Termín:
23. 10. – 30. 10. 2017
Počet dní:
8 (po – po)
Počet nocí:
7
Doprava:
letecky Praha
Strava:
snídaně
Cena za osobu:
Nezávazná objednávka

Popis ubytování a programu zájezdu

Popis:

3 noci na Tahiti & 4 noci na ostrově Moorea

Ubytování:

Hotel Tahiti Pearl Beach Resort**** - pokoj Deluxe Ocean View - s výhledem na moře Hotel Hilton Moorea Lagoon Resort & Spa***** - Garden Pool Bungalow - s výhledem do zahrady

Stravování:

Americká snídaně.

Doprava:

Letenka Praha - Papeete - Praha Obecně platí, že čím dříve před odletem si letenku zarezervujete, tím je cena nižší. Můžeme nabídnout libovolně dlouhý pobyt i den odletu, přesnou cenu letenky sdělíme v okamžiku rezervace! Uvedená nabídka platí přivyužití nejvýhodnějšího tarifu. Počet míst je omezen.

Slevy:

4. NOC V HOTELU HILTON MOOREA JE ZDARMA (již započítáno v ceně)

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

letenka Praha – Papeete – Praha - uvítání na letišti s květinovými věnci; asistence během pobytu (telefonická, v angličtině) - transfery na obou ostrovech (mezi hotelem, letištěm a přístavem) - trajekt Papeete - Moorea - Papeete - 7x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji - 7x americká snídaně

Základní cena nezahrnuje

místní pobytová taxa: 1,26EUR / osoba / noc - platba v místě - Hotel Hilton Moorea Lagoon Resort & Spa***** - bungalov nad vodou: 19.250 Kč / pobyt cestovní pojištění:

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Doklady o pojištění jednotlivých cestovních kanceláří naleznete zde. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Campanatour, která zájezd organizuje.

  • Lokalita dle CK: Francouzská Polynésie
Informace o slevách

Francie

Francie se řadí řadu let k turisticky nejoblíbenějším destinacím, svým hostům nabízí prestižní světoznámá letoviska, koupání v průzračně čistém moři a bohatý program poznávání historie kraje, ve kterém se rozhodnete strávit svoji dovolenou. Neopakovatelné gastronomické zážitky, výborné francouzské víno a „umění žít“ – ideální dovolenou s francouzským šarmem máte zaručenou! Azurové pobřeží, lákající především azurovým mořem, sluncem, krásnými písčitými plážemi, jachtami, gurmánskými zážitky, posezením v příjemných pobřežních kavárničkách a večerní zábavou v místních klubech nebo kasinech. Pro klienty cestující vlastní dopravou mnoho nádherných a zajímavých míst v dosahu ubytování: Monako, Nice, St. Tropez s proslulou četnickou stanicí a jachtařským přístavem a mnoho dalších.