Termín:
8. 12. – 10. 12. 2017
Počet dní:
3 (pá – ne)
Počet nocí:
2
Doprava:
autobusem
Strava:
bez stravy
Původní cena:
2 590  Kč
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis

Vydejte se s námi do Ligurie a prohlédněte sii zcela originální světelný betlém, který byl poprvé rozsvícen roku 2008. Jedná se o největší betlém svého druhu na světě, jehož součástí je 300 postav v životní velikosti. Na celou výstavbu bylo použito 17000žárovek, takže budete svědky skutečně ojedinělé podívané.

Nástup / Výstup

Praha - 17:00 hod, parkoviště proti Hlavnímu vlakovému nádraží
Beroun - 17:45 čerpací stanice OMW
Plzeň - 18:30 zastávka MHD Černovice
Rozvadov - 19:30 Svatá Kateřina

Program

1: Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.
2: Dopoledne příjezd do přístavního města La Spezia. Odtud odjezd vlakem do jednoho z pěti městeček oblasti Cinque Terre - Riomaggiore, kde si prohlédnete gotický kostel Jana Křtitele a fascinující útesy. Poté přejezd do městečka Corniglia skostelíkem Svatého Petra a krásnými výhledy na celou oblast. Následovat bude malebný přístav Vernazza s hradem Doria a vyhlídkovou věží. Předposledním městečkem bude Monterosso, kde se kromě kostela Svatého Františka, Jana křtitele, Aurořiny věže aNeptunovi sochy nachází jedny z nejkrásnějších pláží v Itálii. Posledním městečkem bude Manarola, kde navštívíte předvánoční trhy a uvidíte největší světelný betlém světa, který je zapsaný v Guinessově knize rekordů. Odjezd vlakem zpět do La Spezia. Potéodjezd do ČR
3:den: Příjezd do ČR v poledních hodinách.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

• Autobusovou přepravu
• 1 zavazadlo a 1 palubní tašku k přepravě
• Služby průvodce

Základní cena nezahrnuje

• Celodenní jízdenku na vlak 12 euro
• Cestovní a úrazové pojištění (během pobytu) bez pojištění storna
• Cestovní a úrazové pojištění během pobytu) s pojištěním storna

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Vega Tour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Ligurie
  • Místo dle CK: Ligurie

Itálie

Italská republika se dělí do 20 krajů a 101 provincií. Krajina je převážně hornatá s mnoha sopečnými masivy a aktivními sopkami. Pobřeží je málo členité a je omýváno Ligurským, Tyrhénským, Středozemním, Jónským a Jaderským mořem. K Itálii náleží řada ostrovů – k nejvýznamnějším se řadí Sicílie a Sardinie, dále pak Elba, Capri, Ischia a Liparské ostrovy. Nachází se zde množství architektonických památek a zajímavostí dokumentující bohatou historii této části Evropy a fakt, že Itálie je rodištěm mnoha významných malířů, sochařů a stavitelů. Podnebí je středomořské, subtropické, na severu mírně středoevropské. Převažuje středomořská vegetace. Díky své nekonečné rozmanitosti a snadné dostupnosti z České republiky patří Itálie mezi velmi vyhledávané letní destinace.


Světelný betlém v Ligurii

Číslo zájezdu: 858840
Itálie, Ligurie, Ligurská riviéra, Ligurie

Všechny termíny a možnosti (1)