Sunscape Sabor Cozumel

  Mexiko, Isla Cozumel, Quintana Roo, Cozumel

Sunscape Sabor Cozumel

    Mexiko, Isla Cozumel, Quintana Roo, Cozumel
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Resort vhodný jak pro milovníky potápění, milovníky golfu, milovníky lázeňských procedur, tak i pro rodiny s dětmi! Pro každého něco!

Přehled

ALL INCLUSIVE v ceně (24 hodin) vhodné pro rodinnou dovolenou možnost ubytování až 2 dětí v pokoji s rodiči výborné podmínky pro šnorchlování a potápění bez povinného vánočního a silvestrovského příplatku

Stručná poloha

cca 2 hodiny jízdy z letiště v Cancúnu přímo u 600 m dlouhé bílé písečné pláže nedaleko golfového hřiště

Poloha

Cozumel, transfer trajektem z Playa del Carmen cca 45 minut, cca 20 minut jízdy od centra města přístavu, u vlastní 600 m dlouhé bílé písečné pláže. Na ostrově se nachází mistrovské golfové hřiště.

Vybavení resortu

218 prostorných pokojů a suite. 5 restaurací, 3 bary, 2 bazény, dětský bazén, SPA centrum, fitness, jóga, aquagymnastika, potápění, šnorchlování, vodní sporty, kajaky, rybaření, tenis, volejbal, golf, tenis, stolní tenis, animační programy, boutique, dětský klub, Wi-fi internet zdarma, dětský klub, pronájem aut.

Vybavení pokoje

Deluxe tropical garden view pokoj - klimatizace, ventilátor, minibar zdarma, sejf, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet, koupelna, sprcha, WC, balkon nebo terasa. Možnost ubytování 2 dospělých a 2 dětí v pokoji.

Deluxe tropical garden view pokoj - možnost ubytování 2 dospělých a 2 dětí

Deluxe tropical garden view pokoj - klimatizace, ventilátor, minibar zdarma, sejf, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet, koupelna, sprcha, WC, balkon nebo terasa. Možnost ubytování 2 dospělých a 2 dětí v pokoji.

Stravování

formou ALL INCLUSIVE.

Názor CK

Resort vhodný jak pro milovníky potápění, milovníky golfu, milovníky lázeňských procedur, tak i pro rodiny s dětmi! Pro každého něco!

Poznámka

za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii pokojů či suite.

Poznámka - letecká doprava

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách! Fakultativní výlety V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Základní cena zahrnuje

  • leteckou dopravu Praha-Cancún-Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, česky mluvící asistenci místní CK na telefonu, pojištění CK proti úpadku.

Základní cena nezahrnuje

  • komplexní cestovní pojištění, enviromentální taxu (platí se přímo ve všech hotelech v Cancúnu a na Riviera Maya - cca 25,34 MXN = cca 1,25 USD za pokoj a noc), turistickou odletovou daň cca 10-11 USD na osobu (platnost od 1.4.2021).
Cena zájezdu zahrnuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se tak může od uvedené částky lišit. Aktuální cenu vám rádi ověříme po zaslání nezávazné objednávky.

Informace o zájezdu

Pořadatel: INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.
Lokalita dle pořadatele: Isla Cozumel, Cozumel
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Sunscape Sabor Cozumel Resort ****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Sunscape Sabor Cozumel Resort

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 042 360
dnes 8–18 h

Lokalita

Mexiko

Mexiko, oficiálním názvem Spojené státy mexické, je zemí ve Střední Americe. Díky své rozlehlosti je území Mexika velmi různorodé. Najdeme zde písčité pláže, hory, pouště, savany i tropické pralesy. Nejznámějším turistickým lákadlem jsou památky mayské a aztécké kultury, monumentální stavby dávných civilizací. Dovolená v Mexiku je rájem pro dobrodruhy, kombinovat lze koupání v Karibiku nebo Tichém oceánu s poznáváním výjimečných přírodních i kulturních zajímavostí. Výhodou země Střední Ameriky je, že si každý najde to své, po čem jeho duše touží. Přírodní scenérie mexického tropického pásu, jeho hory, sopky i biota jsou úchvatné a na druhé straně stojí nebývale stará kultura, jejíž odkazy jsou v Mexiku výjimečně zachované.

Nezávazná objednávka

Sunscape Sabor Cozumel
    Mexiko, Isla Cozumel, Quintana Roo, Cozumel

Cena
41 940 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 042 360

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
41 940 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
7 850 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
1 962 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
1 395 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
810 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 9 dní
0
990 Kč