Superior Spa hotel Olympia: Detoxikační pobyt VÍKEND - 3 noci

  Česko, Karlovarský kraj, Krušné hory, Západočeské lázně, Karlovy Vary

5/5

Superior Spa hotel Olympia: Detoxikační pobyt VÍKEND - 3 noci

    Česko, Karlovarský kraj, Krušné hory, Západočeské lázně, Karlovy Vary
Číslo zájezdu: 2 058 299
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Superior Spa hotel Olympia

Superior Spa hotel Olympia se nachází v samém srdci lázeňské zóny Karlových Varů, jen pár kroků od Vřídelní kolonády – centra léčivých pramenů, které přitahují návštěvníky z celého světa již po staletí.

Historické památky, kultura, promenáda i obchody – to vše máte během pobytu v hotelu Olympia Karlovy Vary doslova na dosah ruky.

Hotel patří mezi jedno z mála původních ubytovacích zařízení, které od svého vzniku sloužilo vždy návštěvníkům tohoto unikátního lázeňského města a úcta k této tradici byla vyjádřena také během nákladné rekonstrukce, při které byly zachovány původní secesní prvky.

Ubytování

Hosté se mohou ubytovat v komfortních pokojích s individuálně ovládanou klimatizací, které jsou vybaveny soc. zařízením, TV/SAT, telefonem, Wi-Fi internetem, minibarem, fénem, županem a pantoflemi. 

Restaurace a stravování

Restaurace patří mezi originální a původní gastronomické zařízení, které mělo tu čest hostit již mnoho známých osobností, které v minulosti Karlovy Vary navštívili. Kuchyně se zaměřuje na tradiční i moderní postupy přípravy české i mezinárodní kuchyně a je speciálně proškolena při přípravě dietního stravování jako součást léčebné procedury.

Snídaně jsou podávány formou bufetu, večeře 3chodová (polévka, hlavní chod, dezert + bohatý zeleninový bufet).

Relaxace a wellness

Hotel Olympia patří mezi jeden z mála hotelů připojených na vodu z léčebných pramenů a veškeré vodní procedury probíhají s využitím léčebných vlastností karlovarské vřídelní vody. Lázeňské služby patří, i díky četným oceněním, mezi absolutní špičku nabídky.

Každý návštěvník hotelu Olympia má k dispozici volný vstup do hotelového wellness, které disponuje velkým bazénem s nádherným výhledem na celé Divadelní náměstí a saunou.

Parkování

Své vozidlo si můžete zaparkovat přímo u hotelu za poplatek 520 Kč/den. Počet míst je omezen a parkování v centru lázeňské zóny také, proto v případě nedostatku míst neváhejte kontaktovat recepci, kde Vás navedou na nejbližší parkovací stání.

Zvířata

Hotel umožňuje pobyt s malým pejskem (po předchozí domluvě) za poplatek 500 Kč/noc, platba na místě.

Zajímavosti v místě a okolí 

Věhlasné Karlovy Vary jsou lázně světového významu, které využívají k léčbě termominerální prameny s unikátním složením už více než 650 let. Karlovarské minerální prameny mají téměř univerzální využití a léčí se zde nejčastěji pacienti , kteří trpí na onemocnění zažívacího ústrojí, poruchy látkové výměny, diabetes, dnu, obezitu, choroby pohybového ústrojí, nemoci jater, slinivky, žlučníku a žlučových cest, neurologická onemocnění apod.

Ve volných chvílích za návštěvu určitě stojí Mlýnská kolonáda, Tržní kolonáda, Vřídlo, Kostel sv. Maří Magdalény, rozhledna Dina, vyhlídka Jelení skok, zámecká věž nebo museum Jana Bechera. V okolí se nacházejí krásné přírodní památky včetně Svatšských skál, Andělské hory, přírodní rezervace Soos nebo Stolové hory. Milovníci aktivního odpočinku zde najdou 3 golfová hřiště, vodáckou stezku Ohře a nespočet upravených turistický stezek a cyklotras. 

Na recepci Vám rádi pomohou se zajištěním volnočasových aktivit, ať již okružními jízdami, zajištěním výletů mimo město, rezervací vstupenek do kina, divadla.

Destinace

Do Varů se jezdí nejen za zdravím, ale i za architekturou, nachází se zde známá Mlýnská kolonáda, Císařské Lázně, secesní Městské divadlo, klasicistní Poštovní dvůr, Zámecká a Sadová kolonáda. Nezapomínejme ani na kulturu, vždyť každý rok na začátku prázdnin se zde koná prestižní mezinárodní filmový festival. Karlovy Vary jsou největší lázně u nás. Založil je v r. 1358 Karel IV. a dodnes se v nich úspěšně léčí nemoci zažívacího ústrojí, poruchy látkové výměny a nemoci pohybového aparátu. K léčbě se využívají minerální prameny o teplotách 42 °C až 73 °C, nejvydatnější pramen Vřídlo tryská do výšky 15 m.

Základní cena zahrnuje

  • 3x ubytování v komfortním pokoji, 3x polopenze (snídaně formou bufetu, večeře 3chodové menu / bufet), čerstvé smoothie detoxikační koktejly při snídani, 1x Thajská masáž s aromatickými oleji (15min.), 1x detoxikační koupel s mořskou solí (20 min.), 1x Hydro-jet (15min.), neomezený vstup do hotelového wellness centra (sauna, krytý bazén, malé fitness), pitná kúra (nejbližší kolonáda s prameny jen 250 m od hotelu), Speciální bonus: vnitřní dětská herna se zázemím, zapůjčení holí pro Nordic Walking včetně doporučených tras, zapůjčení županu pro dospělé, Wi-Fi připojení k internetu // dětská cena zahrnuje ubytování se snídaní a vstup do wellness centra

Základní cena nezahrnuje

  • lázeňský poplatek ve výši 35 Kč/osoba/den, parkovné
  • Doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu.
  • Poskytněte nám Váš e-mail a budete moci také zájezdy hodnotit, dokoupit si cestovní pojištění, nebo další doplňkové služby za zvýhodněnou cenu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Geovita, IČ: 28568541. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Lokalita dle CK: Západní Čechy
  • Místo dle CK: Karlovy Vary

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 058 299
dnes 8–18 h

Hodnocení

9. nejlepší hotel v destinaci Karlovarský kraj

5/ 5 1 recenzí


Tomas červenec 2020
SPA Olympia. Děkujeme za krásný čas strávený u vás v hotelu Olympia, za pečující zdravotní personál a skvělé jídlo, ubytování i ochotný personá... celá recenze

Nezávazná objednávka

Superior Spa hotel Olympia: Detoxikační pobyt VÍKEND - 3 noci
    Česko, Karlovarský kraj, Krušné hory, Západočeské lázně, Karlovy Vary

Cena
5 750 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 058 299

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
5 750 Kč
příplatek za využití pokoje 1 osobou
0
8 750 Kč