Termín:
7. 6. – 9. 6. 2019
Počet dní:
3 (pá – ne)
Počet nocí:
2
Doprava:
autobusem
Strava:
polopenze
Původní cena:
2 890  Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Poloha

3-DENNÍ ZÁJEZD

Popis programu

1.den: Ráno odjezd z Třebíče, Velkého Meziříčí, Humpolce, Pelhřimova do oblasti jižních Čech. Prohlídka romantického zámku Červená Lhota. Odpoledne návštěva hradu Rabí - největší hradní zříceniny v Čechách. Hrad se tyčící nad stejnojmennou vesnicí na řece Otavě s domy tzv. sel­ského baroka s typickými prohnutými štíty. Zde v roce 1421 přišel husitský hejtman Jan Žižka při obléhání o své druhé oko. Přesun do královského města Klatovy, považovaného též za bránu Šumavy - náměstí s barokní lékarnou u Bílého nosorožce. Odjezd na ubytování.
2.den: Snídaně. Atraktivní pěší turistika v okolí Železné Rudy. Ze Špičáku po žluté značce na Čertovo jezero, a poté pokračujeme k Černému jezeru (největší jezero na Šumavě). Pěší výlet je dlouhý asi 8 km. Odpoledne návštěva romantického šumavského hradu Velhartice (hrad Buška z Velhartic), krásná oblast, kterou si před lety vyhlédl i Jan Werich a kousek pod hradem trávil mnoho času na své chatě. Ubytování na stejném místě.
3.den: Snídaně. Zastávka u „šumavského mo­ře'', kterým je vodní nádrž Lipno. Procházka po první a jediné stezce korunami stro­mů 675 metrů dlouhé. Část dne využijeme pro návštěvu jednoho z nejkrásnějších měst již­ních Čech, kterým je Český Krumlov (UNESCO). Program v tomto místě dle zkušeností našeho průvodce. Návrat domů večer.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Autobusovou dopravu, 
2x nocleh, 
2x snídani, 
2x večeři, 
průvodce, 
pojištění na úpadek CK ..

Základní cena nezahrnuje

Cena neobsahuje vstupné

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Voma, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Dle popisu
  • Místo dle CK: Český Krumlov

ŠUMAVA A JIŽNÍ ČECHY

Číslo zájezdu: 1196230
Česko, Český Krumlov

Všechny termíny a možnosti (1)