Sultan of Side

  Turecko, Side, Turecká riviéra, Colakli

4/5

Sultan of Side

    Turecko, Side, Turecká riviéra, Colakli
Číslo zájezdu: 1 725 447
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis hotelu

Velmi oblíbený hotelový komplex se nachází v blízkosti starobylého městečka Side v klidnější oblasti Colakli. Hotel svými službami a atmosférou uspokojí i náročnější klientu. Do centra města Side, které je vzdáleno od hotelu 7 km se dostanete místní dopravou. Nejbližší nákupní možnosti v blízkosti hotelu. Letiště cca 65 km.
PLÁŽ
Krásná písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře 200 metru od hotelu. Pláž je dostupná pěšky. Lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma. Plážový bar k dispozici.
UBYTOVÁNÍ
Standardní pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny centrální klimatizací, SAT-TV, telefonem, minibarem (1 láhev vody zdarma při příjezdu), trezorem(za poplatek), balkonem, koupelnou s vanou či sprchovým koutem, fénem, balkonem. Na vyžádání možnost ubytování v rodinných pokojích pro max. 4 osoby a miminko do 2 let.
STRAVOVÁNÍ
ALL INCLUSIVE – snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, lehké svačiny během dne, odpolední káva, čaj a koláče, půlnoční polévka. Rozlévané nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby od 10:00 do 24:00.
VYBAVENÍ
Vstupní hala s recepcí, hotelový komplex se skládá ze 3 budov, hlavní restaurace, 2 a la carte restaurace (rybí a turecká), bar u bazénu, na pláži a bar se svačinami , konferenční místnosti, kadeřnictví, fitness, lázně, obchody, diskotéka, bazén se skluzavkami, dětské bazén, krytý bazén s dětskou částí, miniklub, wifi na recepci zdarma.
AKTIVITY
Animační a večerní programy pro děti i dospělé, boccia, stolní tenis, šipky, volejbal, biliár, turecké lázně, masáže, fitness, sauna, vodní sporty na pláži.

Základní cena zahrnuje

leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, občerstvení na palubě, zavazadla do výše 20 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu,služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
- leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, občerstvení na palubě, zavazadla do výše 20 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

komplexní pojištění na cesty do zahraničí. Fakultativní výlety, které lze dokoupit na místě u delegáta.
- Při vstupu na Turecké území se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň dalších 150 dní od data příjezdu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Afrodita, IČ: 24697966. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Turecká riviéra
  • Místo dle CK: Side

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Sultan of Side *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 300 m
Všechny zájezdy do  Hotel Sultan of Side

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 725 447
dnes 7.30–18 h

Hodnocení

100. nejlepší hotel v destinaci Side

4/ 5 10 recenzí


Šárka září 2019
Super dovolená. Byli jsme mile překvapeni, moc pěkný hotel, kuchyně úžasná, obsluha se snažila hned vše řešit, pláž čistá, nedaleko dokonce želvy ... celá recenze


Jana září 2019
Najhorší hotel v side. Už nikdy ... celá recenze


Zuzana srpen 2019
Katastrofa. Prave sa nachadzam v tomto hoteli, nikdy by som sa sem nevratila. Izbu sme menili tri krat, v jednej tiekol odpad z umyvadla pod n... celá recenze

Lokalita

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Nezávazná objednávka

Sultan of Side
    Turecko, Side, Turecká riviéra, Colakli

Původní cena
22 990 Kč/os

Cena
14 790 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 725 447

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
14 790 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
890 Kč