), klimatizaci (za poplatek) a balkón nebo terasu (studia v přízemí) s výhledem do zahrady.

Sport a zábava:

široká nabídka vodních sportů na pláži.

Stravování:

bez stravy.

Vzdálenosti:

pláž: 100 m
centrum střediska Acharavi: 500 m
hl. město Korfu: 38 km

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

leteckou dopravu Praha – Korfu – Praha, letištní taxy a poplatky, transfery, služby česky hovořícího delegáta, 10x nebo 11x ubytování bez stravy, pojištění proti úpadku CK dle zákona č. 159/1999.

Základní cena nezahrnuje

komplexní cestovní pojištění, místní pobytovou taxu (cca 0,5 EUR/studio/den - platba na místě), příplatek za jednolůžkové studio (od 400,- Kč/noc).

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře AGL travel, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Korfu
  • Místo dle CK: Acharavi

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Studia Stefania

Typ pláže: písčito - oblázková, oblázková
Vzdálenost od pláže: 100 m

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií