Termín:
28. 11. – 7. 12. 2017
Počet dní:
10 (út – čt)
Počet nocí:
9
Doprava:
letecky Praha
Strava:
snídaně
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis:

1 noc na Tahiti & 4 noci na ostrově Moorea & 4 noci na ostrově Bora Bora

Stravování:

Americká snídaně.

Program:

Hotel Manava Suite Resort*** - Garden Studio - s výhledem do zahrady Hotel Manava Beach Resort & Spa Moorea**** - Garden View Room - s výhledem do zahrady Hotel Bora Bora Pearl Beach Resort & Spa**** - Garden Pool Bungalow - s výhledem dozahrady, bazének

Doprava:

Letenka Praha - Papeete - Praha .Obecně platí, že čím dříve před odletem si letenku zarezervujete, tím je cena nižší. Můžeme nabídnout libovolně dlouhý pobyt i den odletu, přesnou cenu letenky sdělíme v okamžiku rezervace! Uvedená nabídka platípři využití nejvýhodnějšího tarifu. Počet míst je omezen.

Slevy:

SLEVA 30% NA UBYTOVÁNÍ V BUNGALOVECH NAD VODOU (již započítaná v ceně)

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

letenka Praha – Papeete – Praha - uvítání na letišti s květinovými věnci; asistence během pobytu (telefonická, v angličtině) - transfery na všech ostrovech (mezi hotelem, letištěm a přístavem) - trajekt Papeete - Moorea - místní přelet Moorea - Bora Bora - Papeete - 9x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji - 9x americká snídaně

Základní cena nezahrnuje

místní pobytová taxa: 1,26EUR / osoba / noc & 1,67EUR / osoba / noc na Bora Bora - platba v místě -cestovní pojištění:

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Campanatour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Francouzská Polynésie
  • Místo dle CK: Bora Bora, Moorea, Tahiti
Informace o slevách

Francie

Francie se řadí řadu let k turisticky nejoblíbenějším destinacím, svým hostům nabízí prestižní světoznámá letoviska, koupání v průzračně čistém moři a bohatý program poznávání historie kraje, ve kterém se rozhodnete strávit svoji dovolenou. Neopakovatelné gastronomické zážitky, výborné francouzské víno a „umění žít“ – ideální dovolenou s francouzským šarmem máte zaručenou! Azurové pobřeží, lákající především azurovým mořem, sluncem, krásnými písčitými plážemi, jachtami, gurmánskými zážitky, posezením v příjemných pobřežních kavárničkách a večerní zábavou v místních klubech nebo kasinech. Pro klienty cestující vlastní dopravou mnoho nádherných a zajímavých míst v dosahu ubytování: Monako, Nice, St. Tropez s proslulou četnickou stanicí a jachtařským přístavem a mnoho dalších.