Süral Resort Alexandria Club

  Turecko, Side, Turecká riviéra, Colakli

4/5

Süral Resort Alexandria Club

    Turecko, Side, Turecká riviéra, Colakli
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Animace

Dětský klub a mezinárodní animační programy organizované ve spolupráci hotelových a našich českých animátorů
Bohatý animační program pro Vás připraví naši a mezinárodní animátoři. Nebude nouze o spousty sportovních aktivit, které přijdou vhod těm, co se na dovolené rozhodně nechtějí nudit. Pro dětičky máme přichystaný pestrý program v Karcoolčině dětském klubu. Večer si zpříjemníte dětskou diskotékou a zábavnými programy připravovanými převážné místními umělci.
Animační sezona:26. 6. - 2.9. 2023
V uvedeném termínu působí v hotelu naši čeští animátoři. Mezinárodní tým v hotelu zpravidla působí po většinu sezony, tj. i v termínech před příjezdem a po odjezdu našich animátorů.
Uvedený termín animací je orientační a může se změnit. Animační programy mohou být omezeny či může dojít k jejich dočasnému zrušení. Na začátku a na konci uvedené animační sezony může být snížen počet přítomných českých animátorů, mohou být v češtině organizovány především aktivity dětského klubu či mohou být pořádány přednostně aktivity v čistě mezinárodním pojetí. Na úplném začátku a konci celé sezony mohou být i mezinárodní animační programy omezeny a nemusí být pořádána večerní představení.

Doporučení

Stálice v naší nabídce a velmi populární hotelový komplex Süral Resort CK Club se na základě Vašich četných přání vrací do rodiny našich klubových hotelů. Krásná zahrada a rozlehlé příjemné prostory tak budou kromě relaxu a odpočinku hostů využity opět pro zábavné aktivity, které pro Vás ve spolupráci s mezinárodním animačním týmem připraví i naši čeští animátoři. Poloha přímo u rozlehlé písčité pláže, vlastní menší aquapark s několika skluzavkami a tobogany, all inclusive restaurace a bary v hlavní budově, u bazénu i na pláži – to vše a ještě mnohem více nabízí tento oblíbený resort ležící navíc pouhých pár kilometrů od antických památek a bohatých možností nákupů a zábavy v historickém centru městečka Side.

GPS

36.816710,31.314439

Pláž

Krásná široká písčitá pláž se nachází přímo u hotelu za udržovanou hotelovou zahradou.
SLUNEČNÍKY, LEHÁTKA A OSUŠKY NA PLÁŽI ZDARMA
, vodní sporty za poplatek.

Vzdálenost od pláže (cca)

u pláže

Vzdálenost od pláže (m)

0

Poloha

Hotel se nachází v oblasti Colakli, cca 9 km od centra letoviska Side, 12 km od Manavgatu a cca 55 km od letiště, u dlouhé písčité pláže. Před hotelem se nachází promenáda lemovaná obchody.
Adresa hotelu: Çolakli, Turizm Bölgesi, 07550 Manavgat/Antalya

Štítky

All inclusive || Skluzavky a tobogány || Písčitá pláž u hotelu || Lehátka na pláži zdarma || Animace v češtině 26.6.- 2.9. || Karcoolčin dětský klub 26.6. - 2.9. || Bar na pláži || Transfer z letiště cca 55 km || Wellness & SPA

Stravování

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně od
7:00 do 10:00 h, obědy od 12:30 do 14:00 h, večeře od 19:00 do 21:00 h) v hlavní hotelové restauraci, pozdní snídaně od 10:00 do 10:30 h, gözleme, zmrzlinu, odpolední občerstvení, neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů. Součástí all inclusive programu je i plážový snack bar. Uvedené časy jsou orientační.

Ubytování

Pokoje s balkonem a sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou
klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem (za poplatek) a minibarem (zdarma). Možnost až dvou přistýlek (patrové postele). Maximální obsazenost tři dospělí a jedno dítě. Na vyžádání rodinné pokoje s maximální obsazeností 4 dospělé osoby.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, výtahy, lobby bar, hlavní restaurace s terasou, dva bazény, bazén se skluzavkami a tobogany, dva dětské bazény, vnitřní bazén, bar u bazénu, snack bar na pláži, amfiteátr, diskotéka, obchod.
Zdarma: Wi-Fi (v lobby), slunečníky, lehátka a osušky u bazénu, fitness, turecké lázně, sauna, plážový volejbal, fotbal, šipky, dětská postýlka (nutno předem objednat).
Za poplatek: SPA centrum, masáže, peeling, kadeřník, tenis, stolní tenis, biliár, herna, čistírna, lékař.

Název

Süral Resort CK Club

Základní cena zahrnuje

V ceně zájezdu je zahrnuto:
  • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku
  • transfery do pobytového místa a zpět
  • ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
  • česky/slovensky mluvící delegát
  • pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

Nepovinné příplatky:
  • volitelné doplňkové služby

Informace o zájezdu

Pořadatel: ALEXANDRIA a.s., IČ 25661507.
Lokalita dle pořadatele: Side, Side
Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Süral Resort *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže
Všechny zájezdy do  Süral Resort

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 278 295
dnes 8–18 h

Hodnocení

4/ 5 28 recenzí


Paja červenec 2021
Kladná. 45 min od letiště v Antalii... celá recenze


Barbora říjen 2018
Recenze Sural Resort. Nas pobyl zari-rijen 2018... celá recenze


pepas září 2018
Josef. Vrátily jsme se včera z tohoto resortu. Nemůžu to hodnotit jinak než kladně. Vše bylo bez problémů, jak doprava, ubytování i poby... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Nezávazná objednávka

Süral Resort Alexandria Club
    Turecko, Side, Turecká riviéra, Colakli

Cena od
22 990 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 278 295

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
22 990 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj - osoba
0
11 590 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dospělý
2
552 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno) - dítě do 18 let
0
352 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
520 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování u letiště Praha - 8 dní
0
1 200 Kč